Fatih Altaylı: "Dursun Özbek siyasi istek doğrultusunda aday oldu" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Altaylı: "Dursun Özbek siyasi istek doğrultusunda aday oldu"

Bunu dediğin adamın devletle işlerini, devletten aldığı ihaleleri haksız yere aldığı imar artışlarına örnek verir misin? Adam davet edilmiş ve katılmış açıklamasında da evet propagandası yok uzlaşı, birlik, beraberlik mesajları var. Eğer yukarda söylediğim şeylerden birini yapmışsa o zaman demek ki ben yanlışım ben o tarz bir işini görmedim.

M2101K6G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sorun bu zaten. Evet propogandası için yapılan toplantıya katılan kişi de evetçidir. İlla evet'i cümle içinde kullanmasına gerek yok zaten.

Bu kafayla amatöre kadar düşeriz.
Iktitada ufaktsn baglantisi olmayan adam atiyorsunuz o da 10 bin kisi icinde 50 tanedir 48 tanesi de 97 yaşında falandır.

Kalan 2 kisiye de parasi yok diye kılıf bulunur. Sonuç. Dursun tekrar baskan adayı

Her türlü başarısızlığı bu tiplerle kazanılacak başarılara tercih ederim. Bugünlerde zamanında fetullahçılarla içli dışlı olanlar nasıl anılıyorsa yarın akp'yle içli dışlı olanlar aynı şekilde anılacak.

Eşref'in başkan olacağı kesinken rakipler bize gülecek demişti Altaylı. Eşrefçi değil hatta tam karşısında adam. Hal böyleyken yazdıklarına kulak vermek yerine sen habertürkte çalışıyorsun kim sana bunu yazdırıyor falan mı yazmak lazım üstat
Yok yav öyle bir kontra yapmam. Başkan adayları özelinde ikisini de tutmuyorum. Ancak Hamamcıoğlu kafası net olarak küçük olsun bizim olsunculuk. O "biz" in içinde biz yokuz. O zaman orayı desteklemek de saçma.

Dursun Özbek’in başkanlığı döneminde Dursun Özbek’e demediğini bırakmayan ahlaksız ve satılmış sözde taraftar grupları ise bugün Özbekçi.

En güzel özeti taraftarın

İlla saf tutucam adamcı olucam diye(camianın ve ülkenin kronik sorunu) diye ana akım medyada izlenip dinlenicek tek adama üstüne üstlük iyi bir Gsli olan F.Altaylıya saydırmak komik. Daha 1 ay olmadı Erden'in yönetimde olduğu kesin değilken Dursuna saydırıyordunuz ne çabuk saf değiştiriyorsunuz. Önceki seçimden ders çıkarmamış kimse.

h.g. ahbert.

dursuna karşı halen bir gayrı sempati var ancak geçen gün erden beyin konuşmasını duyunca bu yönetim pakedine sempati oluşmağa başlamıştır. geçen sene bendeniz gibi ışıtan isimli zatı bişey sanıp b elmasa azcık daha yakın olma durumuyla benzerlik gösterse de erden beyin hem elini cebe atma hem de idari açıdan çok daha mevzuya dahil olacağını hesaba katarak önceki dönemlere nazaran dursunun at koşturamayacağı fikri hasıl olduğundan bu şekilde bir tercihte bulundum şahsen. eşref bey olsa da hayır diyemeyiz haşin bir g.s.li. ama proje olarak sunduğu şeyler biraz absürt geliyor. hem b. çekmeceye hem de kemerburgaza bişeyler inşa edecem demesi sırf bizim farklı porjelerimiz var deme adına yapılmış gibi duruyor.

Yok yav öyle bir kontra yapmam. Başkan adayları özelinde ikisini de tutmuyorum. Ancak Hamamcıoğlu kafası net olarak küçük olsun bizim olsunculuk. O "biz" in içinde biz yokuz. O zaman orayı desteklemek de saçma.
Az olsun bizim olsun gs liseli olanların zihniyetiyle bağdaştırılıyordu. taa belmas eşref karşıya geldiğinden beri en azından. dursunun gs liseliği hiç konuşulmuyor.dursun abi yönetime erden başkanı da dahil edince gs lisesi mevzusuda raftan kalkmış oldu ironik şekilde :D bizi var eden Mekteb'i sultaniye olan nefretin biraz dinmiş olması sevindirici en azından.

En acısı ise kulübün mali durumunu nasıl toparlayacağını soran Galatasaraylılara cebinden cüzdanını çıkarıp sallaması oldu.

Daha vahimi ise karşısındaki hazirunun sallanan cüzdana alkış tutması idi.

Cüzdanı sallarken daha önce başkanı olduğu kulübe yüksek faizle borç verdiğini ve bu borcu kulübünün varlıklarına haciz koydurarak icra yoluyla tahsil ettiğinin unutulduğunu zannediyordu.

Dursun'un listesinde öyle 1 isim varki, daha önce Metin'in liste de olup Metin ile gelenlerden, işin isyasi tarafı olarak değil de iş hayatında çok başarılı gözüken fakat sosyal ve insan ilişkileri açısından ve yaptığı uyfgulamalarda beddua ve bol bol ah almış bir şahıs.

