Fatih Terim Sessizliği - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Sessizliği

Oyuncuların satılmaması ya da alınmamasında günahı olmayabilir ama istediği gibi gitmiyorsa istedikleri ve çıkıp bunu belirtmiyorsa, o da en az yönetim kadar suçludur. Hocayı yetersiz görmeme rağmen eğer çıkıp sorunları söylesin benim gibi bir sürü insan da kendisine destek olacaktır. Zulme susmak zalime destektir.

Oyuncuların satılmaması ya da alınmamasında günahı olmayabilir ama istediği gibi gitmiyorsa istedikleri ve çıkıp bunu belirtmiyorsa, o da en az yönetim kadar suçludur. Hocayı yetersiz görmeme rağmen eğer çıkıp sorunları söylesin benim gibi bir sürü insan da kendisine destek olacaktır. Zulme susmak zalime destektir.

Hocamın en yakın rakibinin 1.5 katı bütçeyle başladığı sezonda liderden 15 puan fark yediği için çıkıp konuşmaya yüzü yoktur. Geçen yıl Beşiktaş'ın kadrosu gibi bir kadrosu olup ligi 3. bitirse Instagram videolarına doyardık. Adamın kendisi de Türkiye Ligi kaybetmeye alışık olmadığı için bir tutukluk yaşadı.

Transfer dönemi bitmedi 1
Konusacak ne var 2

Tamam hoca kampa yetisssin istiyor transferler hakli olarak ama yetisememe durumunada taraftar dahil herkes alıştı artık.
Kısacası hocanin çıkıp yönetime sallamasini bekleyemeyiz bu camiaya zarar verir.

hedef23

Transfer dönemi bitmedi 1
Konusacak ne var 2

Tamam hoca kampa yetisssin istiyor transferler hakli olarak ama yetisememe durumunada taraftar dahil herkes alıştı artık.
Kısacası hocanin çıkıp yönetime sallamasini bekleyemeyiz bu camiaya zarar verir.

hedef23
Orta sahadaki boşluk aynı Alexis Texasın tüneli gibi , lig başladıktan sonrasi gelecek olan transferler ne ara hazır hale gelecek ne ara takıma alışacak da verim alacaksın. Kafadan 4-5 hafta kayıp ederiz bu durumda.Bugun yapilsa bile transferler ancak belki ilk 2 hafta sonra hazır hale gelirler. Fatih Terim Taraftara bi bildikleri var diye düşünsünler dedi , taraftar güvendi şimdi kendi sessiz sinema oynuyor. Olmaz.

Verstuurd vanaf mijn Redmi Note 9 Pro met Tapatalk

Üst Alt