Ergin Ataman'dan Fenerbahçe'ye Gönderme: "Kulaklığa devam!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ergin Ataman'dan Fenerbahçe'ye Gönderme: "Kulaklığa devam!"

940e00b9981d4fc48ff34f7de380d10e.jpg

Anadolu Efes ile Fenerbahçe Beko arasında oynanan play-off final serisi ikinci müsabakasına Anadolu Efes antrenörü Ergin Ataman kulaklıkla çıktı. Fenerbahçe taraftarlarıyla yaşadığı gerginlik nedeniyle ilk maçın ardından basın toplantısında sert açıklama yapan ve taraftarların kendisine ettiği küfürlerin azmettiricisinin Ali Koç olduğunu söyleyen Ataman, bunun devam etmesi halinde Ülker Arena'ya gitmeyeceğini söylemişti.​
Ergin Ataman - Fenerbahçe Beko maçı olayları
Ergin Ataman, Fenerbahçe maçı öncesi oyuncuların ısınma esnasında parkeye kulaklıkla çıktı. Ergin Ataman'ın bu görüntüsü oldukça dikkat çekerken karşılaşma sonrasında deneyimli antrenör neden kulaklık taktığı yönündeki soruya cevap verdi.​
Ergin Ataman maçla ilgili yaptığı açıklamada, "İlk maçta kötü yakalandık. Hazır değildik mental olarak. 15 sayı geriden gelerek kazandık. Oyuncularımla gurur duyuyorum. Biz şampiyon olacağız." dedi.​
NEDEN KULAKLIKLA ÇIKTINIZ SORUSUNA CEVAP
"TFF Disiplin Talimatına göre salonlarda küfür serbest. Ben de küfür istemediğim için kulaklıkla çıktım. Müzik dinledim. Gayet de güzeldi. Yazık. İsteyen istediği gibi küfür edebiliyor. Kulaklığa devam."​

Üst Alt