Fatih Terim: "Skordan değil ama oyundan zevk aldım" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Skordan değil ama oyundan zevk aldım"

bein müsteriye baksaydı bizim ülkede coktan gitmisti istedigi müsteri rakamlarına geldiklerınden beri cıkamamıslar geçen sene zaten kacmaya ramak kalmıstı reis girdi araya
yani bein şu anda cok iyi kazandıgı icin kalmıyor ülkeler arası karsılıklı cıkarlar anlasmalar vs var muhtemelen yoksa bizim lige beinin gelmesi bile komik zaten
Kimse hayrına durmuyor biz ayakta tutuyorduk cl maçları vs 2 sene şampiyonluk artık bizim taraftarda durmaz üstelik aylık düşük pakete kim 150 tl versin o fiyata yıllık full paket ip tv alıyor herkes

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hasan beyi silah zoruyla sanırım yabancı oyuncu aldırtıyorlar yada ölümle tehdit edildiği için can güvenliğini korumak amacıyla altyapıya önem vermiyor anlayışla karşılamak lazım malum kime hizmet ettiği ve ülke futbol Adına ne gibi çirkeflikler yaptığı ortada ayrıca silahı belindeyse eğer kimlere diz çöktüğü gibi çıkarıp vurabilirde malum takımın küme düşmesi için sabırsızlanıyorum bakalım o zaman ne tür bir açıklama nasıl bir futbola katkı ve ne yetenekli futbolcular çıkaracaklar.
avatarınızdaki beyefendiyi hasan kartala benzettim

İpi iyi tutmak gerekiyor ne fazla sıkacaksın ne de çok gevşek bırakacaksın. Severken tokadı yapıştıracaksın adam bir kendine gelecek, sonra tekrar seveceksin.
mustafa denizli taktigi

kendisi sneijderi adam etmek icin iyi bezdirmisti. herkes gece yarisi kapisini acik biraksin diyordu. sneijder korkusundan kapiyi kitliyordu

cunku o zamanlar saygi vardi. hocadan cekinirlerdi gece yarisi gelip beni fircalar mi (hatta tokatlar mi) sen oyuncunu iyi terbiye edersen karsiliginida verir

mustafa denizli taktigi

kendisi sneijderi adam etmek icin iyi bezdirmisti. herkes gece yarisi kapisini acik biraksin diyordu. sneijder korkusundan kapiyi kitliyordu

cunku o zamanlar saygi vardi. hocadan cekinirlerdi gece yarisi gelip beni fircalar mi (hatta tokatlar mi) sen oyuncunu iyi terbiye edersen karsiliginida verir
Bu yeni yönetim tarzı gibi bir durum. Yeni kuşak artık biraz daha zor yönetiliyor. Bunların biz de eğitimini alıyoruz. En iyi örnek eski adama höyt diyorsun anlıyor, yeni elemanı alıp anlatıyorsun iyisini kötüsünü gösterip ona vereceği faydayı gösteriyorsun bu şekilde ikna oluyor.

Artık futbol dünyası da yeni kuşağa gidiyor.

Bu yeni yönetim tarzı gibi bir durum. Yeni kuşak artık biraz daha zor yönetiliyor. Bunların biz de eğitimini alıyoruz. En iyi örnek eski adama höyt diyorsun anlıyor, yeni elemanı alıp anlatıyorsun iyisini kötüsünü gösterip ona vereceği faydayı gösteriyorsun bu şekilde ikna oluyor.

Artık futbol dünyası da yeni kuşağa gidiyor.
aziz yildirim bu yöntemle 3 sampiyonluk aldi. herkesin anlayacagi dilden konustu

Ben hocanin transfer ve degisiklikler konusunda rezalet oldugunu dusunuyorum. Hic duzeltemedi kebdini bu konularda, muhtemelen hic de duzeltemeyecek.

Ancak Rize Antep maclarinda olanlari degistirmez bu, o saatten sonra kalan maclarin tumunu kaybetsek de birsey degismez.

Eyyamcilarin kopeklerini ustumuze saldirlar, futbolu, hakkı adaleti biçtiler, Allah bin turlu belalarini versin.

2023e kadar idare edecegiz, sonrasinda gorusecegiz insallah.

Fatih Terim'in yenildiği bazı maçlarda oyunu övmesi tamamen oyun felsefesiyle alakalı bir ifade veya gönderme. İlk defa yapmıyor bunu, psikolojik açıdan anlayabiliyorum neden böyle dediğini ama cidden skora baktığın da komik ve anlaşılması zor bir ifade yani yapamadık edemedik dese de iyi olur arada..

Üst Alt