Eski Başkanımız Ünal Aysal, TRT Spor'a Konuk Oldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Zamanlama çok manidar, hayırdır 4 sene sonra ortaya çıktı. Bir de gelmesini isterim diyorsunuz arkadaşlar, Ünal başkan çok başaralı olabilir ama bu konuda hatalı ve yalan söylüyor saf olmayalım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

antremanda kalmıştıkmış

haberi neden antremanda aldın

çünkü kulüp başkanı seni aradı cevap vermedin

2 yıllık sözleşme önerdi kabul etmedin

yardımcısı ali dürüstü ayağına gönderdi görüşmek istemedin

heralde antremanda tekmeyi yiyecektin

Hatalarını böyle kabul edersin işte
Futbolcularla prim konuşmak
Takimi tebrik etmek hocayı etmemek
Eleman demek

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Terim konusunda haklı.Terimin ayrılmak istemesi gün gibi ortada idi fakat bu programa çıkmasının zamanlamasını anlamadım.Bence zamanlama olarak çok büyük yanlış yaptı.

Tüm medya Fatih Terimin üstüne gidiyor. Resmen bitirmeye çalışılıyor. Bunca yıl neyi bekledin bunları söylemek için Aysal bey ? Tabi bide doğrumu değilmi oda muamma. Bence Aysalı da bilerek çıkarmışlar. Fatih Terime bir darbede eski yöneticisi vursun diye. Bide neymiş egosu yokmuş. He kardeş o yüzden eleman falan dedin. Topçuları övdün terime tek laf etmedin.

Son düzenleme:
Ünal Aysal: Benim aklımda Galatasaray başkanlığı yok iken 3 ayda adaylık içinde buldum kendimi. Bu yüzden hayat bu diyorum. Neler görürürüz bilemem.

bu da fatih hoca gibi hayat falan diyo lan

Tüm medya Fatih Terimin üstüne gidiyor. Resmen bitirmeye çalışılıyor. Bunca yıl neyi bekledin bunları söylemek için botoks bey ? Tabi bide doğrumu değilmi oda muamma. Bence Aysalı da bilerek çıkarmışlar. Fatih Terime bir darbede eski yöneticisi vursun diye.

zamanlama manidar cidden. fatih hocayı baskı altına almaya calısıyor kendince.

Üst Alt