Dursun Özbek, Perşembe Günü 14:00'te beIN Sports'ta! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek, Perşembe Günü 14:00'te beIN Sports'ta!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu zamana kadar hangi teknik direktör için devam edeceğiz dediyse hepsiyle ayrıldı. 6-7 transfer diyor gençlerbirliğinden ,konyaspordan bilmem nerelerden çer çöp vasıfsız,komisyon dolu transferlerle takımın içine iyice sıçarlar.

tamam beyler hersey güllük gülistanlikmis.

Kasimpasaya 3-1 yenilen, puan tablosunda 15 puan fark yiyip, 25. haftada havlu atan dedemin takimi herhalde.

seni capina osurayim Dursun!

Şansal Büyüka: "Transfer için parayı nereden bulacaksınız?" Dursun Özbek: "Bu soruyu çok düşündünüz mü? Güzel soru aslında."

Şansal Büyüka: 6-7 oyuncu dediniz, arasında yıldız var mı?"

Dursun Özbek: "Yıldız futbolcu sözü hep başımı derde soktu"

Dursun Özbek: "Serdar Aziz'i hata olarak görmüyorum. Biz alırken sakatlığı yoktu. Osmanlı maçında sakatlandı." (Bein Sports)

Özbek: "Transferde tek amacım var: Oyuncuların, Galatasaray'ın şanına şöhretine yakışır olması. Taraftarlar transferlerden memnun olacak."

Özbek: "Serdar Aziz transferini hata olarak görmüyorum. Sağlık kontrollerinde bir sakatlığı yoktu.Sakatlık her futbolcunun başına gelebilir"

:crushed:

Dursun Özbek: Soyunma odasına inmek benim tarzım değil. Kasımpaşa maçından sonra çok üzüldüm. Beklediğimiz bir oyun olmadı.

Çapsız herif sırf kendini kurtarmak için bu yaz saçma saçma adamlara milyon Euro'lar verecek Riva'dan Florya'dan gelen paralar boşa gidecek

Özbek: "Cavanda konusunda Riekerink çok ısrar etti. Onun ısrarı üzerine Cavanda'yı transfer ettik. O transferde hatalıydık."

Dursun Özbek: ''Cenk Ergün şu an yurt dışında. Önemli bir golcü arıyoruz. Taraftarımız da rahat olsun.'' (beIN SPORTS 1)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt