Euro 2012 Ç.F | İspanya 2-0 Fransa | Maç Sonucu | 23 Haziran - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Ç.F | İspanya 2-0 Fransa | Maç Sonucu | 23 Haziran

Cevap: Euro 2012 Ç.F | İspanya 1-0 Fransa | İkinci Yarı | 23 Haziran

sende illa cikaracan ronaldoyu portekizden :D, dunya karmasi Ilan etmedik iyi top oynuyorlar dedik o Kadar, hele fransa hollanda gibi takimlardan daha iyi oynadigi kesin

Ettiniz la konuşturma beni şimdi :D Git bak 4 sayfa geriye. Dünya karması gibi takım demiş biri de beğenmiş :D Kafanız mı iyi anlamadım hani ben daha 2.biradayım erken yani :D

emrah usta yapma ya portekiz baya iyi oynuyor. almanyaya dogru dürüst top oynatmadlar. portekiz ispanya galibi şampiyon olur bence.

Almanya turnuva takımıdır. Sakin oynar. Portekiz oynatmamış olabilir e bir zahmet diş göstersin iyi oyuncuları olan bir takım. Ronaldo'ya tek baına 2-3 adam markaj verilir zaten :D

Cevap: Euro 2012 Ç.F | İspanya 2-0 Fransa | İkinci Yarı | 23 Haziran

Bu Pedro Bank Asya'da oynayamaz.Nasıl oluyorda İspanya'da Barca'da oynayabiliyor?Hiç bir özelliği yok.

Söylemeye çalıştığım o. Fiyatı da sen koydun ortaya hani ben fiyatla kıyaslamam. Gözle görülüyor. Oyuncuların tek tek kalitesi ve "takım" oyunları. Almanya-İspanya ve hatta İtalya daha üretken daha iyi takımlar. Portekiz kötü oynuyor.

Ronaldo faktörü var, diğer oyunculardanda R.madridte, Valenciada, Portoda, benficada, Chelasea de vs ilk 11 adamları var. Takım olmadıkları konusunda bende aynı düşünüyorum ama dünya karması derken hepsi üst liglerin üst futbolcuları demek istemiştim. Karma demek iyi takim demek degil.

Ronaldo faktörü var, diğer oyunculardanda R.madridte, Valenciada, Portoda, benficada, Chelasea de vs ilk 11 adamları var. Takım olmadıkları konusunda bende aynı düşünüyorum ama dünya karması derken hepsi üst liglerin üst futbolcuları demek istemiştim. Karma demek iyi takim demek degil.

Hem iyi takım değil, hemde "dünya karması" değiller. Dünya karmasına en yakın takımlar ortada sende biliyorsun zaten. Portekiz kağıt üstünde 4-5 üst düzey kalanı da "iyi ve güçlü" isimlerden oluşan bir takım.1 tane de süper star-yıldızı var. Çoğu takımda olmayan bir şans bu. Ama doğru kullanamıyorlar. Bu gidişle Ronaldo bırakana kadar böyle olur. Öncesinde Figo'ya da benzeri olmuştu. Sistemleri zaten yok gibi birşey.

Hangi şartla olursa olsun, yeni oluşumda tecrübesiz adamların olduğu Türkiye'den 3 gol yiyen takım, takım değildir :D

Hazırlık maçı hemde şampiyona öncesi çok önem taşımaz. Danimarkayı Yugoslavyada iç savaş çıkınca onun yerine çağırdılar, adamalr tatilden gelip Avrupa şampiyonu oldular. Eğer Portekizin teknik direktörü takım bütünlüğünü sağlayabilirse her takımı yenebilirler.

Cevap: Euro 2012 Ç.F | İspanya 2-0 Fransa | Maç Sonucu | 23 Haziran

Fransa daha beter ol !! Yemin ederim iki takımda berbatlar.. İspanya yine sıkıcı oynadı. Paso gereksiz 100 lerce pas ve pozisyon yok!! Sadece boş paslar

an

Portekiz - Almanya finali hak eden takımlar. 2 takımda güzel ve atak oynuyorlar.

C. Ronaldo !! İnşallah şu çakma Barça gibi oynayan uyutan ispanya yı yener.

Cevap: Euro 2012 Ç.F | İspanya 2-0 Fransa | Maç Sonucu | 23 Haziran

ispanya yari finale cikmadi direk finale cikti :D Portekizin hatirlamiyorum ispanyayi eledigini,heleki bu jenerasyonu imkansiz,portekiz kötü oynamiyor hatta almanyaya kök söktürdüler ama bu ispanyayi kimse yenemez simdiden üzülmesinler gecmis olsun :D

Ispanya antreman havasinda Fransa gibi bir futbol devi takimi perisan etti,fark zaten ortada dün almanlar yunanistan gibi 3 pas yapamiyan futbol oynamaya degil güresmeye cikmis berbat ötesi takimdan 2 gol yediler,o an kaybettiler zaten,ispanya ise 2 pozisyon disinda fransaya pozisyon bile vermedi,ilk yarida bir duran top,ikinci yarinin 60.dakikasinda bir kafa topu,sampiyon sampiyon gibi oynuyor kisacasi.

Ben turnuvanin süprizi ingiltere olabilir diyorum cünkü gol yemelerine ragmen skora en rahat giden takim görüntüsündeler,almanlarin finali bile garanti degil henüz ama ispanyaninki garanti...

Kupa %51 ispanyanin...

Bu jenerasoynuda cidden tebrik etmek lazim sanirim 3. turnuvalari ve genele finale ciktilar ve kupaya cok yakinlar...helal olsun...

Hazırlık maçı hemde şampiyona öncesi çok önem taşımaz. Danimarkayı Yugoslavyada iç savaş çıkınca onun yerine çağırdılar, adamalr tatilden gelip Avrupa şampiyonu oldular. Eğer Portekizin teknik direktörü takım bütünlüğünü sağlayabilirse her takımı yenebilirler.

Şimdi şu konu da haklısın. Adamlar turnuvaya gidecek falan. Zorlamamış olabilirler ki doğrudur. Ancak cacık gibilerdi yahu. Bizi aman aman zorlayamadılar. Nani sanırım golü atmıştı o 15dk lık period içinde zorladılar. Onun dışında hikayeden. 3 gol yedi bizden o Coantrau ve Pepe'li savunma önlerinde Meireles ile :D

Üst Alt