EPL 17/18 H:9 | Chelsea 4-2 Watford | MS | 21 Ekim | S Sport - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 17/18 H:9 | Chelsea 4-2 Watford | MS | 21 Ekim | S Sport

Contenin stoperleri birbirini tutuyor, watfordlu bomboş.
7yqN9a.jpg

Alışkınlar :asd2:

ben bu dar kafali italyan hocalari hic sevmiyorum. bir tanesi de montella, milan'da 3lü defans oynatmaya calisiyor.

conte juventus'ta da bu formasyonu tercih ediyordu. papaz her zaman pilav yemez. sürekli ayni sistemde oynayamazsin.

kanatlari moses ve alonso kapatiyordu, d.costa golleri atiyordu, iyi mücadele ediyorlardi ama 2.sezon seni herkes cözdü, üstelik oyuncularla diyalogun kötü.

herhangi bir alt yapi hocasina emanet etseler takimi hemen seri galibiyetler gelir.

Kante büyük eksik yalnız Bakayoko derman olmaz bu takıma. Üstüne net bir hücumcu almaları lazım Willian ile Batshu niye yedek kalıyor anlamak güç şu yapıda.

ben bu dar kafali italyan hocalari hic sevmiyorum. bir tanesi de montella, milan'da 3lü defans oynatmaya calisiyor.

conte juventus'ta da bu formasyonu tercih ediyordu. papaz her zaman pilav yemez. sürekli ayni sistemde oynayamazsin.

kanatlari moses ve alonso kapatiyordu, d.costa golleri atiyordu, iyi mücadele ediyorlardi ama 2.sezon seni herkes cözdü, üstelik oyuncularla diyalogun kötü.

herhangi bir alt yapi hocasina emanet etseler takimi hemen seri galibiyetler gelir.
Watford da 3-5-2 oynuyor ne anlatıyon sen ya.

aslında 3lü savunmalı futbol bence cok iyi ama 3 tane zımba gibi gidip gelecek atlet defans adamın olmalı tudor bizim adamlarla 3lü savunma oynatmaya calısıyor saka gibi

Watford da 3-5-2 oynuyor ne anlatıyon sen ya.
watford'la ilgili birsey yazmadim ki. conte'yi elestirdim.

gecen hafta gol dahi atamayan c.palace 4lü oynadi ve iki gol birden yedi chelsea. o macta elindeki tek forvet olan batshuayide cikarip pedroyu almisti

bugün brezilyali richarlison ikinci yarinin basinda golü atsa simdi statta cit cikmazdi ama durum 2-2 ve kazanabilirler

ezildikleri tottenham ve city maclarinda averaj takimi olup 0 puan alacaklari yerde tottenham'i yenip city'e sadece 1-0 yenildiler

hazard, conte kalacaksa ben gitmek istiyorum diyebilir devre arasinda. surat ifadesi onu gösteriyor.

Üst Alt