EPL 17/18 H:9 | Chelsea 4-2 Watford | MS | 21 Ekim | S Sport - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 17/18 H:9 | Chelsea 4-2 Watford | MS | 21 Ekim | S Sport

watford'la ilgili birsey yazmadim ki. conte'yi elestirdim.

gecen hafta gol dahi atamayan c.palace 4lü oynadi ve iki gol birden yedi chelsea. o macta elindeki tek forvet olan batshuayide cikarip pedroyu almisti

bugün brezilyali richarlison ikinci yarinin basinda golü atsa simdi statta cit cikmazdi ama durum 2-2 ve kazanabilirler

ezildikleri tottenham ve city maclarinda averaj takimi olup 0 puan alacaklari yerde tottenham'i yenip city'e sadece 1-0 yenildiler

hazard, conte kalacaksa ben gitmek istiyorum diyebilir devre arasinda. surat ifadesi onu gösteriyor.
Alakası yok olm oyuncular maçı satıyor resmen. Richarlison diye 20 yaşında bir çocuktan top alamayıp 10 tane duran top kullandırdılar. Rüdiger diye sakar bir herif var ısrarla sıçıyor Fabregas klasik hareketlerde sürekli o atsa 2 olacak maç kopacaktı yine de.

Hazard kimseye laf edemez kendi başına oynuyor kaç pozisyonda Morata ve Pedro boşken atmadı.

Chelsealiler yine hoca sabotajında, rotasyon da çok zayıf bizim gibiler.

Gomes ligin en kotu kalecisi muhtemelen. Gecen sezondan beri boyle dusunuyorum. Adamin iyi oldugu tek bi alan bile yok. Azpilicueta'nin gol cok kolay degil ama top kurtarilmasi imkansiz bi yere gitmiyor. Azcik kafayi calistirsa muhtemelen top zaten uzerine gelirdi. Son golde ne yapmaya calistigini anlayamadim bile. Batshuayi'nin orda yapacagi seyler kisitli. Vuracagi belli, nasil vuracagi yine az cok belli. Yere yatarak zorla gol yaptirdi.

Chelsea maci hak etmedi bence ve iyice antipatiklesiyorlar gozumde.

SM-N920I cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Maçı yarım yamalak istedim. İzlemeyi bıraktığımda 2-2 ydi. Neler olmuş neler. Watford gayet güzel oynuyordu

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt