Euro 2012 Ç.F | İspanya 2-0 Fransa | Maç Sonucu | 23 Haziran - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Ç.F | İspanya 2-0 Fransa | Maç Sonucu | 23 Haziran

Cevap: Euro 2012 Ç.F | İspanya 1-0 Fransa | İkinci Yarı | 23 Haziran

portekizin degeri 337.700.000 €

almanya 459.000.000 €

ispanya 658.000.000 €

italya 296.100.000 €

ingiltere 392.250.000 €

yunanistan 83.700.000 €

cekler 101.100.000 €

portekiz 2 oyuncuymus canim, adamlarin degeri italyadan fazla

Çıkar Ronaldo'nun ederini hele. Onların üstünde 3 takım var. Siz Dünya Karması ilan ettiniz germeyin beni şimdi. Rezil bir takım hatta takım değiller.

Yine Benzema'nın göz kırpmasını izlediğimiz maç.Acaba herifte tik mi olmuş.

4-5 tane var hepsi degil bencede ama sonucta takm oyunların begendim portekizin. tek sorunları cok gol kacırmaları. adam gibi forvetleri olsa cok iyi olurdu.

bu arada fransada oliver giroud var adam onuda oynatmyor.

Kötü takım elbette değil. Önemli oyuncuları da var. Ama o isimlerle kötü oynuyorlar. Ve asla bir dünya karması değiller.

Ben ortaokul sondaydım Nuno Gomez vardı Master eğitimim bitecek hala o oynuyor.

Çıkar Ronaldo'nun ederini hele. Onların üstünde 3 takım var. Siz Dünya Karması ilan ettiniz germeyin beni şimdi. Rezil bir takım hatta takım değiller.

o kadar abartılı değilse de kötü takım değil portekiz hacı.Nani Ronaldo Meireless Pepe Veloso bunlar kötü topçular değil yani

Cevap: Euro 2012 Ç.F | İspanya 1-0 Fransa | İlk Yarı | 23 Haziran

su macin ilk yarisinda ispanyanin 1-2 pozisyonu var ama herkes iyi oynuyor diyor, ben ispanyanin futbolunu cok sIkIcI buluyom, almanya ve portekiz ispanyadan daha iyi oynuyor bence

yahu Fransa nerdeyse 11 kisiyle kapanmis nasil olmaliki,1000 lerce poziyon bulan Barcelonayada bunu soyluyorlar

Dünya Karması dediğiniz için az. Almanya-İngiltere derim. 90'lık oyuncu yok onlarda. İspanya derim. Onlarda da yok. Onlara yakın Hollanda derim. 90'lık onlarda da yok. Geçin bu büyütme işlerini.

dogru diyorsun onlarda dagilim daha dengeli, ronaldonun fiyati cok ucuk

sende illa cikaracan ronaldoyu portekizden :D, dunya karmasi Ilan etmedik iyi top oynuyorlar dedik o Kadar, hele fransa hollanda gibi takimlardan daha iyi oynadigi kesin

dogru diyorsun onlarda dagilim daha dengeli, ronaldonun fiyati cok ucuk

Söylemeye çalıştığım o. Fiyatı da sen koydun ortaya hani ben fiyatla kıyaslamam. Gözle görülüyor. Oyuncuların tek tek kalitesi ve "takım" oyunları. Almanya-İspanya ve hatta İtalya daha üretken daha iyi takımlar. Portekiz kötü oynuyor.

Kötü dedim mi ?

Takım olarak kötüler. Kağıt üstünde iyi oyuncuları var diyorum. Dünya karması "asla" değiller. İyi de oynamıyorlar.

emrah usta yapma ya portekiz baya iyi oynuyor. almanyaya dogru dürüst top oynatmadlar. portekiz ispanya galibi şampiyon olur bence.

Üst Alt