Emmanuel Eboue resmen Galatasaray'da - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emmanuel Eboue resmen Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Emmanuel Eboue resmen Galatasaray'da

3.5 milyon € 'ya Arsenal'i ikna etmek büyük pazarlık başarısıdır bravo yönetim..

Oyuncunun alacağı ücret son derece normal..

Çok karlı bir transfer..

Eboue gibi oyuncuyu nasıl olurda 3.5 milyona sattılar inanılır gibi değil..

Hemen yönetime övgüler yağdırmaya gerek falan yok..Pazarlık başarısı falanda yok ortada..Şu adamı bu fiyatlarda transferini hemen bitirmemek,işi uzatmak iş bilmezliktir..Arsenal 4 demiştir bilemedin 4.5 demiştir oyuncu ayrılacağı için mecbur indirime gittiler..Bu Ebueyi avrupadaki takımlar neden almaya çalışmadı hemde bu fiyata enterasan..

Hiç abartmadan söylüyorum bir kaç seneye kadar sağ bekte seyrettiğim zaman alves,maicon ve Eboue arasında kalıyordum..Hangisinin daha iyi olduğuna karar veremiyordum...

Tekrardan hayırlı olsun...

hem iyi bir transfer hem de kulübün menfaatleri doğrultusunda yapılmış bi transfer valla bravo. bonservisi ve yıllık ücrete böyle bir adamı almak büyük başarı.

Hemen yönetime övgüler yağdırmaya gerek falan yok..Pazarlık başarısı falanda yok ortada..Şu adamı bu fiyatlarda transferini hemen bitirmemek,işi uzatmak iş bilmezliktir..Arsenal 4 demiştir bilemedin 4.5 demiştir oyuncu ayrılacağı için mecbur indirime gittiler..Bu Ebueyi avrupadaki takımlar neden almaya çalışmadı hemde bu fiyata enterasan..

Hiç abartmadan söylüyorum bir kaç seneye kadar sağ bekte seyrettiğim zaman alves,maicon ve Eboue arasında kalıyordum..Hangisinin daha iyi olduğuna karar veremiyordum...

Bir tarafından atıp, "iş bilmezliktir"e getiririyorsun. Ayıp.

Neler yaşandığını, adamın nasıl alındığını bilmiyorsun. Sallamak bedava.

Tottenham ile Roma istemiş. o yüzden uzamış transfer. O da bizi seçmiş

Başka kulüplerden de teklifler aldığını biliyoruz. Arsenal’in banko oyuncusuydun, ama Galatasaray’ı tercih ettin. Bu konuda neler söylersin?

Galatasaray’ın resmi internet sitesine girip haberlere baktığım zaman basın toplantısı sırasında Fatih Hoca’nın benden bahsettiğini, transferimi istediğini gördüm. Bu bana çok büyük bir güven verdi. Bunun üzerine Arsene Wenger’e gidip bu durumu anlattım. O da bana hocanın önemli olduğunu, eğer benim de bu transferi yapmak için bir isteğim varsa yüzde yüz gitmem gerektiğini söyledi. Ben de dua ettim ve yola çıktım. Buraya geldim.

eboue-the-joker_o_GIFSoup.com.gif

adam manyak :asd:

Eboue radyoda sanırım 3 hafta önce iş bitmişti dedi yaklaşık bi hafta kadar önce. 3 hafta kadar iş bitmişti ama şike soruşturması yüzünden gecikmeler oldu dedi. Bence şike soruşturması olan ligimize Eboue'nin gelmesi bile bizi sevindirmeli. Şikeli ligde kim oynamak ister ki?. Bi İspanya, İngiltere ligi olsa, bikaç takım şikeden sorgulansa tamam da, Türkiye ligi'nin itibarı belli Avrupa'da. Bence yönetim iyi bir iş çıkardı. Adnanlar olsa sağa adam alamazlardı, ya da alsalardı bile 3. lig topçusu olurdu. Bu transferde yönetimi eleştirmeni doğru bulmuyorum açıkçası.

