Etik Kurulu Raporu Açıklandı! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Etik Kurulu Raporu Açıklandı!

Cevap: Etik Kurulu Raporu Açıklandı!

mehmetbaransu‏@mehmetbaransu

Galatasaray ve Beşiktaş'ın etik kurulu raporuna girmesiyle ilgili bir ses kaydından bahsediliyor. Kayıtta Nihat Özdemir ve Demirören varmış

İlhan Ekşioğlunun avukatıyla görüştüm: "Biz gereken ne ise yapacağız, ifademizde olayları açıkladık" A.Yıldırımın haberi yokmuşa, saçma dedi

Şimdi diyelim ben bir kulüp yöneticisiyim. Maçtan önce rakip takımın kalecisine hatalı goller yemesi karşılığında yüklü bir miktar para teklif ediyorum.

Resmen şike teklif ediyorum yani. Ancak rakip kaleci şerefli, namuslu çıkıyor ve hadi lan ordan diyip beni şikayet ediyor.

Sonuç:

Rakip kaleci şikeyi kabul etmediği ve bu sebeple şike sahaya yansımadığı için ben tertemiz, ak pakım, ceza falan almama da gerek yok.

Hali hazırda yapılan yorum bu mudur? Budur!

eger es-es duserse ki dusecek bu rapordan sonra, eses taraftari baskani sehre sokmaz daha

sayet uefa'ya bu rapor giderse zictilar :) uefa oyle sahaya yansidi - yansimadi demogojilerine hic girmeden ceker fislerini..

Bakın puan sildik diyecekler. Fener şampiyonluğu kaçırınca, yapacakları formül bu. Disiplin kurulundan bir arkadaşla birazdan görüşebilirim

bende dun aynisini yazdim.. onun icin play off bokunu cikardilar... uefa'ya bakin feneri eksi 12 puanini sildik, sampiyonluk yolunu kapattik diycekler.. uefa yemez bunu.

Yahu adamlar sürecin en başından beri düzenledikleri her basın toplantısında

üstü kapalı bir şekilde itiraf ettiler esasında şikeye teşebbüste bulunduklarını

ama hiçbir gazeteci bozuntusu bunları sormadı bu adamlara

Buyrun kelimesine virgülüne dokunmadan Nihat Özdemir'in dünkü basın açıklaması

"Burada şunu da belirtmekte fayda görüyoruz: Eğer şike suçu, daha açık konuşmak gerekirse maç skorunu bağlama suçu sahadaki oyuncular tarafından yerine getirilmediyse, saha dışında da bir sorun yoktur... Ama tabii bunun kararını yine yetkili merciiler verecektir. Biz yine saygıyla yetkili kurumlar tarafından verilecek kararı bekliyoruz"

58n0y.png

:D

Bu rapordan anladigim . Sike var ama fenerle ilgisi yok baskalari yapmis turanli felan bunu fenerbahceye maal edemeyiz diyor.

kisaca fener sike yapmadi baskalari yapti diyor. Aziz köpeginide sike ile alakasi yok diyor.#

anlasilan bunlar agiz birligi yapmakta

şöyle bir ekşi sözlüğe baktım eskişehir fb maçı ile ilgili bir sürü şey yazılmış o zaman

biriside bu sahaya cidden yansımamış.şu kadarı bile yeter

türk futbol tarihinin en büyük utanç gecelerinden birini izlemekte olduğumuz maç. maça giden eskişehirsporlular, eskişehir devlet tiyatrosundaki herhangi bir oyunu seyretmeye gitselerdi daha yerinde olurdu. büyük eskişehirspor camiası ve taraftarı adına gerçekten üzüldüğüm bir maç aynı zamanda. iç sahada oynadıkları tüm karşılaşmaları izledim. bu durumun bir utanç olduğunu düşünmeme sebep olan şey de bu. eskişehirspor resmen kendisine verilen rolü oynuyor bu gece.

Bu rapordan anladigim . Sike var ama fenerle ilgisi yok baskalari yapmis turanli felan bunu fenerbahceye maal edemeyiz diyor.

kisaca fener sike yapmadi baskalari yapti diyor. Aziz köpeginide sike ile alakasi yok diyor.#

anlasilan bunlar agiz birligi yapmakta

GENÇLERBİRLİĞİ-FENERBAHÇE (7-3-2011)

Sonuç olarak;

- Aziz Yıldırım’ın şike fiilini işlediği ve buna teşebbüs ettiği kanaatini oluşturacak yeterli kanıt bulunmadığı;

- İlhan Yüksel Ekşioğlu’nun şike teşebbüsünde bulunduğu;

- Serdar Kulbilge’nin şike teşebbüsü içinde olduğu yolunda makul şüphe bulunduğu;

- Doğan Ercan’ın şike teşebbüsünde bulunduğu;

- Mehmet Şen’in şike teşebbüsünden haberdar olmasına rağmen bunu TFF’ye bildirmemesinin Etik Kurulu Talimatı’na aykırılık bakımından incelenmek üzere Etik Kurulu’na sevkinin doğru olacağı;

- Zafer Önder İpek’in şike teşebbüsü içinde olduğu yolunda makul şüphe bulunduğu;

- İlhan Yüksel Ekşioğlu’nun Fenerbahçe yönetim kurulu üyesi olması nedeniyle şike faaliyetinin Fenerbahçe Spor Kulübü’ne izafe edilmesinin uygun olacağı, ancak bu eylemden Fenerbahçe kulübünün diğer yöneticilerinin haberdar olduğuna ilişkin bir kanıta rastlanmadığı;

- Zafer Önder İpek’in kulüp müdürü olması nedeniyle şüphenin Gençlerbirliği kulübüne izafe edilmesinin uygun olacağı

Oybirliğiyle mütalaa olunur…

tam okumadın heralde Hakan

Yahu adamlar sürecin en başından beri düzenledikleri her basın toplantısında

üstü kapalı bir şekilde itiraf ettiler esasında şikeye teşebbüste bulunduklarını

ama hiçbir gazeteci bozuntusu bunları sormadı bu adamlara

Buyrun kelimesine virgülüne dokunmadan Nihat Özdemir'in dünkü basın açıklaması

"Burada şunu da belirtmekte fayda görüyoruz: Eğer şike suçu, daha açık konuşmak gerekirse maç skorunu bağlama suçu sahadaki oyuncular tarafından yerine getirilmediyse, saha dışında da bir sorun yoktur... Ama tabii bunun kararını yine yetkili merciiler verecektir. Biz yine saygıyla yetkili kurumlar tarafından verilecek kararı bekliyoruz"

dunden beri buna cildiriyorum.. bu direk aziz, ali koc ve nihat'in agzindan kacinci itiraf yahu..

ulan nasil bi ulkedeyiz ya.. nihat bu lafi ingiltere'de, almanya'da falan etse zaten direk onu da iceri alirlar..

UEFA ne diyor, en ufak şüphe bile varsa düşürün. Bu yüzsüzler halen şerefsiz camiayı kurtarmanın peşinde.

onu ben de okudum az once.. yemin ediyorum bunlar suzme geri zekali.. ulan daha ne lazim lan sike yaptiginizi anlamaniz icin..

azize manyaklari.. yemin ediyorum ozellikle su antu basta olmak uzere bunlar beyinsizin onde gideni.. ingilizcem de iyidir, dunyadan da bir cok kulubun spor forumlarini arada okumusumdur, daha bunlar kadar subjektif, mal ve beyin gidiklanmasi gecirmisini gormedim..

dunden beri buna cildiriyorum.. bu direk aziz, ali koc ve nihat'in agzindan kacinci itiraf yahu..

ulan nasil bi ulkedeyiz ya.. nihat bu lafi ingiltere'de, almanya'da falan etse zaten direk onu da iceri alirlar..

kesinlikle katılıyorum bırak İngiltere'yi Almanya'yı

Avrupa'da herhangi bir ülkede bunu söylese adamı içeri alırlar

ama bizde neredeyse madalya takacaklar komedi oynanıyor işte...

şöyle bir ekşi sözlüğe baktım eskişehir fb maçı ile ilgili bir sürü şey yazılmış o zaman

biriside bu sahaya cidden yansımamış.şu kadarı bile yeter

türk futbol tarihinin en büyük utanç gecelerinden birini izlemekte olduğumuz maç. maça giden eskişehirsporlular, eskişehir devlet tiyatrosundaki herhangi bir oyunu seyretmeye gitselerdi daha yerinde olurdu. büyük eskişehirspor camiası ve taraftarı adına gerçekten üzüldüğüm bir maç aynı zamanda. iç sahada oynadıkları tüm karşılaşmaları izledim. bu durumun bir utanç olduğunu düşünmeme sebep olan şey de bu. eskişehirspor resmen kendisine verilen rolü oynuyor bu gece.

hocam bu entry sonradan editlenmis bi entry mi? kontrol ettin mi? eger gercekten mac sirasinda yazildiysa dupeduz delil olarak kullanilabilecek nitelikte bir degerlendirme..

Üst Alt