Zamanında forumda konusu sözde başkan şeklinde olan Dursun umarım tekrar seçilirde Dursuncuları o zaman görürüm.

h.g. ahbert.

dursuna karşı halen bir gayrı sempati var ancak geçen gün erden beyin konuşmasını duyunca bu yönetim pakedine sempati oluşmağa başlamıştır. geçen sene bendeniz gibi ışıtan isimli zatı bişey sanıp b elmasa azcık daha yakın olma durumuyla benzerlik gösterse de erden beyin hem elini cebe atma hem de idari açıdan çok daha mevzuya dahil olacağını hesaba katarak önceki dönemlere nazaran dursunun at koşturamayacağı fikri hasıl olduğundan bu şekilde bir tercihte bulundum şahsen. eşref bey olsa da hayır diyemeyiz haşin bir g.s.li. ama proje olarak sunduğu şeyler biraz absürt geliyor. hem b. çekmeceye hem de kemerburgaza bişeyler inşa edecem demesi sırf bizim farklı porjelerimiz var deme adına yapılmış gibi duruyor.
Üstat F.Altaylıya kalemşor imasında bulunuldugu için daldım konuya yoksa kim seçilmiş pek umrumda değil valla. Bundan 1 sene sonra futbolun pek umrumuzda olacağına bile inanmıyorum(ülkede yaşanacak gelişmeler ışığında)

maxresdefault.jpg

Şu adamdan ve ekibinden hayır geleceğini düşünen varsa kendilerine boğazda kelepir köprü satmak isterim.

Üstat F.Altaylıya kalemşor imasında bulunuldugu için daldım konuya yoksa kim seçilmiş pek umrumda değil valla. Bundan 1 sene sonra futbolun pek umrumuzda olacağına bile inanmıyorum(ülkede yaşanacak gelişmeler ışığında)
O gelişmeler olumlu olacak. İyilik kazanacak ama her şeyin düzelmesi yine de zaman alacak.

maxresdefault.jpg

Şu adamdan ve ekibinden hayır geleceğini düşünen varsa kendilerine boğazda kelepir köprü satmak isterim.

Altaylının bu yazisi ayni zamanda Belmasın da iktidarın adamı oldugunun itirafı olmuş.

Tepki fazla olunca dursunu devreye sokmuslar. Bir sekilde belmasla devam edilse yeni Tff baskani Dursun olacaktı.

Az olsun bizim olsun gs liseli olanların zihniyetiyle bağdaştırılıyordu. taa belmas eşref karşıya geldiğinden beri en azından. dursunun gs liseliği hiç konuşulmuyor.dursun abi yönetime erden başkanı da dahil edince gs lisesi mevzusuda raftan kalkmış oldu ironik şekilde :D bizi var eden Mekteb'i sultaniye olan nefretin biraz dinmiş olması sevindirici en azından.
Dediğim gibi oyum olsa ikisini de seçmem başkan olarak. Ancak tüm Dursun Özbek nefretime rağmen Eşref Hamamcıoğlu'nun gayriciddi tavırları aşırı rahatsız ediyor beni. Geçen seçimde de aynısını yaptı. Kendisinden çok rakiplerin vaatlerine çamur atmaya odaklandı. Tırı vırı, hiçbir önceliği olmayan şeyler sıraladı. Bu taraf siyasi destek alıyormuş, almıyormuş cidden bilmiyorum. Ama ortaya bir reçete koyuyorlar. Hamamcıoğlu onlar nasıl yapıyorsa biz de öyle yaparız diyor :D

Dediğim gibi oyum olsa ikisini de seçmem başkan olarak. Ancak tüm Dursun Özbek nefretime rağmen Eşref Hamamcıoğlu'nun gayriciddi tavırları aşırı rahatsız ediyor beni. Geçen seçimde de aynısını yaptı. Kendisinden çok rakiplerin vaatlerine çamur atmaya odaklandı. Tırı vırı, hiçbir önceliği olmayan şeyler sıraladı. Bu taraf siyasi destek alıyormuş, almıyormuş cidden bilmiyorum. Ama ortaya bir reçete koyuyorlar. Hamamcıoğlu onlar nasıl yapıyorsa biz de öyle yaparız diyor :D
Belmas da reçete çizmişti eylemle söylem farklı yerlere gitti sonra. Erden başkanın bloomberghtdeki yayınını izledim geçen söylediklerinin yarısını bile gerçekleştirse şuanki konumumuzdan çok uzakta oluruz.
İnş yine eylemle söylemler arasındaki uçurum bize sezen aksudan 'biliyorsun' parçasını açtırtmaz

Hepsini okudum, iki adayı da eleştirmiş. Tamam dedim iyi söylüyor, Dursun Özbek'i de özellikle gömsün yerden yere vursun çok güzel. Sonra şuraya geldim bütün yazılanlar yok oldu nazarımda.

“Bunların bu kulübü yönetmesi mümkün değil ama hiç değilse bağımsızlığımızı koruruz. Aç yatarız ama onurlu dururuz. Batıya açılan penceremizi açık tutarız” diyerek ve Hamamcıoğlu’nun sıkışınca Dursun Özbek gibi davranmayacağını umarak sıkıntılı bir dönemi göğüslemeye hazır olacak.
Hamamcıoğlu demek bağımsızlık, onurlu duruş, Batı'ya açılan pencerenin açık kalması demekmiş... Kendisine söylesen abartma Fatih der. Yazık eğer şu saçmalıklara inanıyorsa.

Üst Alt