Erhan Telli'den Skandal Açıklamalar! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erhan Telli'den Skandal Açıklamalar!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Realiteleri konusalim:
  • Hoca yonetimden genel anlamda memnuniyetsiz
  • Yonetim basina buyruk isler yapmis
  • Yonetim alacagini soyledigi topculari almamis
  • Yonetim basina isim sizdirmis
  • Hoca yonetimin iyi niyetine inaniyor
  • Hoca yonetimin gayretlice calistigina inaniyor
Komplocu kesime bir sorum var.

Eger M. Cengiz soylediginiz gibi "operasyon" baskaniysa ve Galatasaray'i bitirmek icin yerlestirildiyse (ki secildi) neden acik ve net seklinde kimin masasi oldugu belli olan, arazilerimizi peskes ceken ve zaten halihazirda gercekten haince Galatasaray'i bitirmekte olan Dursun yerine getirildi?

Bahane derken yani açıklaması var manasında hesap verilebilirlik açısından

E tamam ben hicbir zaman hoca istifa edecek demiyorum ki. Basindan beri yonetim gider diyorum.

Ama boyle sartlar altinda istifayi dusunmek normaldir. Hoca da insan. Colugu cocugu, mali mulku, torunu, legacy'si var. Istese birakir, kimse de hicbir sey diyemez. Bu tarz malliklarla ugrasmak zorunda degil.

Baskan bizi bitirmeyi istiyorsa, kimseyi satmayip transfer yapardi ve settlement agreementdeki sinirlamayi cignerdi ve yazin UEFA bizi en az 1 belki 2 sene men ederdi. Böylece biz en gec 2 sene icinde besiktasin simdiki durumuna düserdik.

Baskan bizi bitirmeyi istiyorsa, kimseyi satmayip transfer yapardi ve settlement agreementdeki sinirlamayi cignerdi ve yazin UEFA bizi en az 1 belki 2 sene men ederdi. Böylece biz en gec 2 sene icinde besiktasin simdiki durumuna düserdik.
14 milyon euro transfer bütçesi var.3 kulvarda ilerliyoruz.Takımda eksik olan bölge yok bölgeler var.En önemlisi forvet yok.

Realiteleri konusalim:
  • Hoca yonetimden genel anlamda memnuniyetsiz
  • Yonetim basina buyruk isler yapmis
  • Yonetim alacagini soyledigi topculari almamis
  • Yonetim basina isim sizdirmis
  • Hoca yonetimin iyi niyetine inaniyor
  • Hoca yonetimin gayretlice calistigina inaniyor
Komplocu kesime bir sorum var.

Eger M. Cengiz soylediginiz gibi "operasyon" baskaniysa ve Galatasaray'i bitirmek icin yerlestirildiyse (ki secildi) neden acik ve net seklinde kimin masasi oldugu belli olan, arazilerimizi peskes ceken ve zaten halihazirda gercekten haince Galatasaray'i bitirmekte olan Dursun yerine getirildi?
Araziler Genel kurul onayıyla satıldı.Parasıda alınacak kime neye peşkeş çekilmiş?

Erhan Telli gibi her yerden kovulmus bir vasifsiz kaale alinirsa normaldir

Ben ciddiye almiyorum da illa hep böyle seylerin gündeme gelmesi falan bile sikti artik yani.

Bu herifi biz kac kere kovmustuk basin toplantilarina falan bile alinmiyordu bir aralar. Yukarida da yazmistim nedenini hatirlamiyorum ama buna cok pis sövüyordu taraftar Hamza döneminde.

Hamza yi savunup duruyordu herhalde, tam hatirlamiyorum.

Burda Mustafa Cengizi savunanlar neyin peşinde?
Bu adam resmen yukardan emir almış bu sene başakşehirin şampiyon yapılması için adım adım uyguluyor.KÖRMÜSÜNÜZ?

Geçen sefer Terim kovulduktan sonra devre arasında yapılan transferler:

Alex Telles - 6,15 milyon euro
Hajrovic - 3,5 milyon euro
Salih Dursun - 2,75 milyon euro
Koray Günter - 2,50 milyon euro
Ontivero - 2 milyon euro
Oğuzhan Kayar - 750 bin euro
Veysel Sarı - 700 bin euro
Umut Gündoğan - 550 bin euro
Burdisso - 185 bin euro (kiralık)

İyi soymuşlardı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt