Dursun Özbek Yüzünden, Muslera Sinir Krizi Geçirdi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek Yüzünden, Muslera Sinir Krizi Geçirdi!

89646.jpg

Yeni sezon hazırlıklarına oldukça sancılı başlayan Galatasaray'da başkan Dursun Özbek yönetiminin futbolculara kestiği astronomik para cezaları, takım içinde büyük huzursuzluğa neden oldu.

Cezanın şokunu yaşayan Wesley Sneijder, ayrılık kararı alırken, yerliler de kazan kaldırıp 'Artık ödemeleri gününde yapın, senet istemiyoruz' restini çekmişti. Yönetimin tavrı, Galatasaray'ın 'sakinliği' ve 'uyumlu' tavırlarıyla bilinen kalecisi Fernando Muslera'yı bile çılgına çevirdi.

Copa America sonrası İstanbul'daki çalışmalara katılmayan Uruguaylı eldiven Fernando Muslera, aldığı cezayı öğrenince adeta sinir krizi geçirdi. Hemen telefona sarılan ve Galatasaraylı yöneticileri arayan Fernando Muslera, kesilen cezanın nedenini öğrenince olup bitene anlam veremedi, belki de ilk kez bu kadar sert bir tavır sergiledi.

'TAKIMIN İYİLİĞİ İÇİN KART GÖRDÜM'
Geçen sezon Akhisar ile oynanan ve 1-1 biten Türkiye Kupası çeyrek final rövanş maçının uzatma dakikalarında topu oyuna geç soktuğu için sarı kart gören Fernando Muslera, bu yüzden ceza aldığını öğrenince deliye döndü.

O dakikalarda takımın çok kötü oynadığını ve vakit geçirmese maçın uzatmalara gidebileceğini söyleyen Muslera'nın, yöneticilere 'Ben o kartı takımımın iyiliği için gördüm. Bu kadar saçma bir anlayış olmaz. Eğer gitmemi istiyorlarsa açık açık söylesinler' dediği ve ipleri koparma noktasına geldiği öğrenildi.

Habertürk

PORTAL HABERİ

Bu baslik altinda ters dusecegim kimse olmaz forumda , sneijder icin dusuncelerim muslera icin gecerli degil . bu degerli oyuncuyu kaybetmek icin cabalamak ihanettir

Abi sadece oyuncu mu kaybediyoruz adamların menajerleri yabancı basına bir büyük kulübün nasıl bu kadar alçağa düşebileceğini anlayamadıklarını söylüyorlar, herkesin yorumu ise Türkiye ye futbolcuların gitmemesi gerektiği yönünde. Sadece oyuncu değil güven kaybediyoruz böyle yönetiminde bunları oraya oturtturanlarında yedi ceddini bellemek gerek.

muslera satilirsa uzulerek vedalasir emeklerine tesekkur ederim ,icime bir sey oturur ... cunku o sneijder gibi tum sezonu hayalet gibi gecirip sifir katki ile 5 milyon indirmedi ,elinden geleni yapti , takimin bu bitik halinde o hallac pamugu defansin arkasinda maclar kurtardi

en azindan takimi icin oynadi ,uzuldu ,sevindi

Muslera'yi üzen serefsizlerin Allah bin belasini versin.

Bu güzel adam herseyin en iyisini hak ediyor, bir de hala satilmasini isteyen taraftarlar var ya. Onlarin da olmayan aklina tüküreyim.

Sabri reis Selcuk kaptan ama Muslera ve Sneijder satilsin. Allah beyin dagitirken siz neredeydiniz ulan.

sneijder takimi icin oynamadi, uzulmedi, sevinmedi.

nereden kanaat getirdin buna, oyuncularin yuz mimiklerini mi analiz ediyon

muslera takim kotu diye ben de sereyim top kurtarmayim demedi , muslera selcuk gibi 2 sene muthis oynayip sozlesmeyi kapinca forma cikarip triplere girmedi , muslera sneijder gibi tum sezonu bir hic seklinde gecirmedi , muslera hamit gibi 4 senenin 3 unde salonda calisip 3,5 , 3,5 indirmedi

is ahlaki ust duzeyde olan sporcu kisiliklerle digerlerini ayirt ediyoruz .. tek farkimiz tum isimlerde anlasirken sneijder de ters dusmemiz .. muhtemelen selcuk hamit turevleri ile ilgili yorumlarimda farkli dusunmuyorsunuz ? yok hepsi icin koruyucu yorumlariniz varsa bilelim , bir tek sneijderde ayriliyorsak o zaten tapinakciliktan kaynakli

Şu mübarek günde bu çapsız adam için günaha girmek istemiyorum, başka türlü ifade edemeyeceğim. Sabrımızi sınıyor herif.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hamit ve Selçuk'u, Sneijder ile aynı görmek nedir lan? Diğer ikisi yıllardır leş. Sneijder bir sezon düştü diye nefret edecek değiliz.

tapatalk

Son düzenleme:
sneijder takimi icin oynamadi, uzulmedi, sevinmedi.

nereden kanaat getirdin buna, oyuncularin yuz mimiklerini mi analiz ediyon

Her mac dikkat ediyorum Muslera sinirden neredeyse aglayacak. Sneijderin de sinirden alnindaki damari patlayacak neredeyse.

Bu adamlar bu takimi seviyor abi, kimse aksini iddia edemez. Yok takimi sallamiyor yok cabalamiyor didinmiyor diyen serefsizdir benim gözümde.

Sezonun ilk yarisinda Sneijder affedersin it gibi kosuyordu adam geriye kadar gelip Selcuk denen hayaletin görevini üstleniyordu oyun kurmak icin stoperlere kadar geliyordu daha ötesi var mi. Ligin ikinci yarisinda da zaten tüm takim birakti artik hic birsey umurlarinda degildi hedef falan kalmayinca saliverdiler.

Bir tek Muslera her gol sonrasi yine ayni üzüntüyü yasiyordu, adamin yüzündeki caresizlik ifadesi cok üzücüydü benim acimdan. Adamin elinden birsey gelmiyor. Bir kac hata yapti tabi ki hic bir futbolcu kusursuz degildir ne olsa insaniz ama bu adam yillardir neredeyse istisnasiz bizi her mac kurtariyor. Bu kadar üstüne gidilmesine anlam veremiyorum.

Selcuk denen o kaplumbagaya millet neredeyse 2 sene laf etmedi o berbat ötesi bok gibi performansini sergilerken. Ne yani Sneijder'in ve Muslera'nin 1 sezonluk kredisi yok mu? Bu kadar mi yani. Bir kötü sezon geciren böyle degerli 2 adami hemen asip kesecekmiyiz? Sinirden elim ayagim titriyor yeminle böyle danglaklari görünce. Biri önümde olsa ve bana Muslera Sneijder satilsin dese tekme tokat dalarim. Dursun denen ilerizekalidan ne farkiniz var lan.

Son düzenleme:
muslera takim kotu diye ben de sereyim top kurtarmayim demedi , muslera selcuk gibi 2 sene muthis oynayip sozlesmeyi kapinca forma cikarip triplere girmedi , muslera sneijder gibi tum sezonu bir hic seklinde gecirmedi , muslera hamit gibi 4 senenin 3 unde salonda calisip 3,5 , 3,5 indirmedi

is ahlaki ust duzeyde olan sporcu kisiliklerle digerlerini ayirt ediyoruz .. tek farkimiz tum isimlerde anlasirken sneijder de ters dusmemiz .. muhtemelen selcuk hamit turevleri ile ilgili yorumlarimda farkli dusunmuyorsunuz ? yok hepsi icin koruyucu yorumlariniz varsa bilelim , bir tek sneijderde ayriliyorsak o zaten tapinakciliktan kaynakli

yoo

senin futbol hakkindaki cehaletinden kaynakli. sneijder kariyerinin hic bir doneminde yatan falan bir futbolcu olmadi cunku, profesyonelligiyle saygi kazanmis bir futbolcu oldu. futbol takim oyunudur, sneijder'in de belli nitelikleri vardir, ozverisini /savasci kisiligini vb tartismaya acmak dahi nazarimda gayet gulunc.

belki senin icin iyi oynamak demek, istatistik demek. ama futbol oyle bir sey degil.

yine de oyle tahmin ediyorum ki senin sneijder'e karsi kisisel cekememezligin (kiskaniyorsun falan adami buyuk iht?) neticesinde ortaya attigin demagojileri yutturacak "taraftar" bulmakta pek zorlanmazsin..

Olcan Tarık Yasin Umut gibi sülüklerden haber dahi yok. Paşaların maaaşı %50 azalsa bile ses etmezler zira o parayı kimse vermez bunlara.

Musleranin krediye ihtiyaci mi var ? Muslera icin sayarsin , dersin ki ilk yarida iste osmanli macinda sacma gol yedi dersin , hadi zorla 2-3 tane daha cikarirsin .. Gerisinde hep spiklerin en cok dilindeki isim .. yine muslera yine muslera degerli seyirciler .

Peki sneijderin ,selcuk un ,olcanin , umutun ,sabrinin birak 2-3 macini , 1 macini hatirliyor musunuz koskoca sezonda , bu maci da o kurtardi denen ? ben bu adamlara o zaman neden minim 2 , veya 3,5 , 5 filan veriyorum , alnindaki damar sissin diye mi

birakalim bu isleri .. muslera adam gibi adamdir, ahlakli bir ornek sporcudur

Üst Alt