Fatih Terim, Milli Takımı Bıraktı! - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ben hocanın bırakmak istediğini sanmıyorum. geçen yaz turnuva sonrası bırakmak istemişti basına yansıyana göre ama bence bu sefer işler farklı gelişti.

muhtemelen hocanın gündemde fazla yer işgal etmesi milli takımı yıpratıyor diyerek böyle bir anlaşmaya gittiler. milli takımın durumu kritik ama ipler elimizde. maçları kazanırsak direkt katılma ihtimali bile var. kısa süre için bir hoca ile anlaşıp daha sonra farklı bir isimle yapılanmaya gidebilirler.

öte yandan hocanın bize geleceği hususuna şimdilik çok ihtimal vermiyorum. eğer haziran, mayıs ayında olsaydık farklı düşünürdüm ama şu andan sonra istediklerini yapacak zamanı olmayacak. teklif gelse bile kabul etmeyebilir.

TERİM MİLLİ TAKIMI BIRAKTI
Borsa'da Galatasaray hisseleri yükselişe geçti (Anlık)

DFqoQGWXgAAjVal.jpg
Forumun en ünlü tinercisi kesin buradan nemalanmıştır.

sent via GSC

Kabul ediyorum aslında çelişkinin dibi var. Ama dediklerim aslında yanlış değil. Terim kısa vaadeli başarı getiriyor ama Terimin kafa yapısı çoğu türk hocalarda olduğu gibi yanlış bir kere. Bunu savunuyorum. Bunları yaşadık Adem kardeş, uydurma değil. Galatasaraya sadece başarı gerekli değil, başarı huzur ve sistem gerekli.

Fatih Terim bugüne kadar takimin basinda kalsaydi, simdi de U17´liler ile birlikte yeniden cok önemli bir jenerasyon katilacakti ve basarinin devamini, yani uzun vadeli basariyi kendi icimizden saglamis olacaktik belkide.

Bundan daha uzun vadeli düsünce, Türkiye´de görülmemistir.

sanki millet terimi demirörenle yanyana geldi diye istwmiyor.aysalın takımı satıp demirörenin kucağına oturduğunu görmedim ben boş boş resim koymayın burda

Dursun hiçbir şeye karışmayacağına söz verip yalvarıp yakarıp getirebilir. Çünkü tek şansı Terim.

Sezon sonunu katiyen beklemezler. Tudor mental anlamda da bitmiş durumda bugünden itibaren. Stresi kaldıramayacak. Takıma faydası olmayacak.

Bence suana kadar anlasma sağlanıp florya'da çay içiyor olmalıydılar da, dediğim gibi terim'in bunca stres dolu sey üzerine hemen göreve baslayacağını sanmıyorum. bide dursun faktörü var tabi. tuvalete bile gitmem ben o at kafasıyla.

Üst Alt