Euro 2024 Elemeleri D Grubu H:8 | Türkiye 4-0 Letonya | MS | 15 Ekim | TRT 1 - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2024 Elemeleri D Grubu H:8 | Türkiye 4-0 Letonya | MS | 15 Ekim | TRT 1

Suan sakatligi bulunan oyuncular:
Mert Günok
Ozan Kabak
Salih Ucan
Arda Güler
Cengiz Ünder
Enes Ünal

Kadroda olma ihtimali bulunan potansiyelli oyuncular:
Mehmet Aydin (Trabzon)
Serdar Saatci (Braga)
Kazimcan Karatas (Galatasaray)

Uzun süredir milli takima alinmayanlar:
Okay Yokuslu
Abdülkadir Ömür

@Umut Işık

Suan sakatligi bulunan oyuncular:
Mert Günok
Ozan Kabak
Salih Ucan
Arda Güler
Cengiz Ünder
Enes Ünal

Kadroda olma ihtimali bulunan potansiyelli oyuncular:
Mehmet Aydin (Trabzon)
Serdar Saatci (Braga)
Kazimcan Karatas (Galatasaray)

Uzun süredir milli takima alinmayanlar:
Okay Yokuslu
Abdülkadir Ömür

@Umut Işık
Arda Güler ve Enes Ünal hariç ekleme gelmez belki sene sonuna doğru Eren / Kazımcan hangisi iyiyse o dönem o alınabilir.

Biz şimdi kaçıncı torbadan katılacağız kura çekimine.

Ona göre bilet başvurumu değiştirmem lazım. Geçen hafta bütün 3. ve 4.takımların maçlarına başvuru yapmıştım genel UEFA sıralamasına göre bakıldığını sandığım için.

Galler veya Hırvatlardan biri puan kaybederse bize zaten yetişemiyor ve 2. bile olsak gidiyoruz
Hem Galler hem Hırvatlar kalan maçlarını kazanırsa 3’lü averaja gidiyor
Şu an 3’lü averajda Hırvatlar 4, Galler 4, biz 6 puandayız
Hırvatların Galler veya bizle maçı kalmadı, bu yüzden 3’lü averajda 4 puanda kalacak ve bizim yine altımızda kalacak ve biz gidiyoruz

Yani Hırvatlar kalan maçlarını kazanıp Galler’in puan kaybını beklemek zorunda
Yani Galler kalan maçlarını kazanırsa, Hırvatlara bakmadan gidiyor

Benim hesap böyle

Muhtemelen garantileyen takımları yapmışlar muhtemelen biz 2. torbadan gireceğiz.
F8glUcTXkAArPbG

3'e düşme ihtimali yüksek mi? Ben bilet için hep 3. ve 4.torba maçlarına başvuru yapmıştım. Şimdi değiştirmem lazım. Birinci torba zor sanırım ama herhalde 2. veya en kötü 3.torbadan geliriz.
Lider çıkarsak 2'nci torba diye biliyorum eğer 2'nci çıkarsak 3'ncü torbada oluyoruz. Son durum liderliğe yakın olduğumuz o yüzden 2'nci torba olabilir ama tam hakim değilim net bir şey söyleyip yanıltmayayım.

Üst Alt