Fatih Terim Takımda Devam Etmeli mi? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Takımda Devam Etmeli mi?

Yo yak gel filan kimse demiyecek onu nerden cikardin her sabah sukur namazi kilacagiz genc basarili hoca gelene kadar degistirecegiz Dunyada tek kalan hoca sanki terim ne kadar anlam yuklediniz adama
Nereden mi çıktı?

Fatih Terim şu anki görevine bu videoyla geldi. O dönem büyük bir çoğunluk bu videoyu paylaşmış viral olmuştu. İtiraf etmek gerekirse ben de etkilenmiştim.

Terimle ilgili bir şey demeyeceğim sözüm taraftara bu başlıkta.

Bugün Terim gitse gelen teknik direktör kötü sonuçta taraftar Funda Arar'dan "Yak Gel" şarkıları söylenmeye başlayacak. Sorun sadece Terim'de değil, aynı zamanda taraftarda. Ne Terim'e tahammül ediyorsunuz, ne de yeni gelecek teknik direktöre sistem kurması için üç - dört sene zaman tanıyorsunuz. O yüzden Terim kalsın, gitsin bir şey demeyeceğim. Onu herkes yerden yere vuruyor. Taraftara da bir şeyler denmeli ve taraftar önce kendi duruşuna baksın!

4:43

Bugün Terim gitse gelen teknik direktör kötü sonuçta taraftar Funda Arar'dan "Yak Gel" şarkıları söylenmeye başlayacak. Sorun sadece Terim'de değil, aynı zamanda taraftarda. Ne Terim'e tahammül ediyorsunuz, ne de yeni gelecek teknik direktöre sistem kurması için üç - dört sene zaman tanıyorsunuz. O yüzden Terim kalsın, gitsin bir şey demeyeceğim. Onu herkes yerden yere vuruyor. Taraftara da bir şeyler denmeli ve taraftar önce kendi duruşuna baksın!

Terim görevini yaptı gitmeli. Eğer ileride tekrar ihtiyacımız olursa kurtarıcı olarak yaşı nedeniyle son kez dönmeli. Son kez dönebilmesi için şimdi gitmeli. Kadroyu aldığı günden beri eritti çöp etti. Hırsını kaybetti. Kovulunca kendine gelir ileride tekrar ihtiyacımız olursa hırsla şampiyon yapar tekrar. Sonuçta efsanemiz kendisi ama Terim'de bu. Gelmesi doğru karardı şimdi gitmesi doğru karar olur. Bu arada Galatasaray'da hiç kimseye şampiyon yapmadan 3-4 sene tahammül edilemez. Hem şampiyon yapacak hem de sistem kuracak adam lazım bize.

Artık şu içi boş söylemlere son verelim. Terim yokken gölgesi oluyor falan da boş iş, son dönemde Milli takımı bırakınca evet keşke gelse diyenler oldu ancak daha önceki hiç bir dönemde böyle bir durum söz konusu olmadı.

2008'de Kalli varken takım çalkantıklı dönemler geçirdi, bir kere Terim mevzusu olmadı. 2003'teki durum zaten tamamıyla başkan kararıdır, Canaydın'a kimse silah zoruyla FT gelsin demedi.

Son 25 yıla baktığında Terim dışında yaptığın 3 tane net doğru hamle var :

1. Lucescu : Şampiyon da olsa, ŞL'de çeyrek de yapsak oynattığı futbola herkes sövüyordu, kimse sevmiyordu Lucescu'yu, 10 sene sonra arkadan bakıp sistem kurdu Ukrayna'da demek kolay, bana hikaye anlatmasınlar.

2. Skibbe : Almanların en potansiyelli genç hocalarından biriydi, noldu Bülent Korkmaz'ın gölgesi mi indirdi?

3. Gerets : Bir sene şampiyonluk diğer sene çok beraberlik aldık diye kovduk, takımı gençleştirmiş, 0 bütçeyle oynatmıştı 2 senede halbuki.

4. Rijkaard : Kısmen doğru kısmen yanlıştı ama isim olarak iyi.

Mancini ve Prandelli konusuna girmiyorum bile, demek istediğim kaç tane iyi hoca getirmişiz zaten, gölge falan da olmamış. Riekerink, Tudorla 2 sene geçmişken taraftar Terim gelsin demekte o dönem haklıydı ki Terim'in gelmesini zerre istemeyen birisi olarak söylüyorum bunu 2017'de.

Şu anda ise potansiyelli yabancı hoca getirme ihtimalimiz koca bir sıfır, en fazla Farioli gelir fazlası gelmez.

Farioliyi begeniyorum, iyi bir Co olur.

Benim bu güne kadar anlamadigim, Jan Olde Riekerink niye Altyapiya vermediler veya Altyapi sorunlusu olmadi.

Bu gözler Manciniyi özledi seversin sevmezsin ama adam klas biriydi.

Bu arada bana sorarsan ben olsam Jürgen Klinsmann i getiririm, iletisim olsa her an iletisime gecip getiririm!

Adam Hertha BSC‘yi birakti bunlar yanlis, bunlar olmaz dedi sonucta hepsinde dedigi gibi cikti.

Fatih Terime kadar verdigin özgürlügü ver bak bakalim neler oluyor!

Benim fikrim.

Benim bu güne kadar anlamadigim, Jan Olde Riekerink niye Altyapiya vermediler veya Altyapi sorunlusu olmadi.

Bu arada bana sorarsan ben olsam Jürgen Klinsmann i getiririm, iletisim olsa her an iletisime gecip getiririm!

Adam Hertha BSC‘yi birakti bunlar yanlis, bunlar olmaz dedi sonucta hepsinde dedigi gibi cikti.

Benim fikrim.

😒

Benim fikrim.
Umut kusura bakma ama sen Klinsmann hakkında hiç birşey bilmiyorsun.
Klinsmann sadece bir yüzdür.
Motivasyonla bir şeyler yapmaya çalışır, hoca fln değildir.
Tipik alman hocanın tam tersidir.
Disiplin antrenman taktik ona uzak terimler.
Bize gelse 10. fln oluruz.

Riekerink konusunda sana katılıyorum, hiç a takıma hoca olmayacaktı.
Bütçe verecektik kendi ekibini kurup, alt yapıyı 10 sene ona teslim edecektik.

İşte biz de yöneticilik de yok plan da yok program da yok.

Gscimbom mobil

WTF

ft nin gitmesini kötü oyun ve kötü sonuçtan dolayı istiyoruz zaten

Bu durumda yerine gelecek tdnin kötü oyun ve kötü sonuç yaşatması ftyi tekrar geri istemeyi gerektirmez,aynı bozuk bir peyniri yemek istemeyip tekrar bozuk peyniri istemek gibi bişey olur,başarılı olamayan giitmeli,sabır gösterilince başarılı olacak gibiler kalabilir,başarılı olanda kalır zaten

Siz tahammül ve sabrı çok yanlış anlamışsınız,herkese sabır gösterilmez,örneğin riekerinke,prandelliye,hamzaya sabır göstermekle tudora,manciniye sabır göstermek farklı şeyler,sabır gösterilmeyi hakedicekler en başta

Taraftardada büyük suç var ama senin dediklerinden dolayı değil,şuanda hasnun galip basılıp yönetime el konulmadıysa,florya dayaktan geçirilmediyse,ft koltuğunda evlatları kulübede oturuyosa suç taraftarda,gayet sabırlıymış taraftar

3 senedir bi halt yapamayıp milyonları cukkalayanlar,ay sonunu getiremeyen taraftardan sabır istiyor,onlarla alay ediyo,dalga geçiyo,duygularını sömürüyo

Sen sabrettiğin için,sabredin dediğiniz için burnumuz boktan çıkmıyo,siz sabrettiğiniz için bizde bu rezilliklere katlanmak durumunda kalıyoruz ülke siyasetinde olduğu gibi

Ne günahımız vardı arkadaş başkalarının sabrının kahrını bizde çekiyoruz

Sonuç olarak gitmesini geçtim pro lisansını aldığı yere uğur dündarın arena ekibi gibi baskın yapılmalı ve kapattırılmalı,tekrar gelemesin

Şu an göndermek saçma olur sezon sonu duruma bakılması mantıklı olur bunu terimista olarak söylüyorum yani şu an göndersek ya da devre arasında göndersek ne farkedicek 10 günde yeni gelen adam ne verebilir ki yani hocaya son şans verilmeli açıkçası diyorum son rezilliklere rağmen

WTF

ft nin gitmesini kötü oyun ve kötü sonuçtan dolayı istiyoruz zaten

Bu durumda yerine gelecek tdnin kötü oyun ve kötü sonuç yaşatması ftyi tekrar geri istemeyi gerektirmez,aynı bozuk bir peyniri yemek istemeyip tekrar bozuk peyniri istemek gibi bişey olur,başarılı olamayan giitmeli,sabır gösterilince başarılı olacak gibiler kalabilir,başarılı olanda kalır zaten

Siz tahammül ve sabrı çok yanlış anlamışsınız,herkese sabır gösterilmez,örneğin riekerinke,prandelliye,hamzaya sabır göstermekle tudora,manciniye sabır göstermek farklı şeyler,sabır gösterilmeyi hakedicekler en başta

Taraftardada büyük suç var ama senin dediklerinden dolayı değil,şuanda hasnun galip basılıp yönetime el konulmadıysa,florya dayaktan geçirilmediyse,ft koltuğunda evlatları kulübede oturuyosa suç taraftarda,gayet sabırlıymış taraftar

3 senedir bi halt yapamayıp milyonları cukkalayanlar,ay sonunu getiremeyen taraftardan sabır istiyor,onlarla alay ediyo,dalga geçiyo,duygularını sömürüyo

Sen sabrettiğin için,sabredin dediğiniz için burnumuz boktan çıkmıyo,siz sabrettiğiniz için bizde bu rezilliklere katlanmak durumunda kalıyoruz ülke siyasetinde olduğu gibi

Ne günahımız vardı arkadaş başkalarının sabrının kahrını bizde çekiyoruz

Sonuç olarak gitmesini geçtim pro lisansını aldığı yere uğur dündarın arena ekibi gibi baskın yapılmalı ve kapattırılmalı,tekrar gelemesin
Ağzına sağlık hocam. İnsanlar bizim isteğimizi takıntı sanıyor ama 3 yıldır sürünüyor takım. Ben böyle şampiyonluk böyle aciz bir Galatasaray görmek yaşamak istemiyorum. Bu yüzden değişim şart ve buda tam zamanı

Üst Alt