Emmanuel Eboue resmen Galatasaray'da - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emmanuel Eboue resmen Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Emmanuel Eboue resmen Galatasaray'da

Eboue gibi oyuncuyu nasıl olurda 3.5 milyona sattılar inanılır gibi değil..

Hemen yönetime övgüler yağdırmaya gerek falan yok..Pazarlık başarısı falanda yok ortada..Şu adamı bu fiyatlarda transferini hemen bitirmemek,işi uzatmak iş bilmezliktir..Arsenal 4 demiştir bilemedin 4.5 demiştir oyuncu ayrılacağı için mecbur indirime gittiler..Bu Ebueyi avrupadaki takımlar neden almaya çalışmadı hemde bu fiyata enterasan..

Hiç abartmadan söylüyorum bir kaç seneye kadar sağ bekte seyrettiğim zaman alves,maicon ve Eboue arasında kalıyordum..Hangisinin daha iyi olduğuna karar veremiyordum...

Tekrardan hayırlı olsun...

Yönetime şöyle övgüler yağdırmalıyız.Avrupa'da olmayan bir takıma Arsenal gibi bir takımdan kaliteli bir oyuncu alıyorsun.Yönetimi şöyle övmek lazım bazı yönetimler gibi kendi kafalarına göre transfer yapmıyor zamanı geliyor taraftarı dinliyor.Fatih Hoca kimi istese almayı çalışıyorlar.Bu sene başarılı olmak çok önemli ve kadromuz yavaş yavaş oturuyor.

çok iyi bir paraya iyi bir futbolcu aldık Türkiye Liginde bu paraya Elyasa gibi dandik bi adam bile alamazsın

Hayırlı olsun 'baya' iyi oyuncu. 1-2 zenci daha gelirse fener ligde kalırsa sevinirim.

ujfaluslio yükü kaldıramaz yeri geldiğinde eboue olmalı ayrıca bazı oyuncuların alternatifinin olması diğer oyuncuları hırslandırır. buda bir t.d stratejisidir ve her t.d yeri geldiğinde en iyi oyuncusunu bile yedeğe çekerek ona ceza verdiğinde yerine iyi bir alternatif olsun siter ki bu da onun otoritesini gösterir. terim otoriterdir ve onun elinde bu kadro böyle alternatiflerle iş yapar.

3,5 milyon euro'ya çok diyenleri bit pazarına bekleriz.Yıllık şu kadar almış diyenler'e ulan Arsenalden adam alıyorsun,yıllık 600 bin euro artı akbile getirecek değilsin heralde.

Cevap: Emmanuel Eboue Resmen Galatasaray'da

İnşaallah kazasız,belasız, sakatlıklar olmadan bir futbol hayatı geçirir Galatasaray'da. Hayırlı olsun tüm camiamıza..

Hayırlı olsun.Gerçekten çok iyi transfer.Sabri'den sonra Maicon etkisi bile yaratabilir.Fiyatıda çok uygun ayrıca 3.5 milyona böyle kaliteli adam zor bulunur.

Bir tarafından atıp, "iş bilmezliktir"e getiririyorsun. Ayıp.

Neler yaşandığını, adamın nasıl alındığını bilmiyorsun. Sallamak bedava.

Benim söylediklerimi algılayamıyorsan yazma..Yazacaksanda adam gibi yaz...

Burada mantık yürütüyoruz,görüşlerimizi yazıyoruz..O zaman hiç birşeyden haberimiz yok hiç yazmıyalım,yorumda yapmayalım..

İşte senin gibi taraftar profili hep aynı devam ediyor..Aslan başkan,en büyük başkan,süper yönetim....Ufacık bir eleştiriye tahammül yok..Ne yapılıyorsa doğrudur..Adnan Polat fanatizimliğindende ders almamışsınız..

Eve şunu söylemeliydim Ebouenin fiyatını bu kadar uzamasını bile geçtim bu adamın listede olması bile akıllıca hamledir..Doğru seçimdir..Ama bu kesinlikle Fatih Terimin alınmasını istediği adamdır..Benimde demek istediğim bu yönetimde bu oyuncudan bi haber olduğu için bu fiyata kaçırılmaması gereken oyuncu olduğunu bilemedikleri için bu transferi uzattılarda uzattılar..

Öyle bir yazıyorsunuz ki sanki arsenal 10 istemiş bizimkiler pazarlıkla 3.5 e almışlar..Ne yani şu adam erken gelseydide takıma alışsaydı olmazmıydı..

Yönetime şöyle övgüler yağdırmalıyız.Avrupa'da olmayan bir takıma Arsenal gibi bir takımdan kaliteli bir oyuncu alıyorsun.Yönetimi şöyle övmek lazım bazı yönetimler gibi kendi kafalarına göre transfer yapmıyor zamanı geliyor taraftarı dinliyor.Fatih Hoca kimi istese almayı çalışıyorlar.Bu sene başarılı olmak çok önemli ve kadromuz yavaş yavaş oturuyor.

Ben Adnan polat yönetimini daha ilk geldiği altı aydan beri eleştiren bir adamım..Yahu Adnan Polat yönetimi dönemindede geldi çok iyi oyuncular.Bu konuda bu yönetimde anlamadığım bir şekilde malesef çok sağlıklı çalışamıyor..Bunu geçen Fatih Terimin açıklamalarındada gördük..O yüzden yeri geldiğinde öveceksek,doğru yaptıkları işi söyleyeceksek aynı orandada hata yaptıklarında eliştirmek gerekiyor..Ama yok kardeşim laf söylemeyeceksin.Onlar en iyisini bilirler.eleştiren resmen çarpılıyor..Ondan sonrada aynı adamlar işler kötüye gittiğinde istifa diye bağırıyorlar..

Benim söylediklerimi algılayamıyorsan yazma..Yazacaksanda adam gibi yaz...

Burada mantık yürütüyoruz,görüşlerimizi yazıyoruz..O zaman hiç birşeyden haberimiz yok hiç yazmıyalım,yorumda yapmayalım..

İşte senin gibi taraftar profili hep aynı devam ediyor..Aslan başkan,en büyük başkan,süper yönetim....Ufacık bir eleştiriye tahammül yok..Ne yapılıyorsa doğrudur..Adnan Polat fanatizimliğindende ders almamışsınız..

Eve şunu söylemeliydim Ebouenin fiyatını bu kadar uzamasını bile geçtim bu adamın listede olması bile akıllıca hamledir..Doğru seçimdir..Ama bu kesinlikle Fatih Terimin alınmasını istediği adamdır..Benimde demek istediğim bu yönetimde bu oyuncudan bi haber olduğu için bu fiyata kaçırılmaması gereken oyuncu olduğunu bilemedikleri için bu transferi uzattılarda uzattılar..

Öyle bir yazıyorsunuz ki sanki arsenal 10 istemiş bizimkiler pazarlıkla 3.5 e almışlar..Ne yani şu adam erken gelseydide takıma alışsaydı olmazmıydı..

Eleştirmek var bir de boş eleştirmek var. Sen sürekli ikinci şıkkı seçiyorsun dostum, hiç alınma...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt