EL 11/12 D Grubu 6.Maç | Galatasaray MP 78-76 A.Prokom | 23 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EL 11/12 D Grubu 6.Maç | Galatasaray MP 78-76 A.Prokom | 23 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: EL 11/12 D Grubu 6.Maç | Galatasaray MP 78-76 A.Prokom | 23 Kasım | Maç Sonucu

ne oldu biz simdi top 16'ya mı kaldık?

Cevap: EL 11/12 D Grubu 6.Maç | Galatasaray MP 78-76 A.Prokom | 23 Kasım | Maç Sonucu

Bayan basketbolda ülkece show yapmışız . 4 takımımızda bugunkü maçları kazanmış tbrkler

Ülker yenilmiş , onlar zaten bu ülkeden değil :D

Eğer bundan sonraki bütün iç saha maçlarımızda salon dolmazsa son 16'ya falan kalamayız.Ne hakemi baskı altına alabiliyoruz ne de karşı takıma deplasmanda olduklarını hissettirebiliyoruz.Bugün kötü oyuna rağmen galibiyet geldi ama şans her zaman yanımızda olmaz.Şu salonu lütfen ama lütfen dolduralım.

macın adamı gordondu. hem defansta hem ofansta mükemmele yakın oynadı. songliayı derhal göndersinler bence. bu heriften bir beklentim yok. bu takıma 3 ve 4 numara lazım.

- Salonun yarısı boştu,gelenlerin yarısı da oturmaya gelmiş klasik Galatasaray Taraftarı kısaca.

- Cevher'in bloğu müthişti takım adına maç içerisinde en güzel hareketti diyebilirim.

- Serbest atış kaçınca neden abuk sabuk sesler çıkarıyoruz anlamıyorum kaçabilir ne var oyuncunun da moralini bozuyoruz.

- Murat Kosova hangi takımlı bilmiyorum ama kenarda bizim kadar çırpındı,bugün kendisi hakkında fikirlerim tamamen değişti.

- Bugün tribünde bir abla vardı,şahsi görüşüm daha güzeli olamaz ya.:eek:

- Yalçın Dümer ve benzeri sıkıntılarımız aynen devam ediyor,hayır time-out deyince anlıyoruz ne olduğunu bir daha türkçeye çevirmenin veya bazı şeyleri ingilizceye çevirmenin bir anlamı yok,takım hücum yapıyor ama kendisi hala anons derdinde.

- Abdi İpekçi dönüşü zor oluyor ama bu takıma değer her şey için teşekkürler aslanlar.

Ek olarak Tutku ve Ender bugün taraftarın kalbinde başka yere geldiler,maç sonu tribüne gelmeleri mükemmeldi.

Bu taraftari sevindirin ve daha da güclendirin bu takimi. Lokavt mokavt neyse ne, ama Türkiye´deki rakiplerimizi de gözardi etmemeliyiz. Lokavt herkes icin gecerli sonucta. Giderse gider oyuncular ama Besiktas´la mücadele edebilmemiz icin mutlaka 2 transfer yapmaliyiz. Maalesef bu kadroyla onlarla mücadele etme sansimiz yok. Lamar Odom´u da almislar.

%90 nasil oluyor?

Hadi Allah korusunda. Son 4 macida kaybettik. Hala gitme sansimiz varmi?

Valla 4 maçı da kaybedersek ve Union'a 2'li averajı verecek şekilde yani 9 sayının üzerinde farkla kaybedersek o zaman sıkıntılı bir durum söz konusu olabilir ama en azından Prokom'un bizi geçme şansı yok gibi artık.Prokom hepsini kazanırsa bir tek altına düşebiliriz onların yani 1 takım elendi gibi bu grupta.Union ise sırasıyla Siena,Prokom (D),Galatasaray(D) maçlarını oynayacak.Bu maçlarda biz Siena'yı,Prokom'u tutacağız biraz.Eğer 2 maçı da kaybedip bizim maça gelirlerse bizim maçı 9 sayıdan farklı kazanamazlarsa son maçlar oynanmadan elenirler onlarda.

Bu arada ben ilginç bir şekilde Unics'e farklı mağlup olabileceğimizi ama içeride Siena ile çok başa baş oynayıp sonunda kazanabileceğimizi düşünüyorum.Ama olmuşken umarım 2 maçı da 1'er sayı ile de olsa kazanırız ve 3.lük ihtimali de bizimle olur.Zira 3. olursak en azından 4.torbadan

BZagreb/Zalgiris/Brose Basket

A Nancy/BBB/Fenerbahçe/Cantu*/Olympiakos*

C Partizan/Milano

gibi takımlar daha kolay olabilir.Gerçi gruplar çok karışık 2.torbadan bile nispeten daha zayıf görünen takımlar gelebilir ama 4.torba olursa dediğim gibi TOP 16'da bu tecrübesizlik ile ''0'' ÇEKME ihtimalimiz de çok yüksek.

Teşekkürler Yenilmez Armada bu heyecanı bana salonda yaşattığın için....

Tek sorun şu maça gelenlerin kendilerine hakim olmaları gerekiyor... Çoğu kişi kaçan atışlardan sonra oyunculara sövüyor hemde bagırarak tam tribün susmuşken yapaılacak iş mi ya... Anlamıyorum ben bu işi.....

Teşekkürler Yenilmez Armada bu heyecanı bana salonda yaşattığın için....

Tek sorun şu maça gelenlerin kendilerine hakim olmaları gerekiyor... Çoğu kişi kaçan atışlardan sonra oyunculara sövüyor hemde bagırarak tam tribün susmuşken yapaılacak iş mi ya... Anlamıyorum ben bu işi.....

Basketin heyecani daha farkli oluyor. Basketbolcular alisiktir böyle seylere. Sonucta 1 macta onlarca kez sonuca gitmek zorundalar. Mac da cekismeliyse taraftarlar kendini tutamayabiliyor. Bizde burda cok delirdik. Ama Türkiye´de en cok destek gören takim bizim takim acik ara. Sikayetci olduklarini sanmiyorum :)

lafayetanın 3-4 kere cizgiye basıp hatta cizginin dışına basıp basket atmasını görmeyen hakemi anıyorum arkadaş. ispanyol hakemdi o galiba. yavsk görmemezlikten geldi o durumu.

Top 16 garantilenince, transfer yapılır gibime geliyor. Elenen takımlardanda oyuncu alabiliriz. Bu Tüpcü ortalığı karıştırıyor NBA'den adam getiriyor diye diğer kulüblerin ağzı sulanıyor. Yanlız tüpcünün diğer şubeleri açlıktan dağılıyor.

Maçı tekrar izlemek isteyenler veya izleyememiş olanlar Ntvspor'dan seyredebilir.. :)

Üst Alt