Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 80 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üç senedir kötü top oynanıyor. Bu yıl rezalete dönüştü.

Çok üzücü bir durum çünkü rakiplerimiz leş.

Başakşehir’i turu geçerse Utd karşısında göreceğiz. 10’a yakın gol yiyeceklerini tahmin ediyorum. Rezil olacaklar.

Bize karşı da anormal korkak leş futbol oynamışlardı.

60 küsür milyon Euro’luk takımla, bu rakiplere karşı 10-15 puan farkla şampiyonluklar alacağımıza, iki senedir zorlaya zorlaya şampiyon olduk. Bu yıl tamamen iflas ettik.

Hoca’nın oynattığı futbol çok kötü. Ne saha içi ne saha dışı disiplin yok.

Takım koşmuyor.

İkili mücadeleleri sürekli kaybediyorlar.

Topa sahip olsalar da oynadığında Muslera’yı her maç Süpermen yapıyorlar.

Bu leş zihniyet Fatih Terim’in ürünü. Toparlamak da onun elinde. Ben ihtimal vermiyorum ve artık ona güvenmiyorum.

Ocak Haziran Ocak Haziran diye diye hiç bir şey değişmedi. Güvendik, beş para etmez adamları gönderir dedik, en leş adamları kanatları altına aldı.

Maalesef Hoca’ya güvenmiyorum artık.

Umarım toparlar ve kalırsa seneye bizi yanıltır.

sanırım avrupaya gitmek istemiyor çünkü 90 dakikada 2 oyuncu değiştirmenin neyin kafası anlamadım

avrupaya gitmek istemiyor çünkü lig biter bitmez belki 1 hafta ara verilecek adam akıllı tatil yapmadan yine kamp başlıcak. avrupaya gitmezse hem uzun tatil olacak ve sadece lige odaklanacak. bu takımın elemeleri geçeceğine inanmıyor ki doğru düşünce

Öyle ahmet'ten forvet yapmak, Selçuk'tan maç çevirmeyi beklemek ile senelik 20 milyon lira helal olmaz.

Umarım bizden kazandığın paralardan hayır görmezsin

Bazı futbol cahillerinin gözünde hala efsane olabilirsin ama onlarda yakında ne kadar işe yaramaz bir hoca olduğunu görecek ve seni bir kestane olarak ugurlayacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt