Emmanuel Eboue resmen Galatasaray'da - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emmanuel Eboue resmen Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Emmanuel Eboue resmen Galatasaray'da

uzun zamadır söylediğim bir laf vardı

ne zaman takım oluruz diyenlere

bende ne zaman adam gibi sağ ve sol bek alırız

işte o zaman takım olmaya başlarız diyordum

bu bağlamda en sonunda Galatasaray'ın da artık gerçek bir sağ beki oldu

darısı sol bekin başına

tekrardan hayırlı olsun çok önemli bir transfer gerçekleştirdik...

Hadi gözümüz aydin, fiyati mali islerden sorumlu taraftarlari da sevindirmistir.

Cevap: Emmanuel Eboue Galatasaray'da

çok ucuza almışz bence

bu ülkede Guizaya 14milyon bonservis senelik 3.5 milyon verildi

Tabataya 8milyon euro bonservis, 2.5milyon senelik verildi

3.500.000 EUR mu?

Yahu mevki olarak alakasızlar ama.

Güiza alındığında da bu yaştaydı o 14m € da bizim Eboue 3.5m € mu?

Helal olsun yönetime, iyi iş.

Persie_Official Robin van Persie

I wish Emanuel Eboue all the best @ Galatasaray sc, We will miss u my good friend!

b322043volkannsuune.jpg

Benim söylediklerimi algılayamıyorsan yazma..Yazacaksanda adam gibi yaz...

Burada mantık yürütüyoruz,görüşlerimizi yazıyoruz..O zaman hiç birşeyden haberimiz yok hiç yazmıyalım,yorumda yapmayalım..

İşte senin gibi taraftar profili hep aynı devam ediyor..Aslan başkan,en büyük başkan,süper yönetim....Ufacık bir eleştiriye tahammül yok..Ne yapılıyorsa doğrudur..Adnan Polat fanatizimliğindende ders almamışsınız..

Eve şunu söylemeliydim Ebouenin fiyatını bu kadar uzamasını bile geçtim bu adamın listede olması bile akıllıca hamledir..Doğru seçimdir..Ama bu kesinlikle Fatih Terimin alınmasını istediği adamdır..Benimde demek istediğim bu yönetimde bu oyuncudan bi haber olduğu için bu fiyata kaçırılmaması gereken oyuncu olduğunu bilemedikleri için bu transferi uzattılarda uzattılar..

Öyle bir yazıyorsunuz ki sanki arsenal 10 istemiş bizimkiler pazarlıkla 3.5 e almışlar..Ne yani şu adam erken gelseydide takıma alışsaydı olmazmıydı..

Sen görüşlerini yazmıyorsun. Bir tarafından atıp, yok yere "işi bilmiyorlar" diyorsun. Görüş değil bu, iftira.

Uzattıkça uzattılar dediğin transfer ligler başlamadan 20 gün önce bitti. Barcelona Fabregas'ın transferini uzattıkça uzattı mı misal? Barca yönetimi o futbolcudan bi haber midir? O fiyata kaçırılmamasını bilmiyor mudur? Madem sallama modundayız, onlara da atalım biraz?

Nereden biliyorsun Arsenal'in kaç istediğini, bizim yönetimin neyde direttiğini? Madem sadece tahminden ibaret dediklerin, nasıl kesin dille "iş bilmezliktir"e gelebiliyorsun? Madem yönetimi her durumda alkışlamak yanlış, bu durumda eleştirmek nasıl doğru olabilir? Bir işe "nötr" kalmak çok mu zor?

Sen eleştirini adam gibi yap, o zaman ona göre cevap alırsın.

Sen görüşlerini yazmıyorsun. Bir tarafından atıp, yok yere "işi bilmiyorlar" diyorsun. Görüş değil bu, iftira.

Uzattıkça uzattılar dediğin transfer ligler başlamadan 20 gün önce bitti. Barcelona Fabregas'ın transferini uzattıkça uzattı mı misal? Barca yönetimi o futbolcudan bi haber midir? O fiyata kaçırılmamasını bilmiyor mudur? Madem sallama modundayız, onlara da atalım biraz?

Nereden biliyorsun Arsenal'in kaç istediğini, bizim yönetimin neyde direttiğini? Madem sadece tahminden ibaret dediklerin, nasıl kesin dille "iş bilmezliktir"e gelebiliyorsun? Madem yönetimi her durumda alkışlamak yanlış, bu durumda eleştirmek nasıl doğru olabilir? Bir işe "nötr" kalmak çok mu zor?

Sen eleştirini adam gibi yap, o zaman ona göre cevap alırsın.

Tmm...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt