Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 688 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya abi sonra sistem hocası gelsin diyorlar komedi oluyor

Gözümüzün önünde 2012'de şampiyon olan takımı herkes izledi.Geçmişe gidilecekse Uefa Kupasını oynayan takım,milli takıma bakılacaksa Avrupa şampiyonusunda ki takım ruhu vs

Sorsan Terim balları diyorlar :D
aydın boş yapma, yine provoke etme

yıl 2020 olacak uefa kupası mı diyeceğiz hala

biz terimin bu takıma emeği geçmedi mi diyoruz

ama dünya futbolu başka yere gitti

biz bireysel performansla kazanan 1 takım olduk bu kadar basit

kafanıza sokun bunu

şike zamanı ortada rakip yokken drogbalarla, sneijderlerle melolarla şampiyon olduk

son 15 yıldır terimin başarısı yok bnun dışında

avrupa şampiyonasına bile nasıl gittiğimiz belli

7 maç istediğimiz gibi bitti, selçuk frikikten attı

boş konuşuyorsunuz

bu takım tamamen bireysel yeteneklerle ayakta duruyor

biz de bunu istemiyoruz

şamp. olduğumuz sezonların hepsinde bizim şampiyon olacağımız belliydi

en zoru 2005-2006 oldu ki o sezon fb elle götürüyordu ligi

uefa kupasından değerli 1 şampiyonluktu

yani winner olmak terim gittikten sonra da devam edecek

terim winner demek doğru değil

terim ballı

12-13, 14-15 sezonları da şampiyon olacağımız belliydi terim varken

ama şike yüzünden yerlerde sürünen 1 rakiplerimiz vardı

size göre terim winner

bana göre galatasaray winner

2 gün sonra terim gittikten sonra size göre kulüp başarısızlıklarla dolu olacak, bana göre winner olmamız devam edecek

terim aşıklarına laf anlatmayacağım artık
Anlatma zaten. Çok farklı dünyanın insanlarıyız bu konuda.

Sen kendi dünyada kendine göre haklı olarak görüyorsun. Fatih Terim'in Winner olduğunu inanlar insanlar yine aynı şekilde diğer dünyanın insanları.

Uğur Tütünekeri bu arada saymaman üzücü

ayni problemi feghoul'de yasamistik hatirlarsan. O da kampa katilamadi problemler yasamisti. Aynisi Diagne icin gecerli su anda.

Feghoulinin çok klas bir isim olduğuna dair kimsenin şüphesi yoktu ilk girdiği maç bunu göstermişti yine bursaydı sanırım.. Ama bu adam hazır geldi takır takır gol atıyordu hani boş geçirse belli bir dönemi amenna.. Bence bu herif kafadan sakat hoca iyileştirecek mi bakalım?

Anlatma zaten. Çok farklı dünyanın insanlarıyız bu konuda.

Sen kendi dünyada kendine göre haklı olarak görüyorsun. Fatih Terim'in Winner olduğunu inanlar insanlar yine aynı şekilde diğer dünyanın insanları.

Uğur Tütünekeri bu arada saymaman üzücü
galatasaray = winner

terim olmayınca da bu devam edecek

e gs winner olunca terim de bu takımın hocası olduğuna göre winner oluyor

ama gerçek olan galatasarayın winner olması

Neye göre kolaydı Bursa öyle böyle küme hattında bir takım ve biz deplasmanlarda zaten kötü oynuyoruz ?

onlar düşme hattında ise bizde şampiyonluk yarışındayız. şu oyunla fb ve rize deplerinden puan alma ihtimalimiz yok. Eğer bursa deplasmanı zor diyorsan ecnebi takımları yenme idealimizi unutalım. Bursa, Erzurum ile rekabete girelim. Zaten FT'nin de futbol vizyonu o kadar.

onlar düşme hattında ise bizde şampiyonluk yarışındayız. şu oyunla fb ve rize deplerinden puan alma ihtimalimiz yok. Eğer bursa deplasmanı zor diyorsan ecnebi takımları yenme idealimizi unutalım. Bursa, Erzurum ile rekabete girelim. Zaten FT'nin de futbol vizyonu o kadar.

Bu kadroyla zaten zor Avrupa'da iş yapmak 2 kanat , 3 orta saha lazım , bekleri değiştirmek lazım.

ne diyon yani

terim 5 yıl sonra gidince galatasaray winner olmayacak

bunu diyorsun o zaman lafı eğip bükme

ben de terim varken de yokken de 100 yıl sonra da galatasaray hep winner olacak diyorum

Evet aynen oyle diyorum

Bu donem cok kritik

Dogru sistemi oturtup Terim sonrasi surekliligi saglamaliyiz

Yoksa cok karanlik seneler bizi bekliyor

Man Utd winnerdi ne oldu mesela

Zor toparladilar ki bu sene de nal toplayacaklar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt