Falcao: "İspanya'da nefes aldım" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Falcao: "İspanya'da nefes aldım"

Tam tokatçı ve sahtekar.

2019 yazında gelirse facia olacağını, cahil taraftarın gazına gelinmemesini söylemiştik ama iş işten geçti.

Diagne ve Falcao Dünya futbol tarihinin en büyük kazıklarıdır.

Falcao havalimanından inip onbinlerce kişi tarafından karşılandığı dakika başımızdaki egoist hoca bozuntusu tarafından üstü çizildi. Ailesi vs. bu şehri severken ve adam milyon eurolar kazanırken niye ayrılmak istesin. 4-5 senede en az 50 milyon masraf yapıldı forvetlere.. Daha adam forvet istiyor utanmadan.. Sistem yok taktik yok.. Şu adam eğer işini bilen birinin elinde olsaydı efsanelerimizden biri olurdu. Fatih Terim bu kulübün vebasıdır.

O donem tiquinho suares alsaydik keske.

Herşey Rize başkanının itligi ile başladı ..Normalde Muriq geliyordu o sezon fb müthiş kaos yaşamasına rağmen takımın açık ara en iyisiydi.. Muriq yanlış ellerde yanlış bir ligde hiç oldu..Çoğu kişi gol yollarinda etkisiz diye begenmiyordu ama sırtı dönük oynayip bir de üstüne hücum presi iyi yapan forvet bizim ligde buyuk avantaj her zaman.. Bizim maçta gördüm uzun süre sonra bitmiş tamamen marcao karısı etti..

Herşey Rize başkanının itligi ile başladı ..Normalde Muriq geliyordu o sezon fb müthiş kaos yaşamasına rağmen takımın açık ara en iyisiydi.. Muriq yanlış ellerde yanlış bir ligde hiç oldu..Çoğu kişi gol yollarinda etkisiz diye begenmiyordu ama sırtı dönük oynayip bir de üstüne hücum presi iyi yapan forvet bizim ligde buyuk avantaj her zaman.. Bizim maçta gördüm uzun süre sonra bitmiş tamamen marcao karısı etti..

O olayi cok net hatirliyorum, isi bozan Seytandi cok net yani. Vedat zaten, ilk basta bize gelmek istiyordu sonra malum baskilar yuzunden, bunlari tercih etti. Ridvan, ve yalakalari adami sozunden dondurdu.

Vedat zaten bitmis okeye donuyor suan, 1-2 sene surmez tekrar bu lige gelir.

Tamam buna kızalım ama ben hocaya daha fazla kızıyorum

O da tarif edilen oyundan hiç birşey anlamayıp kaçanlardan işte

Adam taktik yüzünden kötü performans gösteriyormuş gibi görüneceğine sakatım deyip oynamadı işte

Başka hocanın elinde gayet de yararlı oluyormuş demek ki

TERİM’İ KOVAMAYAN YÖNETİM İSTİFA
Yav hocanın garezi mi var oynamak isteyen adamı niye oynatmasın. Bitmiş Babelin bile suyunu çıkarmaya çalışıyor saçma sapan eleştiriye gerek yok. Hocanın eleştirilebilecek çok fazla şeyi varken buralardan vurmaya çalışmak ne biliyim ; gereksiz.

İspanya ona uygunmusta nefes almista burda maça çıkmayan sakatim diye gezen adam orda ne hikmetse her mac var bu ülkeden aldığın paralar haram olsun

Galatasaray'in son iki senedir oynadigi futbol Falcao'ya uygun degildi; Falcao'da Galatasaray'in oynadigi futbola uygun bir forvet degildi.

teknik ekibin bu konuda hatası büyük olabilir ama ne olursa olsun kaliteli oyuncu topluluğu olmasa da teknik ekip seni iyi değerlendirmese de çuvalla para aldın en azından paramın karşılığı için bir şeyler yapayım demeliydi oyuncu topluluğu teknik heyet diyip 1 senede 20 kere sakatlanmayı açıklayamaz

Yav hocanın garezi mi var oynamak isteyen adamı niye oynatmasın. Bitmiş Babelin bile suyunu çıkarmaya çalışıyor saçma sapan eleştiriye gerek yok. Hocanın eleştirilebilecek çok fazla şeyi varken buralardan vurmaya çalışmak ne biliyim ; gereksiz.

Yanlış oynatıyor işte
Adamlar da ya verim olmuyor ya da kaçıyor, kaçamayan sakatım diyor belki

Rayo Vallecano teknik ekibi bunun sakatlık riskini tespit etmiştir mutlaka. Hesaplamışlardir kaç dakika, hangi tempoda oynayabilir. Risk analizini yapmışlardır. Yanılmıyorsam daha 1 maç 11 başladı. Diğerlerinde sonradan girip golünü yazdı. Adamlar biliyor oyuncuyu nasıl kullanacağını.

Üst Alt