Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 247 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam Gomis'i gönderip forvet almayın mı dedi hahaha saçma mısınız mg. Gomis'in gitmesi doğruydu da transfer yapılmaması anormal bir mallık, izahı yok olayın. Hoca yarın bence yönetimi eleştirmez ama içten kafayı yemiştir çoktan. Adam Gomis gitmese de 2 forvet istiyorum demişti, Gomis gitti üstüne forvet alınmadı hiç: )) Tek forvetimiz var Eren o da paso sakatlanıyor, yetersiz olmasını geçtim.
Yönetımın tuzagına düştü hoca böyle kolay tuzaklara düşecek bi adam degildi yaşlanmış

Elinize dizinize dursun, bu adamla ömürlük kontrat imzalanması gerekirken, hala eleştirenler var.........

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Elinize dizinize dursun, bu adamla ömürlük kontrat imzalanması gerekirken, hala eleştirenler var.........

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
eleştirenler bir elin parmak sayısın geçmeyen aynı kısıler
ciddiye almayınız
çünkü dertleri baska. kendi ufak hayal dünyalarını tatmin ediyorlar.

Fatih hoca çıkıp yönetimi açıkça forvet transferi konusunda sıkıştıracaktı

Taraftara pas atsa taraftar o iş binmez yönetime seve seve forvet aldırırdı

Bence hoca da burada hatalı

Ulan koskoca Fatih Terim üstüne basa basa forvet transferi istiyorum diyor defalarca Gomis gitmese bile bir forvet istiyordum diyor

Ve yönetim 1 tane bile doğru düzgün forvet alamayıp kendi ayağına sıkıyor ...

Albayrak'ın savunmasını merak ediyorum.Şampiyon olmuş, tek başına CL'ye gidecek takımın hocasına bir tane forvet almayı beceremediniz.Üstelik daha bir hafta önce iki tane alacağız derken.

Hocam Allah için beyefendiliği bırak yeter artık..!
“Kol kırılır yen içinde kalır” dedikçe o kol kangren oluyor maalesef.. bu hatayı Sexy Ünal’da da yaptın, son 1 yıl yediği naneleri sineye çektin ama herif en son tuzağa düşürdü seni.
Anla artık karşında Metin Oktay ruhu taşıyan adamlar yok, kendi çıkarları için herkesi harcayabilecek adamlar bunlar..

Hocam Allah için beyefendiliği bırak yeter artık..!
“Kol kırılır yen içinde kalır” dedikçe o kol kangren oluyor maalesef.. bu hatayı Sexy Ünal’da da yaptın, son 1 yıl yediği naneleri sineye çektin ama herif en son tuzağa düşürdü seni.
Anla artık karşında Metin Oktay ruhu taşıyan adamlar yok, kendi çıkarları için herkesi harcayabilecek adamlar bunlar..
Hoca tuzaga dusecek kadar gerizekali degil sacmalamayalim.

Bile isteye, milli takim icin demirorenin yanina gitti, kacarak.

Gökhan Dinç: "Siz zannediyor musunuz ki Fatih Hoca sessiz kalacak? En büyük intikamı Fatih Terim alacak sizlerden. Bunu asla Galatasaray taraftarı ve Fatih Terim unutmayacak. Galatasaray yönetiminin kredisiyle Fatih Terim'in kredisi arasında dağlar kadar fark var."

Gökhan Dinç: "Mustafa Cengiz, Fatih Terim'i yiyemez ama Fatih Terim'in Mustafa Cengiz'i yemesi bir basın toplantısına bakar. Bir basın toplantısında yaşadıklarını, Mustafa Cengiz'in yapmadıklarını Fatih Hoca anlatırsa ki anlatmaz öyle bir Galatasaraylı Fatih Hoca."

Gökhan Dinç: "Hadi taraftara attınız bir kazık, kandırdınız. Ya Fatih Hocanın yüzüne nasıl bakacaksınız ya? Yarın öbür gün Lokomotiv Moskova maçında Eren atamadı Şampiyonlar Ligi'nde ne diyeceksiniz Fatih Hocaya?

Gökhan Dinç: "Galatasaray tarihinin en başarısız, en kötü yönetimidir Mustafa Cengiz yönetimi. Çünkü sizi şampiyon yapmış, sizi Şampiyonlar Ligi'ne götürmüş Fatih Hocaya ayıptır. Çünkü taraftara 'forma al' dediniz forma aldı. 'Kombine al' dediniz patlattı kombineleri." [360]

gram sevmem bu adamı ama öyle durum.

Dly5XXLXcAAiPcS

"Birkaç güne çok şaşıracağınız sürprizlerimiz olacak ... Hem gidenler, hem gelen sürpriz isimler olacak. Bunun bütün sorumluluğunu ben üzerime alıyorum ... Hedeflerimiz doğrultusunda bize uygun isimleri alacak, hedeflerimizde bize yardımcı olmayacağını düşündüğümüz isimlerle ise yollarımızı ayıracağız."

Her firavunun bir Musa'si vardir. Iyi forumlar.
Keske bu kadar kesin konuşmasaydın hocam yaa.. Gelene de, gidene de sasırmadım açıkcası.

Ama yollamak isteyip te yollayamadıklarımız var, Maicon gibi, Fegouli gibi.. Ve bunlara özellikle CL de cok ihtiyacımız olacak. Fegouli yi dışladın, oynatmadın hoca.. Onu kazanmalıyız. Yedek oturtma lüksümüz yok..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt