Etik Kurulu Raporu Açıklandı! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Etik Kurulu Raporu Açıklandı!

Cevap: Etik Kurulu Raporu Açıklandı!

istifa ediyorum, yok yok vazgectim etmiyorum.. bu sefer gercekten istifa ediyorum, bak geri donmeyecegim, yok yok etmesem daha iyi sanki..

istifa ediyorum bak bu son, kesin bitti bu sefer.. yok yok yine vazgectim, nasil kekledim hepinizi..

bu adam butun baskanlik kariyeri boyunca kolpa yapti bunlara :)

bi laf var ya.. seven öpülür, öpen sevilir.. al sana öpen baskan! :D

ya bize böyle birşey olsa bu akdar delil olsa etik kurulu bunları yazsa alın lan şampiyonluğumuzu düşürün bizi falan derim içime sinmez ve feci kızarım Galatasarayımın adını kirlettikleri için.bu kadar delile bu kadar tapeye ve etik kurula rağmen hala biz temiziz diyorlar aslında bunları Allaha havale etmek gerek

doktorada havale ede biliriz aslinda.ya düsünyorum objektiv olarakda oturup düsünmeye calisdim.ya fenerin sike yapmamadigina inanmamk bu saaten sonra gercekden akil disi isi yahu.insan bukadar mi at gözlüklü olur yahu.Mesela benim babam fanatik fenerlidir ama o bile bu saaten sonra aziz ve kurmaylarina bela okumakda.yaziklar olsun yaktilar fenerimi diye aglacak adam az kalsin yahu.

adam sabahdan aksama kadar sövmekler mesgul fener yönetimine muhhahaha.

Tıraşlaya tıraşlaya en fazla bu kadar kıl bırakmışlar... Utanmasalar sinek kaydı yapacaklarmış.... Aziz hiç bir maçta şike girişiminde bulunmamış....Etik raporunuzu yesinler sizin.

etik kurulu raporu rezalet azize de suç unsuru bulunmamış şikespor maçında şike yokmuş ama genede bu rapora göre uefa anırtır bunları o kadar çok pislik varki ört bas edememişler

hani amaç azizi indirmekti. noldu etik raporunda aziz suçsuz bulundu. yazıklar olsun lan size. ilhanekşioğlu kimdir ulan. parayı nerden bulmuşta şike yapmış. kendi aklınamı esmişte şikeye girişmiş. etik kuruluda azizden korktu. koskoca proflara bak. aziz naptı sizi öldürürüm mü dedi. madem bu adam suçsuz neden hala cezaevinde. hani cemaat azizi istemiyordu. şimdi fb ceza alsa ne olur almasa ne olur. aziz yine seneye kaldığı yerden devam eder. devlette bizim cebimizden aldığı 25 milyon doları azize verir al bu parayla rahat rahat şike yap der, nasılsa bundan sonra şike yapmak serbest, hepinize yazıklar olsun lan.

2 tane amaç var raporda

Kesin şike hükmüne karar vermemek.

Aziz'i Fb taraftarı önünde aklamak ve İlhan Ekşioğlu'nu kurban etmek.

İlhan Yüksel Ekşioğlu’nun Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi olması nedeniyle şike faaliyetinin Fenerbahçe Spor Kulübü’ne izafe edilmesinin uygun olacağı, ancak bu eylemden Fenerbahçe Kulübü’nün diğer yöneticilerinin haberdar olduğuna ilişkin bir kanıta rastlanmadığı;

Burası önemli. Olayın diğer yöneticilerle alakası olup olmamasının çok önemi yok. Bir kişi yapsa da aynı beş kişi yapsada.

Netice olarak bana göre bu rapor çokta örtbas edici nitelikte değil. TFF belki kendi düşündüğü gibi karar verebilir ama UEFA bu konuda çok iyimser olmayacaktır. Çünkü "0" tölerans ilkesini ihlal eden bulgular mevcut.

Uefa bunlara defalarca kez tecavüz eder :asd:

Saldır infantino reis!

Buyrun benim:)

images

"izafe" değil "izole" yazacaktık derler.

Denildiği gibi, zorlama bir iyimserlik var raporda. Nasıl temize çıkarırız diye kafa patlatılmış, cümleler özenle seçilmiş.

Şüphe değil, kanıt aranmış. Kanıt olmayan şeylere, "şüpheye de gerek yok" olarak bakılmış. Oysa bu kadar tape ve delil karşısında; "net şüphe var ancak kanıt yok" vurgusu yapılabilirdi.

Baransu örtülü ödenekten 25 milyondan bahsediyor bu eziklere söz vermis devlet.Simdiye kadar tüm duyumlari dogruydu bu neden yanlis bilgi olsun.

Onun hesabını sonraki hükümetler sormazsa bizim zamanımızda başa gelecek olan hükümet sorar. Yatacak yeri yok hiçbirinin !

işçiler çalışmış, tarlalar sürülmüş, ekinler ekilmiş...

ama patronun hiç haberi yokmuş :haha:

"izafe" değil "izole" yazacaktık derler.

Denildiği gibi, zorlama bir iyimserlik var raporda. Nasıl temize çıkarırız diye kafa patlatılmış, cümleler özenle seçilmiş.

Şüphe değil, kanıt aranmış. Kanıt olmayan şeylere, "şüpheye de gerek yok" olarak bakılmış. Oysa bu kadar tape ve delil karşısında; "net şüphe var ancak kanıt yok" vurgusu yapılabilirdi.

Netice olarak UEFA'nın dikkatini çekecek bir çok unsurun varolduğunu söyleyebiliriz.

Üst Alt