Fatih Terim: "Bacca, Nuri, İmbula, Milik isimlerini uyduranlara selam gönderiyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Bacca, Nuri, İmbula, Milik isimlerini uyduranlara selam gönderiyorum"

5323661.jpg
Fatih Terim: ''Galatasaray camiası Avrupa'da olmaya alışkın. Şampiyonlar Ligi'nde ilerlemek istiyoruz ancak eğri oturup doğru konuşmak lazım. Gerek ekonomik gerek fiziksel açıdan Avrupa'daki bazı takımlarla aramızda ciddi mesafe var.''

Fatih Terim: ''Çok önemli bir şampiyonluk. Tarih bu şampiyonluğu ayrı bir yere koyacak. Bundan herkes emin olabilir.

Fatih Terim: ''Bacca, Nuri, İmbula, Milik isimlerini uyduranlara selam gönderiyorum buradan. Keşke olsa. Gönül daha iyilerini de almak ister.''

Fatih Terim: ''Gençlerbirliği maçında çok üzüldüm. Maçı tekrar seyredince daha da üzüldüm. Taraftarlarımız o maç sonunda öyle bir iş yaptı ki, üzüntümüzü daha çok çalışmaya çevirdik, daha da hırslandık.''

Fatih Terim: ''UEFA'nın kısıtlamalarıyla karşı karşıyayız. Elimizi kolumuz bağlayan maddeler var, çok rahat değiliz. Şartlar ne olursa yapabileceklerimiz var ve yapacağız.''

Fatih Terim: ''İsim uydurma sezonu başladı. Sürekli bizim yanımızdaymış gibi davranan, takipçi sayısını arttırmak isteyen, duyumculuk adı altında adını duyurmaya çalışanlar var.''
(IGTV)

Son düzenleme:
Instagram TV de full versiyonu var izleyebilirsiniz ordan

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İşte bu!!!!!!!!!!!!!!!!!!Milik kim dedik ne başarmış ki yıldız diyorsunuz dedik.....Nuri harvarda gidecek dortmundun idarecisi olacak dedik yoooookk ne yok bacca kim dedik....İmbula'ya hiç girmiyorum....

İŞTE FUTBOLDAN ANLAYAN BİR DEHA...FMciler kızgın FMciler üzgün FMciler huzursuz :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::uiyy::uiyy::uiyy::uiyy::uiyy::uiyy:

İşte bu!!!!!!!!!!!!!!!!!!Milik kim dedik ne başarmış ki yıldız diyorsunuz dedik.....Nuri harvarda gidecek dortmundun idarecisi olacak dedik yoooookk ne yok bacca kim dedik....İmbula'ya hiç girmiyorum....

İŞTE FUTBOLDAN ANLAYAN BİR DEHA...FMciler kızgın FMciler üzgün FMciler huzursuz :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::uiyy::uiyy::uiyy::uiyy::uiyy::uiyy:
Hacı sakin ol adam bunlar leş futbolcu almıyoruz dememiş aksine çok iyi oldukları için alamayız demiş dalga mı geçiyorsun yav :D Hocamız en iyisini bilir ben yorum bile yapmıyorum fayda olur olmaz vs.

YA ALLAH BİSMİLLAH TERİM İSTİFA
Kısaca bilgi vereyim arkadaşlar da vermiş aslında.
1.İsviçre kampı bittikten sonra 2gün ara verilecek ve Avrupa kampı olacak
2.Transfer konusunda duyumcuların arttığını ve hepsini tek tek ifşa etmeyi düşündüğünü söyledi.
3.Florya da gece gündüz üzerinde çalıştığımız oyuncularımız var dedi.
4.imbula bennacer nuri milik duyumları konusunda gülerek keşke alabilsek ama maddi şartlar el vermiyor dedi.
5.transfer konusunda resmi kaynak dışında iç basına kulak asmamamızı yani büyük transfer hamleleri ile beklentiniz çok yüksek tutmamamızı belirtti.
Ve bundan sonra daha hızlı bir şekilde bilgileri vereceklerini. Ve görüşmelerin hızlandığını belirtti.
6.Şampiyonlar Ligi'ni çok önemsediğini ve ona göre çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi.
Kısacası uygun fiyatlarda takım oyununa uyum sağlayacak ortaya seviye topçular alınacak.

özeti bu.gece gündüz çalışıyoruz demiş.daha ne desin

Keşke olsa demiş adam ne anlatıyorsun yine yav?

Üst Alt