Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 484 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Takımda nur topu gibi sorunlar var

Musleranın formu,luyinin bitişi ruh hali,marcao kerem olayı,pva nın salması grupçuluğa başlaması,ömer akbaba sorunları,taylanın hal ve hareketleri,ardanın torpili,babelin fegin gitmemesi,yerli çetesi,mohamedin bitişi ruh hali vs

Yeni gelen prıl prıl gençleri ve jenerasyonu,sorunlar ve kaos içinde kaybetmeyiz umarım

Bu sezonu bitireceğini sanmıyorum,2013teki gidişi çok sancılı olmuş artçıları kara bulut gibi bir türlü dağılmamıştı

O geçişi bu sefer kazasız yapmalıyız

Yine yangıncılar toplanmış, sezon sonu hocanın elinde kupasıyla beraber şampiyonluğu kutlarız.
Tarih: 01.09.2021 Puan kaybından sonra yazıyorum. Sezon sonu bu mesajımı alıntılarsınız.

Gece fena kabus gördüm. Takıma 2 yerli teknik direktör gelip gidiyor, sonra 1 yabancı oda gidiyor diyorum hoppala yine kim geldi, gerisini siz tahmin edin.

Arkadaş rüya da bile kurtulamadık. :(

Kendisini severim ama bence artik takım üzerinde etkisi kalmamis. Mustafanin kacar gibi gitmek istemesi, marcaonun kereme saldirmasi falan, bunlad terim takiminda olmazdi. Ve her şeye bahane bulmasi da ayri sıktı. 2. Lig takimi ile oynasaka bile bir bahanesi var. Zaten ben hata yaptim asla demez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt