Fatih Terim, Milli Takımı Bıraktı! - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cem‏ @officialcerman
oyunu yine "O" oynadı

DFqq_oCXsAIKPJz.jpg

DFqq_oFW0AEkCz-.jpg

DFqq_ojXoAIJJZj.jpg

DFqq_onXsAALhWu.jpg

Kendisine çok kızdığım konular vardır, hatta herkes tapınırken dahi eleştirdiğim için linç edilmiştim zamanında...

Ancak sevabıyla günahıyla Fatih Terim' in ''Bizim adamımız'' olduğu gerçeğini inkar edecek değilim. İstifa kararını duyduğumda tahmin etmeyeceğim şekilde net üzüntü duymam bundan olsa gerek ki beklediğim de bir şeydi doğrusu. Her kulübün efsaneleri vardır; benim aklımın yettiği döneme ait bir numaralı efsanemiz de Fatih Terim' den başkası değildir; kıyaslayacak ikinci bir ismi düşünmek bile haksızlık olur...

Şimdi sırası değil, Hoca çok yıprandı, pskolojik durumu iyi görünmüyor. Biraz dinlensin, kendine gelsin. Ne düşündüğünü de bilemiyoruz henüz...Kulüp ve kendisi için uygun şartlar oluşursa 1-2 sezonluk muhteşem bir kariyer finali çok yakışır, diye düşünüyorum...

GENÇLİK VE SPOR BAKANI BAK'TAN İLK AÇIKLAMA

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in görevinden ayrılmasıyla ilgili, "Fatih Terim hocamız zor zamanlarda heyecanlarıyla Türk futboluna katkılarda bulundu ama biliyorsunuz, bu bir bayrak yarışı. Türk futbolu yoluna devam edecek." dedi.

Bakan Bak, 2017 İşitme Engelliler Olimpiyatları kapsamında Türkiye ile İran arasında oynanan voleybol maçını izlemek üzere geldiği Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu önünde, gazetecilerin Terim'in görevinden ayrılmasıyla ilgili sorularını yanıtladı.

Fatih Terim'in Türk sporuna ve Türk futboluna büyük hizmetler yapmış bir teknik adam olduğunu belirten Bak, şunları kaydetti:

"Hem futbolcu hem de teknik adam olarak önemli hizmetleri oldu. Futbol Federasyonu ile bir araya gelmişler, son gelişmeleri değerlendirmişler. Görüşmeler çerçevesinde böyle bir karar almışlar. Bu karar hayırlı uğurlu olsun. Fatih Terim hocamız zor zamanlarda heyecanlarıyla Türk futboluna katkılarda bulundu ama biliyorsunuz, bu bir bayrak yarışı. Türk futbolu yoluna devam edecek.

Ajansspor

Son düzenleme:
Üst Alt