# Esteban Cambiasso - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Esteban Cambiasso

Cevap: # Esteban Cambiasso

Kaynak??? 6 milyon nedir allah aşkanı, anadolu klüplerinin bütçeleri daha fazla.
Kaynak:Gs yönetcisi sedat doğan..nerden biliyosun akraba mısın deme,canlı yayında söyledi.

Ünal Aysal(Ligtvdeki program):Transfer için bütçe sınırlamamız yok,ne gerekiyorsa o.Para bulmak bizim işimiz.

Burdan 2 sonuçtan birisi çıkar:

1.Hepimiz kandırıldık

2.Ali Dürüst ve Sedat Doğan'ın başkanla çelişen açıklamaları;Ünal aysa ile yönetim arasında ciddi bir iletişim eksikliği var.

İçimizde Galatasaray'lı görünen rakip takım taraftarları var bu belli.

Drogba gelecek diye duyum çıkar; ''Çok pahalı yhaaa, yaşlı yhaaaaxD'' derler.

Forlan gelecek diye duyum çıkar; ''Çok pahalı yhaaaa, yaşlı yhaaaaxD'' derler.

Cambiasso gelecek diye duyum çıkar; ''Çok pahalı yhaaaa, yaşlı yhaaaaXD'' derler.

Ve bunu diyenler bir de şunu derler; ''yönetime bak yhaaaa hala Mustafa Sarp var takım da yhaaaaxD''

Kısaca ne istediğini bilmeyen çok adam var ve futbolu biliyorum diyip hayatında maç izlerken 2-3 forvetten başka oyuncu izlememiş adamların yargısı var orta da.

Cambiasso gelmesinmiş, siz gelmeyin siz.

Burada belli ölçüler dahilinde isteyen istediğini yazar..İsteyen istediğini beğenir ve görüşünü bildirir..He he bir fenerli gelicek çok tırstığından,istemediğinden Galatasaraylı kılığına grip görüş bildirecek ve ondan sonrada bu transferler yatacak.Süper mantık..

Şunu kafanıza sokun doğru bir planlamayla trasfer yapılmıyor..Gönderilecek oyuncular ve alınacak oyuncular konusunda bu yönetimde güven vermiyor...Evet bu yönetim transferleri yapar bu takım şampiyonda olur..Ama bu yönetimin çok başarılı olduğunu göstermez..

Drogbaya yıllık 6,7 verilmez demek bir düşüncedir..Sana göre öyle olmasada kapıyı değil saygı göstereceksin..

Cambiassonun bonservisine 10 milyon fazla demekte bir görüştür..31 yaşındaki bir oyuncuya kimse 10 milyon vermez..

Yokmu kardeşim bu dünyada bu ismi çıkanlardan başka oyuncu....İşte bu yönetimin ne kadar iş bilmez olduğunu gösteriyor..

Aslancım ben Londrada iken Lampardla karşılıklı alman kale oynamış adamım. Bana oyundan sonra very good performans ssergiliyorsun diyordu. Tamam Türkçem biraz zayıf olabilir ama benimle dalga geçmeni gerektirmemz. Sevgiler.

Ben bu arkadaşla dalga mı geçtim forum sakınleri? lütfen bir onceki ve ondan oncekı sayfaları ıcneleyıp cevap verin. Bana kufur ettin diyor dogru mu sizce bu? bir bakın bakalım.

İçimizde Galatasaray'lı görünen rakip takım taraftarları var bu belli.

Drogba gelecek diye duyum çıkar; ''Çok pahalı yhaaa, yaşlı yhaaaaxD'' derler.

Forlan gelecek diye duyum çıkar; ''Çok pahalı yhaaaa, yaşlı yhaaaaxD'' derler.

Cambiasso gelecek diye duyum çıkar; ''Çok pahalı yhaaaa, yaşlı yhaaaaXD'' derler.

Ve bunu diyenler bir de şunu derler; ''yönetime bak yhaaaa hala Mustafa Sarp var takım da yhaaaaxD''

Kısaca ne istediğini bilmeyen çok adam var ve futbolu biliyorum diyip hayatında maç izlerken 2-3 forvetten başka oyuncu izlememiş adamların yargısı var orta da.

Cambiasso gelmesinmiş, siz gelmeyin siz.
Forum hakkında bilgisi olmayan yeni üyelerden biri bunu yazsa anlarım ama moderatörlüğe kadar yükselmiş birisinin başka görüşlere saygılı olması gerekir

Üst Alt