Euro 2012 Ç.F | İspanya 2-0 Fransa | Maç Sonucu | 23 Haziran - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Ç.F | İspanya 2-0 Fransa | Maç Sonucu | 23 Haziran

Cevap: Euro 2012 Ç.F | İspanya 1-0 Fransa | İkinci Yarı | 23 Haziran

Şimdi şu konu da haklısın. Adamlar turnuvaya gidecek falan. Zorlamamış olabilirler ki doğrudur. Ancak cacık gibilerdi yahu. Bizi aman aman zorlayamadılar. Nani sanırım golü atmıştı o 15dk lık period içinde zorladılar. Onun dışında hikayeden. 3 gol yedi bizden o Coantrau ve Pepe'li savunma önlerinde Meireles ile :D

Bende senin portekizin iyi oynamadığı fikrine aynen katılıyorum. Ronaldo ağırlığını koyar çok özel maçlar çıkarırsa belki şansları olabilir son iki maçta, yoksa işleri kolay değil.

Cevap: Euro 2012 Ç.F | İspanya 2-0 Fransa | Maç Sonucu | 23 Haziran

Almanlarin bazi kilit oyunculari yalniz yaslanmis olacak,mesela 29 yasinda lahm o zaman 32 felan olacak,keza bastian gibi bir 6 cigerli oyuncu 30 görmüs olacak,genc jenerasyonlari var alttan gelen iyi bir takimlari var ama löw bu turnuvadan sonrada birakacagini acikladi bence brezilyada dünya sampiyonu latin amerikadan cikacak,brezilya ülkesinde en büyük favori,arjantinde bu sefer önemli oyuncular yakaladi onlarda finale gidebilir ben kupanin avrupa kitasina gitmeyecegini düsünüyorum.

Tabi birde ispanya faktörü var,mata v.s gibi tonla oyuncu kenarda yeni gelen genc ispanyol oyuncular var,sayet onlarda oturursa gene sanslari var ama yaptirmazlar sanirim artik bir sampiyonluk daha,heleki bu kupayida alirsa ispanya bir sonraki turnuvada sampiyon yaptirtmazlar diye düsünüyorum bir sekilde...

Orada favori kesinlikle Brezilya veya Arjantin.Çok iyi takım oldu ikisi de özellikle Brezilya

ıkı takımında defansı ıcler acısı.

niye gecemeyelim. ben yeni jenerasyona güveniyorum. gecen sene şike olayları bizi yıprattı. hollandada kriz icindeyken bişeyler yapabilriz.

valla ben sıke surecının daha bıtdıgıne ınanmıyorum.turkıye belını dogrultamayacak.elemerı gecegımızı sanmıyorum.keske kece bılsek orası ayrı.yoksa turnuva zevk vermıyor.

Almanlarin bazi kilit oyunculari yalniz yaslanmis olacak,mesela 29 yasinda lahm o zaman 32 felan olacak,keza bastian gibi bir 6 cigerli oyuncu 30 görmüs olacak,genc jenerasyonlari var alttan gelen iyi bir takimlari var ama löw bu turnuvadan sonrada birakacagini acikladi bence brezilyada dünya sampiyonu latin amerikadan cikacak,brezilya ülkesinde en büyük favori,arjantinde bu sefer önemli oyuncular yakaladi onlarda finale gidebilir ben kupanin avrupa kitasina gitmeyecegini düsünüyorum.

Tabi birde ispanya faktörü var,mata v.s gibi tonla oyuncu kenarda yeni gelen genc ispanyol oyuncular var,sayet onlarda oturursa gene sanslari var ama yaptirmazlar sanirim artik bir sampiyonluk daha,heleki bu kupayida alirsa ispanya bir sonraki turnuvada sampiyon yaptirtmazlar diye düsünüyorum bir sekilde...

Almanya her turnuvada favoridir Cem :D Haa alamayabilirler ancak favoriler :)

Bakalım yeni Uruguay kim olacak ?

Almanya her turnuvada favoridir Cem :D Haa alamayabilirler ancak favoriler :)

Bakalım yeni Uruguay kim olacak ?

Haklisin cünkü iyi besleniyorlar :D

Ben bizi unuttum yahu,tas gibi Türkiyem geliyor ezecegiz insallah baya saglam jenerasyon yakaladik yeni ispanya biz olacagiz,brezilyada sampiyon Türkiye neden olmasin :D

valla almanlar makıneye bagladılar artık.bu surec onlara kesın Kupa getırecek.2012*2014*2016.nerdeyse tum takımlar avrupa kupalarında hep yarı fınal fınal ceyrek fınal oynuyor.genc alman oyuncularyetısıyor durmadan.Ispanyadan sonraAvrupada tahta cıkacak Almanya gıbı gozukuyor.

İngiltere tuhaf takım, adamlar futbol oyununu yaratan ülke ama 66 dünya kupası ki ondada finalde topun çizgiyi geçip geçmediği hala şaibeli sadece 1 şampiyonlukları var.

Milli takımda kaptan o zamana sabri olur, muhtemelen kupayı o kaldırır. :)

ıkı takımında defansı ıcler acısı.

valla ben sıke surecının daha bıtdıgıne ınanmıyorum.turkıye belını dogrultamayacak.elemerı gecegımızı sanmıyorum.keske kece bılsek orası ayrı.yoksa turnuva zevk vermıyor.

biz 1. olmasakta 2. olabiliyoruz zaten. en iyi 2. olursak direk gideriz. hedef bu olmalı.

Allah'a şükür şu turnuvada Almanya gibi bir takım varda izleyip keyif alabiliyoruz. Hırvatistan, İsveç, Ukrayna, Rusya yazık oldu bu takımlara.

valla almanlar makıneye bagladılar artık.bu surec onlara kesın Kupa getırecek.2012*2014*2016.nerdeyse tum takımlar avrupa kupalarında hep yarı fınal fınal ceyrek fınal oynuyor.genc alman oyuncularyetısıyor durmadan.Ispanyadan sonraAvrupada tahta cıkacak Almanya gıbı gozukuyor.

sahin almanya tas gibi jenerasyon ve tas gibi oyuncu yetistiriyor,kesinlikle zaten görünen köy klavuz istemez,fakat almanlarda birseyler eksik,hep düz oyuncu cok büyük yaratici oyunculari olmuyor,gelenlerde ayni öyle,en büyük starlari özil ve özil hicbir zaman messi,ronaldo,ineasta,xavi kivaminda degil,veya ribery,böyle bu tür bir adam henüz cikaramadilar,fakat basardiklari en büyük is,göc alan almanyanin isci cocuklariyla entegre iyi bir takim kurmalari oldu,khedira tunuslu,özil türk,boating ganali v.s,mario gomez'de yanilmiyorsam italyan asilli...

Gene cok önemli bir nokta klose gibi bir panzerden sonra gomezin hic bozmadan yerini almasi,almanya her zaman almanya ama sampiyonluga yetecek jenerasyonu ben hala yakaladiklarini sanmiyorum,simdi ingiltere veya italya karsinda bir seyredelim bakalim,esas unutulan ülke italya,italya her zaman favoridir son zamanlarda italyanlarda genel bir düsüs var ama italyan takimlari sahlandi, 2-3 sene sonra italya bu italya olmiyabilirki iyi oyuncular geliyor italyadanda...fakat zamana ihtiyaclari var.

Üst Alt