Fatih Terim, Milli Takımı Bıraktı! - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Takım içinde denge var zaten alayı 3-4 arası kazanıyor. O senin denge dediğin x oyuncu 2 alırken y oyuncunun 5 alması yoksa açlık sınırı zaten 2 den başlıyor takımda 1 kaç kişi hariç.

Sent from my SM-G935F using GSCimbom mobile app

Takım içi dengesi olmayabilir olmamalı zaten Engin kardeş, ondan bahsediyorum. Ama bunu bazı teknik adamlar sürekli gündeme getiriyor. Asıl denge, herkesin hakettiğini kazanmasıdır. Bu hayatın her bölümünde öyledir.
Terimin düşündükleri ve taraftarın istedikleri arasında dağalar kadar fark var. Bu yüzden Terim ısrarını anlamıyorum.

Yeminle tudorda kalsa veya terim yads luce gelse bile resmen simdiden yeni sezonun icine ettiler. Lig baslamadan bukadar kaos ortami yaratabilmek ancak özbek brothers ler yapabilirdi

Bu iki cümle icinde celiski var erdem kardesim.

Kabul ediyorum aslında çelişkinin dibi var. Ama dediklerim aslında yanlış değil. Terim kısa vaadeli başarı getiriyor ama Terimin kafa yapısı çoğu türk hocalarda olduğu gibi yanlış bir kere. Bunu savunuyorum. Bunları yaşadık Adem kardeş, uydurma değil. Galatasaraya sadece başarı gerekli değil, başarı huzur ve sistem gerekli.

Fatih Terim'in milli takımı bırakmasının ardından Galatasaray hisseleri yükselişe geçti. (NTV)

DFqvz51XYAA6OI5.jpg

:asd22:
depremin ayak sesleri kuşlar tir tir titriyordur şimdi :asd22:

Karşıt fikrin varsa yazabilirsin, yoksa boş yapmana gerek yok aslında Şükrü kardeş. Selçuku ben değil, Terim banko oynatıyor. Ozan Tufanı ben değil, Terim banko oynatıyor. Takım lafı Hamzadan önce Terimle gelmişti bu kulübe.

Gerçekleri kabul edemiyorsan sorunu kendinde arayabilirsin. Ben Terminin başarılarını kabul ediyorum. Ama kafa yapısı olarak olmaz olmadı zaten.

Terim Feghouliyi içi denge yüzünden aldirmayacagini düşünüyorsan daha Terimi tanımıyorsun hakancım

Adam suanki kanat oyuncuların yetersiz olduğunu bal gibi biliyordur

Selcuku banko oynatan hocalar hoca degildir eger elinde ondan iyisi varsa. Terim gelmesin degim ama bize borcunu ödesin. Nasilmi özbek kardesler tudor ile devam diyip terim gönlüm galatasaraydaydi istemediler dese ortalik karisir ve dursun erken secime gider.

5+2 yıllık sözleşmesinin 5 yılını doldurup eurolarını cebine indirdikten sonra görevini bırakan im"para"tor.

Üst Alt