Etik Kurulu Raporu Açıklandı! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Etik Kurulu Raporu Açıklandı!

Cevap: Etik Kurulu Raporu Açıklandı!

Ama haklı oldukları bir konu var

o da Aziz Yıldırım'ı bitirme olayı

hakikatten orda da Aziz'i bitirmek için bir komedi dönüyor

ve bu durumda onların eline bir koz olarak yansıyor

ezikler bu durumu kullanıp şike sürecini sulandırıyorlar...

hocam bu entry sonradan editlenmis bi entry mi? kontrol ettin mi? eger gercekten mac sirasinda yazildiysa dupeduz delil olarak kullanilabilecek nitelikte bir degerlendirme..

maç esnasında yazılmış bak buda başka birisinin yazdığı buda maç sırasında

aziz yıldırım'ın 300.000 tl'ye satın aldığı maç, bugün bir maçta atılan golün ödülü 50.000 tl iken, bu rakamlara maç satın almak fenerin lobisinin ne kadar güçlü olduğunu gösteriyor. maç satın almak için nereye başvurmamız gerektiğini bize de bildirselerdi hiç değilse türkiye kupasını alıp uefa'ya giderdik, hep fenere bildirirler zaten böyle işleri. aziz'in satın alıp fenerasyonun izlediği bir başka maç, inanılır gibi değil bence.

bi tane daha var hemde bu cuk diye oturuyor günümüze

sezer oyundan çıktı. muhtemelen aziz yıldırım soyunma odasında üst kullanım haklarını aldı sezer' in. yoksa neden çıkarılsın adam durduk yere.

Zaten Azizin olayın başından beri verdiği demeçlere bakarsanız hiçbizaman yapmadım demedi ispatlasınlar kendi mi boğaz köprüsünden atarım falan diyo , suçsuz adam ispatlasınlar dermi yapmadım der.Olay aslında şu , bu Aziz ve tayfası mafya , mesela gittiler ibrahim akına ibrahim bu maçta düzgün oynamicaksın dediler ibrahimde bu adamların korkusundan tamam abi oynamam ayarlarız falan diyecek tabi , sahaya yansırmı bilemem ama bu ülkede aziz fenerin başına geçtiğinden beri bu şekilde yürüyo işler.Ayrıca yıllarca fener koltuğunda kara para akladı bu adam angutlarda hala kahraman sanıyolar bu herifi.

Biz şike yapmadık > Bizi ele geçirmeye çalışıyorlar > Ama herkes yaptı > Cas davası onurumuz, namusumuzdur > 58. Madde değişsin > Yok yok değişmesin > Tarlaların sürülmesi, inşaat işçileri totemdi >Cas davasını geri çektik(Nerede namus, nerede onur) > Etik kurulu raporu açıklandıktan sonra; Şike yaptık ama sahaya yansımadı(''Nasıl oluyorsa artık :)'' )

Fenerbahçe taraftarının temmuz ayından günümüze kadarki değişimi...

Konumuza dönecek olursak; bu akşam TRT'DE etik kurulu raporu açıklandı, okundu.Noldu hani şike yapmamıştınız, teşebbüs bile etmemiştiniz, cemaat sizi ele geçirmeye çalışıyordu, Uefa da size karşıydı çok büyümenizi istemiyordu değil mi?

Geçiniz efendim, geçiniz bunları.

maç esnasında yazılmış bak buda başka birisinin yazdığı buda maç sırasında

aziz yıldırım'ın 300.000 tl'ye satın aldığı maç, bugün bir maçta atılan golün ödülü 50.000 tl iken, bu rakamlara maç satın almak fenerin lobisinin ne kadar güçlü olduğunu gösteriyor. maç satın almak için nereye başvurmamız gerektiğini bize de bildirselerdi hiç değilse türkiye kupasını alıp uefa'ya giderdik, hep fenere bildirirler zaten böyle işleri. aziz'in satın alıp fenerasyonun izlediği bir başka maç, inanılır gibi değil bence.

bi tane daha var hemde bu cuk diye oturuyor günümüze

sezer oyundan çıktı. muhtemelen aziz yıldırım soyunma odasında üst kullanım haklarını aldı sezer' in. yoksa neden çıkarılsın adam durduk yere.

hocam bunlari iyi yakalamissin.. ayri konusunu ac bence bunlari derleyip..

sahaya yansimis mi yansimamis mi konusuna isik tutacak deliller bunlar.. ciddiye alalim uzerine gidelim..

Fatih Dogan twitter'da: Etik Kurulu raporunda zorlama iyimserlik ve bir sürü çelişki var. Kabul ettikleri İ.Akin'in itirafindaki aldim beyanı ni bile görmemişler.

bu arada tesebbusun tesebbusunun tesebbusunun tesebbuscugu, sevgi pitircigi Ridvan..

bu etik kurulu raporu sana armagan olsun, objektif kelebegim benim..

Baransu örtülü ödenekten 25 milyondan bahsediyor bu eziklere söz vermis devlet.Simdiye kadar tüm duyumlari dogruydu bu neden yanlis bilgi olsun.

Antuda hala biz şikeci değiliz bizi ele geçirmeye çalışıyorlar diyorlar lan :asd::D Tertemiziz diyorlar lan .... Vallahi bunlarla birşey ne konuşulur ne tartışılr :D bu neyin kafasıysa nasıl bi zihniyet lan bu bn böye bişi haytatımda görmedim... bide üstüne kahramanlık yapıyorlar lan :D

ya bize böyle birşey olsa bu akdar delil olsa etik kurulu bunları yazsa alın lan şampiyonluğumuzu düşürün bizi falan derim içime sinmez ve feci kızarım Galatasarayımın adını kirlettikleri için.bu kadar delile bu kadar tapeye ve etik kurula rağmen hala biz temiziz diyorlar aslında bunları Allaha havale etmek gerek

Antuda hala biz şikeci değiliz bizi ele geçirmeye çalışıyorlar diyorlar lan :asd::D Tertemiziz diyorlar lan .... Vallahi bunlarla birşey ne konuşulur ne tartışılr :D bu neyin kafasıysa nasıl bi zihniyet lan bu bn böye bişi haytatımda görmedim... bide üstüne kahramanlık yapıyorlar lan :D

ya diyorum ya bunlarin taraftarlikla falan alakasi yok,tarikat müridi gibi bisey bunlar azize seyhleri ne diyorsa o.

Aslinda bilmiyorlar deil neler yaptiklarini yönetimlerinin,tüm camianin ahlaki okadar yani basari gelsinde nasil gelirse gelsin.Simdiye kadar cevrenizde hic duymadinizmi baskanimiz parayla halleder lafini f5 lilerden.

çok fena şeyler olacak ha :D cumartesi açıklasınlar artık.şampiyonluğu cumrtesiden ilan edelim.:)

ya bize böyle birşey olsa bu akdar delil olsa etik kurulu bunları yazsa alın lan şampiyonluğumuzu düşürün bizi falan derim içime sinmez ve feci kızarım Galatasarayımın adını kirlettikleri için.bu kadar delile bu kadar tapeye ve etik kurula rağmen hala biz temiziz diyorlar aslında bunları Allaha havale etmek gerek

Allah ıslah etsin Renkdaş artık bn söyleyecek kelime bulamıyorum Allahın izniyle Pazar Günü en Güzel cevabı vereceğiz

yahu benim bu antudakileri aratmayacak kadar fanatik fenerli bi enistem var.. adam orta yas ustu bi amcamiz :) azize ilk baskan oldugu yillar, "oooo mafya, silah tuccari, kara para aklayici baskanimiz var, sirtimiz yere gelmez" diyordu :) acik acik adamin ne oldugunu kabul ediyordu yani..

bugun sorsan butun dunya aziz'i indirme pesinde ve aslinda fener masum..

kendi agziyla silah tuccari dedigi adam da melek :D

ya diyorum ya bunlarin taraftarlikla falan alakasi yok,tarikat müridi gibi bisey bunlar azize seyhleri ne diyorsa o.

Aslinda bilmiyorlar deil neler yaptiklarini yönetimlerinin,tüm camianin ahlaki okadar yani basari gelsinde nasil gelirse gelsin.Simdiye kadar cevrenizde hic duymadinizmi baskanimiz parayla halleder lafini f5 lilerden.[/QUOTE Hakikaten çok duydum bnde renkdaş ... Dediğin gibi camia böyle taraftarı böyle ... pislik hoşuna gidiyor adamalrın

Üst Alt