Fatih Terim: "Avrupa'yı kaybettikten sonra içeride bir şekilde oynarız biz" - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Babel fegholi kanatlari ile gecen sene ilk yari gol atamiyorduk ligde Yine ayni duzene donduk. Falcao ayakta duramiyor. Nasil gol atmayi bekliyor bu hoca efendi.

Lafonten Fatih Terim 'i gorup kiskaniyordur. Ondan daha iyi masal anlatiyor diye

10 milyonluk takim gecen sene az zekimosaYdi hem başağı hem trabzonu geçip şampiyon olacaktı 70 milyonluk biz bahane ile sürekli yenilip 6. olduk. Hoca birazda kendine baksın. Transfer cezası alsak ne olacak küme mi düşmemiş gerekiyor bu mantika
2 yıl forvetsiz morvetsiz şampiyon oldu adam, pandemi oldu döndü olamadı diye Terim çöp demek ne kadar doğru? Birçok değişken var, bu veteran takımla işi zor Hoca’nın. Feghouli’yi de Babel’i de Falcao’yu da göndermek istediğine eminim, yönetim satamayınca o da faydalanmaya çalışıyor. Durum budur.

2 yıl forvetsiz morvetsiz şampiyon oldu adam, pandemi oldu döndü olamadı diye Terim çöp demek ne kadar doğru? Birçok değişken var, bu veteran takımla işi zor Hoca’nın. Feghouli’yi de Babel’i de Falcao’yu da göndermek istediğine eminim, yönetim satamayınca o da faydalanmaya çalışıyor. Durum budur.
Veteran takimi kuran baskasimi. Siz hangi ulkede yasiyodunuz 3.5 yildir?

iyiki Pandemie var sanki tek bize bu Pandemie diger takımlara yok daha gecerli argümanlar bulun

Ilk sampiyonlugunda forveti yokmuydu? Ilk senesinde sanki Gomis denilen bir adam vardi diye hatirliyorum ben. 6 ay forveti yoktu. Sonra gol krali King Kong geldi.

Bu takim sampiyon olsa ne olur olmasa ne olur
Sacma sapan bir oyun var ortada

bjk gibi elllerine verin gitsinler kardesim
Colul cocuk bir denesin bakalim imparator bu seneyi seneyede baksinlar bir kac genc topcuya

Ilk sampiyonlugunda forveti yokmuydu? Ilk senesinde sanki Gomis denilen bir adam vardi diye hatirliyorum ben. 6 ay forveti yoktu. Sonra gol krali King Kong geldi.
İlk yıl şampiyon oldu, şartları kötü değildi diye mi eleştiricez. Takımı kuran kendisi.
İkinci yıl 6 ay forveti yoktu diye de bu durumu normalleştirmek de ne bileyim, forvetsiz şampiyon olma challengı diye övülüyordu burada. Serdar merdarı yolladı, herkesin bayıldığı iki stoperi devre arasında aldı. Nankörlüğün anlamı yok.
2 yıldır da önceki yıllardan gelen çöpleri satmak istiyor yönetim satamıyor. Takımın hali ortada fatih terim istifa diye başlık açılıyor. Bir ilk yılki takımın temposuna bakın bir bu takıma, adam bayılıyor sanki Babel ile Feghouli ile kanatlarda oynamaya.
Sorumlu yönetimdir hoca değil, nokta.

Üst Alt