Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 723 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamam her konuda hakemi yeteri kadar eleştirdiğim için artık terimi eleştirme hakkı kazandım.

1- neden her fb maçında şenor gibi korkaksın?
2- neden her puan kaybettiğinde hakemlere sallıyorsun?
3- neden 2 tane pivot oyundayken orta açtırmıyorsun?
4- neden sinan gereksizini bu kadar tutuyorsun?
5- neden takımda tek orta açan adamı(feghouliyi) oyundan alıyorsun?
6- neden biz 1.5 senedir tek bir iyi oyun göremiyoruz?
7- neden emre akbaba ve diagne gibi vasat 2 adama 15 m euro gömdük?

Neyse bu böyle uzayıp gider de valla yazmaktan bıktım artık.
kendimce cevap vereyim.

neden her puan kaybettiğinde hakemlere sallıyosun komik olmuş dogrusu.iki fener maçında toplamda 10 şaibeli karar var,tabi konusacak.çogu zaman hakemlere laf bile etmedi ceza alırım diye.bjk deplasmanında olsaydı yine konusmalıydı.çünkü cıkmayan 2 kırmızı kart ve verilmeyen 2 penaltı var.bjknin golünden önce de faul yoktu zaten.

şampiyonluga giderken iyi oyun beklemiyorum.gecen sezon şampiyon olduk mu olduk,tudor ya da baskası olsa olur muyduk nah olurduk.
gecen sezonki yetersiz kadroya az cok bişey oynatmaya calıstı ve şampiyon yaptı.bu sezona baslarken forvetsiz başladı,stoperi yoktu söz verildiği halde. ve sen fernandoyu,canı isteyince oynayan marianoyu,kendine oynayan onyekuruyu,dengesiz arapları hocanın adam ederek iyi top oynatmasını bekliyosun.bu polyanacılık. kadro yok ortada.orta niye yapılmıyo,şut niye çekilmiyo?çünkü takımda şut atabilen adam yok,çünkü takımda orta yapan nadir futbolcu var.

hala farkında degil ya da anlamak istemiyosunuz.bu kadro yetersiz ,zaman zaman iyi top oynasa da aldanıyosunuz cocuk gibi.

emre akbaba için bütün yaz zırlayıp,aldırdınız.diagne gelmeden dedikodusunda bile coskunluk vardı forumda.ben diagneyi sezon basından beri gömdüm gollerine ragmen ama geldi destek oldum.

sinana gelince oyuna birilerini sokmak zorunda.sinan macı kazandırsa bu sefer de kral olacak.

artık bi UYANIN LÜTFEN

Son düzenleme:
FETÖ Terör örgütüne üyelikten tutuklanan eski Polis İnan Kazan’ın telefonundan; “15 Temmuz sonrası Fatih Terim’i asalım” mesajı attığı Mahkemece tespit edildi. (Türkiye Gazetesi & Ebru Karatosun)

dogru mu bu?

Isin endise verici tarafi dusuk profilli baskan ve yonetimimiz nedeniyle kendisi gitmedikce gonderilemez durumda olmasi. Tek umudum liseli vizyoncu ustadlarin yarim kalan darbe girisimlerini nihayete erdirip bizi bu dusuk profillilerden ve bu antikadan kurtarmalari. Onumuzdeki iki ay gelecegimiz acisindan ölümcül önem arzetmekte

tamam ali palabiyik denen haysiyetsiz yuzunden kazanamadik ona eyvallah

feghouliyi niye cikardin yahu. en is yaoacak adam o. golun ortasinida yapan adamda o niye cikardin

2 tane kule koydun birden sinan var. 16 dakikada 1 orta yapmisiz normal mi bu hoca nerde taktik teknik

Sizin gibi sözde objektif izleyici yalakalar yüzünden eziyorlar hep beraber bizi.

Adam 2. kirmiziyi vermemis, golü iptal etmemis siz neden bahsediyorsunuz ya?

Teknik taktik mi konusuyorsunuz

fatih terimin o cok sevdigi reale bile oynattigi bam bam bam futbolunu fb kompleksin den rakibi 10 kisi kalmisken oynatmamasindan saga pas sola pas geri pas agir cekimde oynattigi futboldan bahsediyoruz .

Zaten basak kaybetmis ne diye kazanmak icin oynatmiyorsun takimi?

Hakem diye aglamamak lazim sadece hakemmi yani yok hayir suc ,%80 fatih terimdedir.

Bu kulube artik yeni kan lazim, artik komple yenilenmeli.

Baskan
Hoca
yardimcilari

kokten kazimak lazim, terimle olmayacak 2 sendir sahada ne top var ne birsey var. Dun basaksehir olsaydi paramparca etmisti feneri en az 3 golleri vardi.

Dogru diyorsun. Bu iş Terim ile olmayacak. Turkiye nin en pahalı kadrosu , en buyuk taraftar gurubu bizde olmasına ragmen, rakiplere nazaran ekonomisi daha iyi olmasına ragmen geldiğimiz noktada ikinciyiz. Sampiyonluk çok çok zorlastı..

Hakem konusunda yüzde 1500 haklıyız. Hakem bozuntusu galip gelmemizi istemedi, bizi dogradı. Ama her seyi hakeme baglamak da olmaz.

Biz önce kendimize bakalım. Biz ne oynadık? Rakip kaleciye 90 dakikada kaç şut attık? Oyunun buyuk bölümünde 10 kişi oynayan düşme hattındaki rakibe oyun anlamında ne yapabildik? Sapkadan tavsan çıkardığı soylenen FT rakibe göre hangi teknik-taktik ustunluğu saglayabildi? Yoksa "saldım çayıra, mevlam kayıra" futbolu mu oynadık? Ezber bir oyun şablonu ile Feneri yeneceğimizi mi düşündük? Oyuncu degişiklikleri dogru muydu? Neden hala , inatla çok kötü duran top kullanıyoruz? vs vs uzar gider.. Netice : Terimsiz bir takım istiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt