Fatih Terim: "3 puan alınınca sahada her şey yolunda diye düşünüyorum" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bence yönetimin aldığı oyuncuları oynatmıyor bilerek inatla egoyla sekidika kerem bilerek oynatmıyor diğer Oğulcan ile Ali yavuz ise sadece kadroda genç var diye koyuyor millet desin ki hoca genç oynatır ..hayır hoca bugün Ankaragücü ne karşı oynatamadi gençleri korkuyor cesaret yok babel arda saracci yeteneği ile birşey yapsın da maçı alırız diye bekliyor bir taktik yok 10 korner var tehlike yok ..Ben kuş değilim ama fb bizden şuan net olarak iyi teknik taktik duran top değişiklik transfer herşeyi ile yazık ya iki senedir taraftarı uyutuyor hoca hakem federasyon yönetim herkes ile kavga etti bu takımın taktiği nedir ? Neden duran top kullanamaz ? Gençler neden oynamaz ? Ankaragücü ne neden etobo Taylan ömer oynar ? 4-4-2 oynasak nasıl olur güçsüz takımlara ? Konuş hoca...

Gerçekten bir antrenör olsa bu takımda feguli Türkiye'nin en iyi sağ açığı olabilir Taylan ilerde oynasa biraz daha etkili olabilir cagneden olmayacak bunu gör hoca Ali yavuz oynasın falcao ile ne olur .kerem i oynat emre Kilinc kötü farklı yerde kullan Ömer Bayram bu takımda olmaz donk u orta sahada oynat taylani ileri at dene birşeyler artık bu takım bizi futboldan soğuttu

Kötü oynadigimiz bir macta 3 puan almak cok önemli bütün maclarini üst düzey oynayip sampiyon olan takim yok

Ama bizde ne yazik ki fenerbahce macindan bu yana kötü bir oyun var bu yuzden hoca ya katilmiyorum bu konuda

Ligin basinda oynadigimiz futbol bizi her türlü sampiyon yapar bu yuzden o gün ki gibi oynamamiz lazim bir sekilde,bunu da Fatih hoca saglayacak ben inaniyorum

açın basın toplantısını izleyin. kendisine hayal dünyası kurmuş umut pompalıyor
hala iyi oynayacaz o olacak bu olacak vs vs
geldi geleli 3 sene olmuş geçen seneki 10 hafta dışında iyi oyun namına hiç bir şey göremedik
yazık bu taraftara

Ekli dosyayı görüntüle 99784

transfer dönemine 7 maç kalmış vaziyette
başak fb ve alanyayla oynadığımız zorlu fixtür düşünüldüğünde
bu 7 maçtan da bi 13 alsak
td açılır açılmaz seri ve onyekuru kiralık
kalıyor 26 maç

ama malesef taraftar daha sezonun başında şu halde iken bu iş zor

Bu takımı iki adam kurtarmaz.Heleki seriden hiçbirşey olmaz.
Al bakalım adam gibi iki orta saha iki kanat taraftar istediği halde olsun uçar gideriz.

Ama ocak ayına kadar yani transfer dönemine kadar bu yönetimin değişmesi şart.Aksi taktirde mümkünatı yok bu çapsızlardan hiçbir halt olmaz.Yapacakları transferlerdende hayır gelmez.

Hoca bizimle Jese Sekidika geciyor

Sigmund Freud: Hayatının sırları ve bilinmeyen gizemleri

Hocam ligin başı Allah aşkına 3 kulvar zor geldi ne demek ulan hoca kafayı mi yedin. sezonluk 70 maça çıkıyordu bu takim başında da sen vardir 20 sene önce bunadin be adam bu ne boktan bi açıklama.

Üst Alt