# Fatih Terim | Teknik Direktör Adayı | Prensip Anlaşma Sağlandı - Sayfa 147 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Fatih Terim | Teknik Direktör Adayı | Prensip Anlaşma Sağlandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Fatih Terim | Teknik Direktör Adayı | Prensip Anlaşma Sağlandı

Tugayla sorunlar yasamisti Terim,bence Hasani yanina alacak.

Eline popescu-hagi-hAKAN Ş.-emre-okan-taffarel-suat-arif *H.ÜNSAL gibi malzeme vermedikce baŞarili olamaz.selÇuk inan-hamit-drobga-elmander-kalsstrÖm-sezer-vb uzt duzey futbolculari katmamiz gerek kadroya

[video=youtube;RMY-dz8jMsQ]https://www.youtube.com/watch?v=RMY-dz8jMsQ&feature=related[/video]

İyi ki geldin Terim ;)

Prensipte anlaşıldığı nereden çıktı ?

news_manset_resim_a1_terim_gundem.jpg

Futbol Gündemi'ne bağlanan Fatih Terim, Galatasaray taraftarına müjde niteliğinde sözler sarfetti. Henüz resmi sözleşmenin imzalanmadığını söyleyen tecrübeli teknik adam, "Söz konusu Galatasaray ise gerisi teferruattır" sözleriyle anlaşmanın hemen hemen tamamlandığını ima etti.

Terim son olarak da UEFA Kupası zaferinden bahsederken, "İnşallah o günlere tekrar döneceğiz" diyerek sarı kırmızı taraftarlara umut verdi.

Ligtv.com.tr - VideoHaber - Terim müjdeyi verdi

Birde dün Sansal bir cok kez canli yayinda söyledi bunu.

+ Terim'in kizi Twitter'dan.

Fatih Terim (d. 4 Eylül 1953, Adana), defans (Libero) mevkiinde oynayan İmparator lakaplı ve Commendatore unvanlı Türk teknik direktör ve eski futbolcu.

Zaten artık kendiside bir resmi açıklama yaptı. Lig Tv programına katıldı. Hakan şükür, ümit davala , okan buruk , arif erdem ve bülent korkmaz vardı. Sohbet ederken soruları yanıtladı.

Hersey bitti, sadece resmi aciklamaya kaldi. O da ya yarin yada en gec Cuma günü yaplilir bence.

Bu işi çok aceleye getirdi yönetim... Daha iyi alternatifler olabilirdi... En azından sezonun bitmesi beklenip Arsene Wenger Arsenal'i bırakacak mı bakılabilirdi... Benim gönlümden Wenger geçiyordu.... Gençlerle çalışmayı seven, daha mütevazi bütçelerle devlerle mücadele eden müthiş bir taktisyen... Terim'in zaten bir yere gittiği yoktu ki...

Yarın açıklanır herhalde.

Yarın inşallah resmi siteyi elden geçirirler bıktım her yerde Adnan Polat resmi görmekten.

Bu işi çok aceleye getirdi yönetim... Daha iyi alternatifler olabilirdi... En azından sezonun bitmesi beklenip Arsene Wenger Arsenal'i bırakacak mı bakılabilirdi... Benim gönlümden Wenger geçiyordu.... Gençlerle çalışmayı seven, daha mütevazi bütçelerle devlerle mücadele eden müthiş bir taktisyen... Terim'in zaten bir yere gittiği yoktu ki...

Wenger Arsenal'i brakır mı yahu?

Bırkabilir diye konuşuluyor... En azından denemiş olurduk... Almanya milli takımı hocası Jupp Derwall için de bize gelir mi diyorduk... Böyle isimleri getirecek adamlar bu yönetimde

türkiye nin gelmiş geçmiş en başarılı teknik direktörünü istemeyenler var...ilginç..

Wenger 2015ya kadar Arsenalde, kupa gelse gelmesede.

Gelen teknik direktöre süre ve imkan vermedikten sonra kimi getirisen getir bir cacık olmaz. O nedenle eldeki malzemeyi bilen, kulübü tanıyan Fatih Terim'in gelmesi son derece doğal. Zaten Aysal ben sonuç adamıyım dedi. Bir teknik direktör getirip 3 yıl sistem oturtmasını beklemez.

Ustu kapali Galatasaray'in basina gececegini dogruladi sayilir. Biraz once Ligtv'de szokonusu Galatasaray ise gerisi teferruat oluyor dedi.

arsene wengeri isteyenlere kaybedenler kulübünü izlemelerini tavsiye ederim

İmparator gelirken yanında amerikalı kondisyoner getirecekmiş. Şansal büyüka'dan bir bomba daha..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt