Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 135 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen, ilk 2 sezonunda kazandigi sampiyonluklar bazilarinin zoruna gitmis oyle gozukuyor. Galatasaray’in yasayan efsanesinden nefret eden renktaslar var ilginc.
ya yusuf insanları kategorize etmeyi bırakın

çoğunluk gitmesini istiyor artık yapamıyo çünkü,yapacak gibide durmuyo işin kötüsü

şuan tepki gitmesi için veriliyo,her gitmediği dakika,saat,gün,hafta tepkilerin dozajı yükselip dahada artacaktır bu işin doğası bu

gittiği an kendisiyle ilgili methiyeler düzülecektir burda çoğu eleştiren ve gitmesini isteyenler tarafından,düzülmelidir de

hoca gidene kadar eleştiri(hakettiği için),gittikten sonra methiye(geçmişte yaptıkları için)

hagiyi anlatmıyorum bizim için ne anlama geldiğini,hocalığında o fb mağlubiyetinden sonra eleştirilmeside,kan kusulmasıda,gitmesini istemekte doğruydu,ee adam efsanemiz gelmiş geçmiş en iyi topçumuz başarısız olmuş gidecek tabi,gitmeside istenecek daha doğal ne olabilir,efsanemiz diye gitmesi istenmeyecekmi eleştirilmeyecekmi,hayır bu şeyede anlam veremiyorum eleştirilen kişiyi eleştirdiğin zaman der ki beni eleştir ona bişey demiyorum ancak eleştirilincede kabul etmez,hatalarım vardır der söylersin hepsini yalanlar ee?

2013te burada parator lafı meşhurdu,niye meşhur olduğuda malum,sen imparatorsan gsnin karşısında yer almayacaksın,yer alırsanda parator gibi lafları işitirsin,şuan yaşlandı hoca ve denilen laflardan biriside dede ,bu hakaret değil eleştiri ferguson wenger gibi isimler yaşlandı bıraktı ama hoca zorluyo ısrarla,tamam zorla ama başarısız olunca dede lafını işitirsin,he başarılı olunca o dede lafı mutasyon geçirip yaşlı kurt olur onu işitirsin

yaptıklarının sonunda kötü tabirlere maruz kalıyosa bu onun hatası,edenin değil,takım başarılı olsun iyi olsun o ayak tenisinin hepimiz müridi oluruz ne güzel bir etkinlik deriz takım canla başla çalışıyo,ayak tenisi gibi güzel faaliyetlerde işe keyif katıyo,aile ortamı sağlayıp topçuların ilişkilerini pekiştiriyo diye bakarız,ama ortada başarısızlık varsa ayak tenisinden,pasta kesilmesine kadar herşeyi didik didik ederiz kimsede kusura bakamaz

fatih hocadır,topçulardır kimse bizi aptal yerine koymasın,biz gsyi tffye satan terimide biliriz,iyi zamanında teklifimize gülen ardayıda biliriz,paraları cukkalayıp bi halt oynamayan ayağımı sizin için sahada bıraktım diyip tepki kabul etmeyip üstüne bide utanmadan zam isteyen akbabayıda biliriz,sabri gibilerin yeniçeri olduklarınıda biliriz aptal değiliz

hepsi verdiğinden daha fazlasını misli misli almıştır

aslolan gsdir

terim,arda,hagi,melo,simo,sami yen,derwall,şükür falan değil

başarılı olmalarını onlardan daha fazla biz isteriz,olmazlarsada tepkiyi sonuna kadar hakediyolar ve alacaklar

tepki verilmeyecek kişiler çıkarsız,menfaatsiz iş yapan insanlardır bu sektördekiler değil

Sezon sonunda sözlesmesi bitiyor,kesinlikle birakmasi gerekiyor cunku artik faydasi olmayacak hocanin

Iki sezon ust uste basarisiz oldugu icin ayni gerilimle gelecek sezon kalacak olursa yine basarisiz olma ihtimali var

Taraftarimizin geneline bakiyorum bize bunca basarilar kazandirmis 8 sampiyonluk kazandirmis hatta yasadigimiz son sampiyonlukta bile Fatih hoca varken takimin basinda,bunlar unutuluyor ve hakaretler asagilayici ifadeler okuyoruz

2 yil basarisiz oldu diye bu kadar hakaret edenler heralde gelecek yil takim da kalacak olursa ve bir basarisizlikta hoca dan nefret etmeye baslayacaklar

Ne yazik ki taraftar profilimiz böyle yapacak birsey yok,bu yuzden herzaman Iyi sekilde hatirlanmasi icin bir Galatasaray efsanesi oldugu icin sezon sonunda devam etmemeli kendisine yasattigi basarilar icin ne kadar tesekkur etsek azdir

Benim gibi belki de cogu insanin Galatasarayli olmasinin sebebidir Fatih hoca

Efsaneye bak efsaneye!!

Bir gün tüpçü'ye kaçar
Bir gün İtalya'ya kaçar.
Sonra kimse mamasını vermeyince; yine kürkçü dükkanına dönmek için arkadan iş çevirip görevdeki hocanın altını oyar.

Buna efsane değil bildiğin kestane derler ki zaten trolleri dışında herkes demeye başladı bile.

Sizin de mamaniz kesilince sizde teneke bağlarsiniz.
Arkasında bir troller bir adamci tayfa bir de kuşlar kaldı.
Arkasında sadece kuşlar mı kaldı
Rakiplerin isteyip de bulamadığı adamdır fatih terim yahu. Yıllardır birsuru td deneyip nerdeyse hiçbirinde istikrar yakalayamadan şampiyonluğu unutmuş rakiplerin taraftarı mi terim in arkasında?
Ve ilginctir bu basarisizliklarinda karşısında hep terim vardı. Tesadüf ya...

Sindirimi güçtür fatih terim in. Sevsen de sevmesen de, bırak 2 sezonu çöpe atmayı 5 sezonumuzu çöpe atsada geçmişteki yasattiklarindan inanılmaz saygı duyuyorum kendisine. Saygım kadar sevgim de vardır kendisine. Sonuna kadar da kalmasi taraftarıyım.

Yok alman hoca gelecekmiş Avrupai sisteme dönecekmisiz müthiş top oynayacakmışiz falan filan. Bu bütçelerle bu kısıtlamalar ve borçlarla ne iyi topçu alirsin ne de teknik direktör getirirsin. Elin adamı 20hafta forvet alamamış yönetimle çalışmaz. 20 hafta fforveteiz kalıp şampiyonluk getiren de zor bulursun bak. O dönemler neler yaziodun merak ediyorum aslında. valla üşenmesem açıp bulurum ama bilirsiniz ki uğraşmam bu tarz şeylerle

Yoktan var ettiği şampiyonlukları var bu adamın. İster gaz, ister taktik dehası de. Şampiyon oldu mu oldu. 4 yıldızın 1.5 u bu adamın. O kadar mücadeleden koptu ki rakipler yoktan yıldız kovalamaya başladılar. Bunları göremeden gecesini gündüzüne katmış adama haksızlık ediyonuz. Geçmişte hataları vardır hala da yapıyordur yapacaktır da. Sen ben çok mu kusursuz sanki. İş hayatında hiç boka sarmadı mi işler senin? Muhakkak sarmistir. Kim yaptığı işi mükemmel yapıyordur ki?
Herşey mukemmel kodumun yerinde bi terim suçlu zaten.

Neyse toparlayayim. Sevmeyebilirsin ama hakaret edemezsin. işler kötü gitsin de hocaya sallayalım diye pusuda beklemek yakışmıyor. Şahsi kanaatim.

GSC Mobile App

İnsanların şu b.ktan ülkede mutlu olacağı bir Galatasaray var, eğer onda da mutsuz ediyorlarsa kimse kusura bakmasın alayı topun ağzına getirilmeli. Sabahtan akşama kadar it gibi çalışıp aylık sadece birkaç bin tl alarak, sadece Galatasaray'dan iyi sonuçlar almasını bekleyenlere de kimse sallamasın. O sizin savunduklarınız milyonlarca dolar alıyor, kaybettikleri akşam bizim burada gözümüze uyku girmezken onlar alem yapıyorsa kimse kusura bakmasın. Sizin de onlardan farkınız yok.

Ben yüzde yüz eminim. Terim bilerek şampiyon olmak istemiyor. Mustafa Cengiz'e şampiyonluk onurunu vermek istemiyor. Arkadaşı Sergen'le muhtemelen anlaştılar, bu sene sizin olsun diye. Terim'in kafası önümüzdeki sezonda. Yeni ve onlara lafı geçen bir yönetim ve yenilenen bir kadro var aklında. Mustafa Cengiz 'de kendi ismini koruyabilmek için bu tarz açıklamar yapıyor sağa sola. Suçu kendinden başkasına atabilmek için. Bunların hepsi kocaman bir tiyatro, ve maskeli balo .
Cengiz le anlaştığını bende düşünmüyorum. Ama cengiz e inat Galatasaray ı da satmaz terim. Motivasyonu illa ki düşüyordur düşmese şuan bu kadar aksilige rağmen lider olurdu bu takim.

Ben gene de son bir diyeceğimiz var diye düşünüyorum. Oyunculara değil hocaya inanıyorum.

GSC Mobile App

2017-2018 şampiyonluğu..

Igor Tudor ile Galatasaray o sezon TRABZONSPOR, BAŞAKŞEHİR, BEŞIKTAŞ ve BURSASPOR ve kazanılması neredeyse imkansız olan YENI MALATYASPOR deplasmanlarına çıktı.

Ne yaptı? Bir çoğuna yenildi evet. Ama sezonun 2. yarısı; 55.000 aslanla bu maçları içerde oynayan 'Fatih Terim fikstür şansı' vardı.

2. yarı kağıt üzerinde ki en zor maçları içerde oynadı Terim.

Bu arada sezonun 2. yarısında Terim önderliğinde deplasmanda kaybedilen maçlar: SIVASSPOR, KASIMPAŞA, GENÇLERBIRLIĞI.

Alanyaspor ve Akhisarspor maçları var bir de, kazanmamız mucize olan 2 maç.

Eleştiriler burada başlamalıydı. Orada adamı tabiri caizse futbolun Allahı ilan ettik.

Alanyaspor ile 2-0 öndeyken maç 2-2'ye gelmişti. Maç gidiyordu elden VAR olsa. Muslera'nın net kırmızı vardı bir pozisyonda.

Hep ite kaka ya.. inanılmaz.

hoca kendini sergen'e benzeterek hakemlerin yönünü şaşırtmak istemiş. plan içinde plan, gece gündüz çalışmaya devam.

Tamam 8 kere sampiyon oldu, oldu ama ne kadrolarla oldu.

ilk 4 sene Hagi, Poposcu, Illie, Okan, Emre, Suat, Hakan Sükür, K.Hakan, Ümit...

Sonra Muslera, Melo, Eboue, Sneyder, Drogba falan.

Son 4 sezondur en iyi kadro yine bizde. ama iki kere zor güc sampiyon olduk.

Demek istedigim, sampiyonluklarda tabiki onun farkida var, ama fatih hocayla sampiyon oldugumuz yillar, kadromuz acik ara rakiplerimizden üstündü.

Gerets ve Feldkamp gibi kisitli kadroyla bence sampiyonlugu yok fatih terimin. Rahmetli Canaydin döneminde kisitli kadroyla gördük fatih terimi.

Bence son 4 senede ne türk liginde nede avrupada seyrederken sevk alacak futbol oynamiyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt