# Fatih Terim | Teknik Direktör Adayı | Prensip Anlaşma Sağlandı - Sayfa 146 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Fatih Terim | Teknik Direktör Adayı | Prensip Anlaşma Sağlandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Fatih Terim | Teknik Direktör Adayı | Prensip Anlaşma Sağlandı

Terim, ancora Galatasaray

Terim, ancora Galatasaray

359408.jpg

L'ennesimo ritorno di Fatih Terim al Galatasaray sarebbe ormai sul punto di concretizzarsi: a rivelarlo è il vendutissimo quotidiano turco "Hurriyet". L'ex allenatore della nazionale della mezzaluna, di Fiorentina e Milan, si sarebbe visto proporre un contratto triennale e avrebbe già dato un "ok" di massima nel corso di un colloquio con la dirigenza.

L'Imperatore si è già seduto sulla panchina della formazione giallorossa dal 1996 al 2000 e dal 2002 al 2004.

Cevap: Fatih Hoca:''Gerisi teferruat''

6 ay önce degildi ama )))

ama bir yandan da hakli hoca.

2. kez düsemezdi bu hataya.

göstere göstere kendini atese atmak olurdu Polat döneminde gelseydi.

az once spor servisinin tekrarında gordum.. o zmnki teklif hakkında konusuyorlardı.. "adnan polat floryanın anahtarını teslim ettim gelmedi dedi ama bildigimiz kadarıyla durum farklı... terimin sartlarına gore teklif sunmadı polat.. istedigi sartları olusturmadılar" tarzı seyler soylediler.. o da ailem istemiyo fln demiş.. yani oyle direkt keyfine gore ailevi durumu bahane edip gelmemezlik yapmamıs anlasılan..

Cevap: Terim: "Henüz imza atmadık"

Imparator geliyorsa garantiyi de almistir yeni yönetimden.

Ben müthis bir kadro kurulmasini bekliyorum.

''İnşallah öyle bir takım ortaya çıkarırız'' Bu cümle geleceğini açık açık ortaya koyuyor zaten,hoşgeldin İmparator.

Bir mucize olsa da keske gelmese . Fatih Terim'i severim fakat Galatasaray'da basarili olacagini hic dusunmuyorum yanilmayi her seyden cok isterim . Keske bir Avrupa takimina gitse de o takimi izlesek keyif alsak . Cok yanlis bir tercih oldugunu dusunsem de umarim basarili olur ...

Targutay bu tavrına tekrar ederse, ceza alır.

Şimdilik sadece konu dışında kaldı.

Terim müjdeyi verdi

news_manset_resim_a1_terim_gundem.jpg

Futbol Gündemi'ne bağlanan Fatih Terim, Galatasaray taraftarına müjde niteliğinde sözler sarfetti. Henüz resmi sözleşmenin imzalanmadığını söyleyen tecrübeli teknik adam, "Söz konusu Galatasaray ise gerisi teferruattır" sözleriyle anlaşmanın hemen hemen tamamlandığını ima etti.

Terim son olarak da UEFA Kupası zaferinden bahsederken, "İnşallah o günlere tekrar döneceğiz" diyerek sarı kırmızı taraftarlara umut verdi.

Ligtv.com.tr - VideoHaber - Terim müjdeyi verdi

Fatih Terim gibi 2. sınıf hocalara yakışacak bir takım tahminimce Servet Balta gibi futbolcuları da tutarsa Bank Asya'da üst sıralara çıkar takım.

Galatasaraylı mısın bilemiyorum ama eğer öyleysen yada kendini Galatasaraylı zannediyorsan ! bu kadar ağır eleştirmek için capello nun akrabası olmalısın herhalde ki Fatih terimi beğenmiyorsun. Biraz insaflı olun. Tamam bu adam 2. defa geldiğinde işler çok kötü gitti ama tarihimizde ki en büyük başarıyı,o zamanın şartlarında hayalimizde bile göremiyeceğimiz şeyi başardı bu adam. Fatih terim 2. sınıf teknik direktörse sen futbol falan seyretme, snooker daha iyi olur senin için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt