Fatih Altaylı: "Dursun Özbek siyasi istek doğrultusunda aday oldu" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Altaylı: "Dursun Özbek siyasi istek doğrultusunda aday oldu"

Belmas da reçete çizmişti eylemle söylem farklı yerlere gitti sonra. Erden başkanın bloomberghtdeki yayınını izledim geçen söylediklerinin yarısını bile gerçekleştirse şuanki konumumuzdan çok uzakta oluruz.
İnş yine eylemle söylemler arasındaki uçurum bize sezen aksudan 'biliyorsun' parçasını açtırtmaz
Erden Timur'un desteksiz salladığını düşünmüyorum ama yine de yarısını bile başarsalar ihya oluruz.

Hamamcıoğlu demek bağımsızlık, onurlu duruş, Batı'ya açılan pencerenin açık kalması demekmiş... Kendisine söylesen abartma Fatih der. Yazık eğer şu saçmalıklara inanıyorsa.
Bu borçlarla ne bağımsızlığı demek lazım. Ekonomik bağımsızlığımız yok bir kere.

Her türlü başarısızlığı bu tiplerle kazanılacak başarılara tercih ederim. Bugünlerde zamanında fetullahçılarla içli dışlı olanlar nasıl anılıyorsa yarın akp'yle içli dışlı olanlar aynı şekilde anılacak.
Ya bak bende isterim ucundan bulaşan varsa ihraç edilsin benim de düşüncem bu ancak dediğim yere geliyoruz. O istediğimiz yapı imkansız.
Ha suyun karşı yakası gibi o kucaktan buraya hangisi güçlüyse ona yaranıp diğerini boklayan cumhuriyetin son kalesi olacağına kendi çizgilerini koruyan bir çizgide ilerlemek gerekir.
Fakat günümüze bakınca iki aday da aynı şeyin farkli renkte laciverti maalesef. Biri siyasetin bokuysa diğeri de istediği adayı 1 sene sonra devirmeye çabalayan çarpık düzenin boku.
Bu şekilde bir başarı elde etme ihtimalimiz maalesef yok.

Sorun bu zaten. Evet propogandası için yapılan toplantıya katılan kişi de evetçidir. İlla evet'i cümle içinde kullanmasına gerek yok zaten.
Bu cümleyi görünce; ''Usta'' adı altında, RTE ın siyaset maharetinin yüceltildiği etkinliklere en ön saflarda katılmış ve abartılı övgülerde bulunmaktan geri durmamış Ünal Aysal için ne düşündüğünü merak ettim doğrusu?!..

Herşeyi siyasete bağlayanlar sosyal medya da altaylının yazısı üzerinden adama vuruyor bu sefer de ne yiyip içiyorsunuz

Eyy sosyal medyada ki oksijen tüketenler dursun kömür ve makarna yardımımı yaptı ula size

Şimdi bakıyorum herkes transfer gelecek hoca gelecek falan filan hayal kuruyor o ağzıbüzüğe kanıp ya bir kitle düşün tek tavlama taktiğin transfer evet adamlara transfer deyince orası burası bir ayrı oynuyor oy moy ne varsa verecekler.Komedi filmi gibi

Tarih böyle bir vizyonsuzluk daha görmemiştir.

Dursunun yaptıkları daha doğrusu beceriksizlikleri ne çabucak unutuldu bu kadar balık hafızalı bir topluluk daha olamaz ya olamaz olaamaaaazz

Bu cümleyi görünce; ''Usta'' adı altında, RTE ın siyaset maharetinin yüceltildiği etkinliklere en ön saflarda katılmış ve abartılı övgülerde bulunmaktan geri durmamış Ünal Aysal için ne düşündüğünü merak ettim doğrusu?!..

Sözünü ettiğiniz etkinliklerden haberim yok. Eğer öyle bir durum varsa yakın zamanda en sevdiğim başkan olan Ünal Aysal hakkındaki fikrimi de değiştirebilirim. Problem değil benim için. Kişilere biat etmek yerine yanlışa yanlış demek lazım.

bu adamın Gsnin değerlerini tek tek satmasından korkuyorum diğer taraftan eşref desen tek bir düzgün projesi yok. ilk defa bi seçimde bi taraf tutamıyorum adaylara bak rezalet ya

bu nasıl bir uslup millet olarak bu şekilde yazar siyasetci sanatcı kisvesi altında bu dille bu uslupla konuşanları cekmek zorundamıyız
ya turkçe lugatları az kendilerini 20 cumle ile ifade etmeye çalışıyorlar
yada geçmişte yaşadıkları şiddeti yazılarına, sanatlarına ne bileyim siyaset dillerine yansıtıyorlar yazık gercekten yazık
bide moda oldu begenmedigin kişi için somut delile dyanmadan iftira atmalar itham da bulunmalar

Hadi canim sende. Türkiye de kimse siyasi baskidan dolayi aday olmuyor, hersey demokratik sekilde gerceklesiyor.

Lan ülkede siyasi baskisiz secim mi var Fatih?

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Fatih Altaylı'yı sevmem ama ben bunun doğru olduğunu düşünüyorum. Seçimin iptal edilmesi Dursun'un gelişi hep bunu gösteriyor.

Üst Alt