Fatih Terim: "Avrupa'yı kaybettikten sonra içeride bir şekilde oynarız biz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim: ''Özellikle ilk yarı çok iyi top oynadığımızı düşünüyorum. İlk yarıda 5-10 dakika haricinde oyunu kontrol eden bir Galatasaray vardı''

Fatih Terim: "Daha önce de söyledim. İyi bir takımla oynuyoruz. Beklediğimiz bazı oyuncuların performansı idare eder gibi olmamalıydı. Türkiye Ligi'ni bu şekilde oynayabilirsiniz ama Avrupa maçını böyle oynayamazsınız. Bir maç daha yok çünkü. İdare edilmez böyle maçlarda. "

Fatih Terim: "Maalesef hiç yapmadığımız hatayı 50-60 arası yaptık. Sonra golü bulduk ama olmadı. Ardından başka bir oyuna geçtik, onu da çok iyi oynayamadık. "

Detaylar birazdan...

Fotografi degistirebilir miyiz? Uzucu cidden

Fatih Terim: "Daha önce de söyledim. İyi bir takımla oynuyoruz. Beklediğimiz bazı oyuncuların performansı idare eder gibi olmamalıydı. Türkiye Ligi'ni bu şekilde oynayabilirsiniz ama Avrupa maçını böyle oynayamazsınız. Bir maç daha yok çünkü. İdare edilmez böyle maçlarda. "

söyledin diye şakşak mı tutalım sana? bu nedir yahu ben dediydim diye sıyrılıyor adam

"İlk yarı hızlı başlayan rakibimizi durdurduk, oyunun kontrolünü aldık, ceza sahasında etkili de olduk ama golü bulamadık. İkinci yarı bir anlık konsantrasyon kaybı ile golü yedik. Bu seviyede böyle hatalar yaparsanız CL ayarındaki Rangers gibi takımlar cezayı keser. Tam tekrar oyuna girmeye çalıştığımız sırada talihsiz bir gol daha yedik. 2-0'dan sonra oyunu rakip yarı alana yığdık, rakibi çıkarmadık ama aradığımız golü çok geç bulduk. Maalesef kaybettik, Galatasaraylılardan özür diliyorum. Fatih'in Galatasaray'ı bu diyecekleri bir takım yaratacağız blablabla..."

Dinlemeye gerek yoktu.

Üst Alt