Eboue radyoda sanırım 3 hafta önce iş bitmişti dedi yaklaşık bi hafta kadar önce. 3 hafta kadar iş bitmişti ama şike soruşturması yüzünden gecikmeler oldu dedi. Bence şike soruşturması olan ligimize Eboue'nin gelmesi bile bizi sevindirmeli. Şikeli ligde kim oynamak ister ki?. Bi İspanya, İngiltere ligi olsa, bikaç takım şikeden sorgulansa tamam da, Türkiye ligi'nin itibarı belli Avrupa'da. Bence yönetim iyi bir iş çıkardı. Adnanlar olsa sağa adam alamazlardı, ya da alsalardı bile 3. lig topçusu olurdu. Bu transferde yönetimi eleştirmeni doğru bulmuyorum açıkçası.

hee evet bi de bu vardı. transfer daha önceden bitmişti. ayrıca tottenham ve roma'nın da eboue'yi istemesiyle transfer biraz uzadı

röportajdan bi soru;

Başka kulüplerden de teklifler aldığını biliyoruz. Arsenal’in banko oyuncusuydun, ama Galatasaray’ı tercih ettin. Bu konuda neler söylersin?

Galatasaray’ın resmi internet sitesine girip haberlere baktığım zaman basın toplantısı sırasında Fatih Hoca’nın benden bahsettiğini, transferimi istediğini gördüm. Bu bana çok büyük bir güven verdi. Bunun üzerine Arsene Wenger’e gidip bu durumu anlattım. O da bana hocanın önemli olduğunu, eğer benim de bu transferi yapmak için bir isteğim varsa yüzde yüz gitmem gerektiğini söyledi. Ben de dua ettim ve yola çıktım. Buraya geldim.

hee evet bi de bu vardı. transfer daha önceden bitmişti. ayrıca tottenham ve roma'nın da eboue'yi istemesiyle transfer biraz uzadı

röportajdan bi soru;

Arsene hoca büyüklügümüzü iyi bilir. Zira bizden cektigini ne Barca'dan ne Manu'dan nede Chelsea'den cekti :)

fatih hocanın kafasındaki kadro bu

muslera

eboue ujfa servet hakan

sabri melo

selçuk

keita xxxxxx

baros

Arsenal'in Sabrisini aldık. Eboue zaman zaman Arsenal taraftarından tepki alan bir futbolcu.Sabri de bazı renkdaşların zaman zaman tepkisini çekiyor nedense.. Ama çok güçlü, mücadeleci bir futbolcu.

Eboue gerçekten iyi transfer oldu. Sabri ile birlikta sağ kanada hareket getirecek. Aynı zamanda joker olarak da kullanılabilir. Sağ açık, sağ bek, stoper bile oynar..

Takımın temposu yükseliyor. Melo, Selçuk, Eboue mücadeleci futbolcular ve prese yatkınlar.. 90 dakika mücadele eden bir takım geliyor.

fatih hocanın kafasındaki kadro bu

muslera

eboue ujfa servet hakan

sabri melo

selçuk

keita xxxxxx

baros

Bu durumda sol kanat için yabancı kullanamıyoruz. Sola yabancı biri transfer edilmezse sanırım Engin Baytar düşünülecek, o olmazsa da Kazım, Yekta gibi isimlere yönelecek Fatih hoca. Sol kanat için yabancı bi oyuncu transfer edilirse, ya Keita yedekte bekleyecek, ve oyuna sonradan dahil olacak, ya da sol kanat oyuncumuz sonradan oyuna dahil olacak. Bence sağ kanadımız Keita'sız bile sağlam, sol kanat için yabancı transferi düşünülmeli. Oyunun gidişatına göreyse Keita oyuna dahil edilebilir diye düşünüyorum. Keita çoğu deplasmanda yokları oynayacaktır zaten, o yüzden sol kanada acilen kaliteli bir yabancı gerekiyor, çünkü gerekli kalitede yerli yok şu an alabileceğimiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt