# Fatih Terim | Teknik Direktör Adayı | Prensip Anlaşma Sağlandı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Fatih Terim | Teknik Direktör Adayı | Prensip Anlaşma Sağlandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Florya'da Fatih Terim sesleri

Terim son yıllarda artistlikten başka futbolla alakalı birşey yapmadı. Futbol şubesinin başına Raşit Çetiner gibi yıllarca milli takımlarda futbolcu sarrafı olmuş bir ağırbaşlı, işini yapan insan getirilmeli.

Euro 2008'de çok artistlik yaptı evet..

Bırakın Fatih Terim'e kulp takmayı sevapları günahlarını geçer bu adamın..

terim gelirse servet balta ilk onbire ilk yazilir haberiniz olsunda

ona gore yorum yapin

Fatih Terim'in 2. dönemi derim başka da birşey demem.

Şimdi imparator bizi gel kurtar diyenler 6 ay evvel de Hagi geldiğinde sevinçten çıldırmıştı şimdi görüyoruz durum ne halde... 2. dönemini yeni unuttuk Allahaşkına bari Terim'i yemeyelim o efsane kalsın.

Zaten aklı varsa Adnan Polat ile çalışmaz...

İmparator gelsin ya da Ersun Yanal ,yabancılar macera olur.Tolunay'ın bırakacağını sanmıyorum ,Avcı konusunda tereddütlüyüm hala yeterli olur mu olmaz mı diye.

Terim'in taktigine maktigine laf eden, geriden geldigimiz Cek macin 2. yarisina baksin bir zahmet. Bir futbol macinda rakibin nasil abluka altina alindigi nadir görüntüler :).

Çok tuhafız ya..

Şu Türkiye'de Fatih Terim bir efsanedir kimse bunun aksini iddia edemez,(futbolcu olarak değil,Teknik Direktör olarak)

Belki de görüp görebileceğimiz en cesur hocalardan biridir..

Ama bu millet böyle işte,oyuncular çok istedi abi derler..

Onları çalıştıran kimse yok onları motive eden kimse yok sanki..

Böyle sığ mantıkla Hagi'de kovulmaz,Rijkaard'da kovulmaz o zaman..

Mourinho'da kral ilan edilmez o halde..

Yönetmek bir liderlik vasfı ister,ve Fatih Terim çok iyi bir liderdir..

Ama dillerine dolamışlar saçma sapan birşey 2.dönemi rezil geçmiş diye,olabilir Rijkaard kötü hoca mı şimdi?

2.döneminde Fatih Terim'i bu yola iten sebepleri kimse bilmiyor ki,ben eminim o 3-4 isim verdi yönetime ama maliyetli oyuncular bu parayla 30 tane alırız dediler,oda madem öyle siz bilirsiniz dedi..

Ve böyle bir yol izlendi..

Türkiye'nin Dünya'ya adını duyurduğu her yerde Fatih Terim imzası vardır bunu kimse inkar edemez hele hele Galatasaraylı olarak bizim en fazla savunmamız gerek Fatih Terim'i ama görüyorum ki boş bilgilerle bazı arkadaşları baya etkilemiş...

Fatih Terim ''Hayalim 3-5-2'yi tersten oynayan bir takım yaratmak''..

Daha Türk takımlarını Avrupa Arenasında orta sahayı geçemiyorken,onun aklı böyle işliyordu işte..

Hücumla defans yapmayı Galatasaray'dan gördü Türkiye..

Ve bunun mimarı Fatih Terim'dir..

Var mıydı öyle yürekli hoca Avrupa'nın dev rakiplerine öyle önde basın diyecek baba bir hoca!

Pısırık gibi gömerlerdi takımı 8 kişi!

Fatih Terim Türkiye'ye cesaret kazandırmıştır,yapabilirsiniz demiştir..

Başarılmayacak birşey yok dedirtmiştir!

O yüzden Fatih Terim'i anarken bir zahmet ceketinizi ilikleyin..

Terim Galatasaray da 6 yıl çalıştı toplamda ilk 4 yılı 96 öncesi hiç bir Galatasaylının rüyasında bile göremeyeceği başarılarla doluydu bu başarı bizleri şımarttı kimseyi beğenmez olduk Terimi gazcı Luci yi çoban yaptık.Terim 5.yılında ligde 2. oldu bjk nın penaltı rekoru kırdığı sene yani.Terim son senesi olimpiyat stadı rezaleti istediği oyuncu listesinin neredeyse hiç biri alınmaması sonucu eline verilen saçma sapan oyuncularla parası ödenmeyen oyuncularla biyere kadar gidebildi ve patladı.Ve herşeye rağmen o patladığı noktada diğerleri gibi ne kadro kalitesinden nede yönetimden nede stattan yakındı.Herşeyin sorumlusu benim dedi.Yönetimden güven istedi isterlerse giderim dedi amacı güven tazelemekti ve o dönemki yönetimimiz tıpkı geldiğinde olduğu gibi giderkende seçim kazanmak için Terimi kullandı.

Özetle: Terim 6 yıl çalıştı 5 sene başarılıydı 1 sene başarısızdı.Ortalamanın çok üstünde bir başarısı var bu adamı beğenmeyip istemeyip alay ediyoruz ya nediyim daha.Tabi hepimiz taktik ustasıyız dehayız. Değerlerimizi yönetimlerin yediği yeter bunları görelim bari biz yemeyelim bu isimleri.

Bir dipnot daha oyuncular çok istedi demişti Emre kardeşim..

''Oyuncularıma maçlardan önce buz hokeyi müsabakaları izletiyorum'' demişti hoca Euro 2008 maçları esnasında basın toplantısında,niye biliyor musun?

Futbola sert diyorlarsanız oturunda bunları izleyin sertlik görün,tekmeye kafanızı sokmaktan çekinmeyin..Başarı ancak daha fazla isteyenin olur..

Öyle hadi aslanımla kazanmadı Türkiye Dünya 3.cülüğünü,bilip bilmeden konuşmamak gerek..

Bir dipnot daha oyuncular çok istedi demişti Emre kardeşim..

''Oyuncularıma maçlardan önce buz hokeyi müsabakaları izletiyorum'' demişti hoca Euro 2008 maçları esnasında basın toplantısında,niye biliyor musun?

Futbola sert diyorlarsanız oturunda bunları izleyin sertlik görün,tekmeye kafanızı sokmaktan çekinmeyin..Başarı ancak daha fazla isteyenin olur..

Öyle hadi aslanımla kazanmadı Türkiye Dünya 3.cülüğünü,bilip bilmeden konuşmamak gerek..

bu mesajina bakilirsa bariz hadi aslanimla kazanmis:)

Yemin ediyorum beni ağlatacak Dünya'da tek hoca var oda Fatih Terim'dir..

Onu Galatasaray'ın başında görmek inanılmaz mutluluk verilir,başarılı olur veya olamaz bilemem şartlar önemli fakat bildiğim birşey var ki,o kenardaysa maçı kazanacağımıza olan inancım bir kat daha fazla oluyor..

İnşallah onu tekrar Galatasaray'ın başında görürüz..

[video=youtube;jnIWaXz9gy8]https://www.youtube.com/watch?v=jnIWaXz9gy8&feature=player_embedded[/video]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt