Fatih Terim: "İnsan hakikaten bu futbolu görünce, bazı şeyler için üzülüyor" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "İnsan hakikaten bu futbolu görünce, bazı şeyler için üzülüyor"

Hocanın suçu var bazı konularda ama hocadan daha fazla yönetim ve futbolcularında suçu var. Hocanın bütün suçu Taylani kesmesi. 442 saçmalığı bunları yapmasa farklı şeyler konuşuyor olurduk şuan. Ama cikipta mücadele etmeyen saçma sapan oynayan futbolculara. Çalışmayan sürekli sakatlanan. Hatta takımı sabote eden Feghouli gibi adamlara ne demeli. Yada orta sahaya düzgün bir 6 numara almayan, takım liğme liğme dogranirken sesini çıkarmayan yönetime ne demeli. Neyse şurda kaldı 2 maç 1 hafta. Ya bir mucize olacak yada artık seneye bakicaz

in1620524504991.png
😔 Sivas'ta son dakikalarda girmeyen toplar, Rize'de galibiyet golü ararken yediğimiz gol...Çok farklı şeyler konuşabiliyor olabilirdik.Kağıt üstünde bütün zor maçları alıp Karagümrük'ten 2 maçta 1 puan çıkarmamızı yediremiyorum.Hepsini geçtim Sivas'ta Linnes, Max gradel'e asist yapmasaydı bugün re re re ra ra ra

Çok yazık oldu, diğer takımların da üzüleceği maçlar vardır elbet ama biz hem sivas hem rize maçında direkt gol atsınlar diye yaptığımız hatalardan maçları verdik.

Karagümrük,Rize ve Alanya şu maçlarda rakibe bomboş alanlar vermeyip 1 puanları alabilsek şu anda her şey çok farklı olacaktı. Malatya ve Denizli maçlarında gol olup yağsak şampiyon olurduk.

Her hafta ayrı hikaye, yine tek maçla göklere çıkartılmış, yazık... Kim şampiyon olacak sorusuna gelince, biz olmadıktan sonra bana ne, efsane olayına yillarimiz kestane oluyor...

Üst Alt