Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 81 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rakip ligde sonuncu, kaleye doğru düzgün sutun yok, adamların en tehlikeli adamı yok, neymiş 4 - 5 adam yokmuş. Lan ilk devre vardı da ne oldu. İkinci devre o puanları almasak daş daş geçtiğimiz şikeci şeref yoksunlarinin geçen sene düştüğü duruma düşecektik. Bırakın biat etmeyi hoca günümüz futbolunda etkisini yitirmiş, torun sevmeye başlamıştır.

Ünal Başkanımı özlüyorum. Bir antrenman saatinde ne de güzel kovmuştu. Aslolan Galatasaray diyoruz, biatçilar babasını savunur gibi savunuyor 8 maçtır kazanamamayı. Rezil değişiklikler, rezil transferler, rezil oyun planı... Herkes suçlu bir kendi değil. 3.olup elemelere gitsek eski playofflar gibi değil artık, İngiliz takımları falan çıkmayacaktı bir şansımız vardı, şimdi 7.bitirtecek. Bu ülkenin en büyük sorunu hiç bir sorumlulunun hesap vermemesidir. Her şeyden soğuttunuz lan.

Yeni eski hoca gerekirse takımın aslarını keser mesaj vermek için gençlerle sahaya çıkardı. Şimdi hoca yedek kulübesini eksik bırakmak pahasına genç oyuncuları kulübeye almamakta diretiyor. Bu sezon defalarca bunu yaptı. Bu süreçte de devam ediyor. Emin'in yerine Taylan'ın stoper oynadığını unutmadık. Emin ve Yunus taraftar baskısı olmasa dakika dahi alamayacaktı. U19'da uygun oyuncu yok mu? U17'den oynasın Emin gibi 2003 doğumlular. Bari bir oyuncu yetiştirip ilk 11'i geçtim yedek kulübesine koysak bir şey olmuş olacak.

Ha şu var.. Lig bitmiş, hoca hala takımdaki oyunculara ' şansınızı iyi kullanın ' temennisinde bulunuyor. Bu gerçekten çok komik. Şu kalan son 3 maçta, futbolcu 3 gol veya 3 asist yapsa takımda kalıp, gelecek sene de yedek kulübesinde rekabet yaratmadan oturup, bir de para vereceğiz. Zaten o zaman tamamen çöp olur, 100k Euro bile etmeyecek kıvama gelir ve her zamanki gibi sözleşme sonunu bekleriz.

Gidecekler şimdiden kesilip atılması gerekir. Gençler oynasın. Hocayı bu konuda çok eleştiriyorum. Devamlı gençleri çıkarttım/oynatıyorum diyor ama, malesef son zamanlarda hiç üstlerine gitmiyor. Oyuncu kulüp tesisleri ve ülke şartları dahilinde bir yere kadar gelişir. Bizim ülkemizde oynayarak gelişen bir yapı hakim. ( Taraftar arkasında durursa ki, iş varsa sonuna kadar duruyor ) Almanya veya Fransa gibi direkt akşama kadroya koy, çatır çatır oynasın mı bekliyor hoca anlamadım ki. Sırf 3.'lük iddiası falan diyecek ama, zaten eldekilerin hali ortada. Bu saatten sonra iddia middia hikaye zaten.
+
Hala inatla bazı futbolcularda ısrar ediyor. Allah'ını seversen bunları kazansan ne olur, kazanmasan ne olur. Sen gelecekte ne yapmak istiyorsun? Takımda nasıl bir taktik, teknik oluşum göstermek istiyorsun? Hoca eleştirileri geçen hafta üstüne aldı. Ama abi dön dolaş takım yine aynı takım. Bu saatten sonra kimse korumaya çalışamaz zaten. Ortada net bir başarısızlık var. Hoca başarısız olamaz mı? Tabii ki olabilir. Ama abi gelecek seneler adına insanlara da bir şeyler vermek zorundasın.

EcvlSMvX0AEmcRz

Ünal Başkanımı özlüyorum. Bir antrenman saatinde ne de güzel kovmuştu. Aslolan Galatasaray diyoruz, biatçilar babasını savunur gibi savunuyor 8 maçtır kazanamamayı. Rezil değişiklikler, rezil transferler, rezil oyun planı... Herkes suçlu bir kendi değil. 3.olup elemelere gitsek eski playofflar gibi değil artık, İngiliz takımları falan çıkmayacaktı bir şansımız vardı, şimdi 7.bitirtecek. Bu ülkenin en büyük sorunu hiç bir sorumlulunun hesap vermemesidir. Her şeyden soğuttunuz lan.
Sen ne anlatıyorsun bilader? Ne güzel kovmuştu falan. Gsli misin o bile belli değil azıcık saygın olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt