Ergin Ataman: "Türkiye'nin en büyük hocası Fatih Terim bana başarılar mesajı attı" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ergin Ataman: "Türkiye'nin en büyük hocası Fatih Terim bana başarılar mesajı attı"

Düşündüm de spor camiasında en sevdiğim karakter olabilir Ergin Hoca. Entelektüel, güçlü, kararlı, kimseye müdanası olmayan, tek başına bırakılsa da müstehak olanlara karşı asla ezilmeyen, gereken cevabı fazlasıyla verebilen, alışılagelmişin dışında, çok değişik bir karakter. Hatta bazen küstahlaşmaya mecbur bırakılıyor, o bile yakışıyor kendisine!...

Böyle bir adamın, Galatasaraylı kimliğini her şeyin üstünde tutması, bir Galatasaray taraftarı olarak ayrı bir övünç vesilesidir benim için. Yerli yersiz kullananlarca -maalesef- değeri düşürülmüş gibi bir algı oluşturulan ''Adam'' tabirinin hakkını gerçekte tam anlamıyla veren, buraları da takip ettiğinden emin olduğum Ergin Hocama sevgi ve saygılarımı sunmayı borç bilirim :tbr: :tbr: :tbr:...

Halihazırda başka bir kulüpte profesyonel görevde bulunuyorken Galatasaray başkanı olmayı hedeflediğini söylemesi ayrıca hoşuma giden bir medeni cesaret örneğidir. Mevcut kulübünün yönetiminden aslında çok da hoşnut olmadığına dair bir açıklama ki satır aralarında daha ciddi göndermeler de yapmış buna dair...

Neden olmasın?. Hele son 5-6 Galatasaray başkanına bakıyorum, hiçbirinden tek bir eksiği olmadığı gibi tonla da fazlası vardır. Kulüpleri, olabildiğince bizzat sporun içinden gelen adamlar yönetmeli zaten...

Gitmesi iyi oldu. Hic olmazsa tarih yazdi. Bizde kalsaydi basarilar gelmezdi.
Seneye de 3. sampiyonlugu kazanip isterse bize yine gelebilir. Tabi minimum 5 milyon sponsor destegi ile 10 milyonluk takimlar kurmak şart.

Üst Alt