EC 15/16 Final M:2 | Galatasaray Odeabank 78-67 Strasbourg | MS | 27 Nisan | ŞAMPİYONUZ! - Sayfa 62 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EC 15/16 Final M:2 | Galatasaray Odeabank 78-67 Strasbourg | MS | 27 Nisan | ŞAMPİYONUZ!

Fenerlilerin durumu

ChEwV7HWIAEzWox.jpg

Lan bu Fenerlilerin küçümsemesine ne oluyor. Lan bir camia bu kadar hazımsız ve nefret yüklü olur. Avrupa'nın iki numaralı kupası boru mu?

Mccollum reis müthiş oynadı 2. devrede.Adeta tek başına getirdi diyebiliriz kupayı.Seneye euroligde başarılı olmak için 2 3 iyi transfer yapmalıyız.Tebrikler yenilmez armada.

Kalkın ulaaaaannn uyumayaın Galatasarayım şampiyon oldu şampiyon.
Yalnız maçın son ceyregini izleyemedim izlesem kesin gene hastanede biterdi sonu bizimkileride telaşlandırmayım dedim maçı internetten takip yemin edrim nefes alamıyordum Allahımıza şükürler olsun bugünleride gördük çok mutluyuz uefa kupası bizim için neyse bu kupanın değeride o dur.
Öncelikle Ergin hocama ve bu forma için terini akıtan bir Galatasaraylı ruhuyla mücadele eden bütün oyuncularımızı çok sevdiğimi belirterek onları kutluyorum helal olsun sizlere.

Artık şartları eşitlemek lazım Efes ile birleşme olsa keşke.
Bu ezikler haksız rekabetle senelerdir mücadele edip bir de artistlik yapıyorlar.
Efes ile birleşsek ve eşit şartlarda olsak Ülkerspor'dan çok daha başarılı olacağımız ve kısa sürede EL zaferine ulaşaacağımız aşikar bir durum

Ama tabii bu çapsız yönetimden beklenmeyecek bir durum bu
Biraz lobi çalışması yapsalar keşke deneseler en azından

Eğer bu sezonki bütçe x3 olursa 18 m € olur. Ama çok ihtimal vermiyorum. Büyük ihtimalle gelecek sezonun bütçesi x3 yaparlar. 9 m € da yetmez. Şu takımın hakettiği bütçe paha biçilemez o ayrı.
9 da olmasın 18 de olmasın ama şöyle 11-12-13 milyon euro bizi uçurur.Gönlümden geçen Zaza ama yeni salaary ile iyi bir teklif alır gibi.Kopponen-Kuzminskas-Zaza vs vs gibi liste güzel olurdu.

Ezikler senelerdir en yüksek 2-3 bütçeyi harcıyorlar Avrupa'da, en iyi hoca ile oynuyorlar,bizim bütçenin kaç katına sahipler sürekli ama hala laf salatası yapıyorlar utanmadan
Bunlar ülker desteğiyle eşek yüküyle para harcarken çok daha düşük bütçeyle çeyrek final oynadığımızda gelen geçen 100 sayı çakıyordu bu salaklara

Efes ile birleşip bu haksız rekabeti önlesek keşke hem efesin yatırımları da boşa gitmemiş olur EL kupası da gelir hiç değilse :)

Son düzenleme:
Şanlı Fransa'mızın şampiyonluğunu kutlar, bütün renkdaşlarıma iyi geceler dilerim. Benden bugünlük bu kadar. Son olarak, "Türkiye laiktir, laik kalacak!"

ChFB6IvWYAAtbf-.jpg

Bu sene ki bütçenin 3 katı olursa yine çok iyi olur
Sanırım 6-7 milyon dolar civarı bütçe vardı
En kötü 18 milyon dolar civarı bütçe falan olur herhalde o paralara çok iyi takım kurulabilir
Ama bu yönetim varken inanasım gelmiyor tabii

Üst Alt