Fatih Terim: "Utandık" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hocam açıklamaların doğru eyvallah da haftaya Antep maçında yine bu gamsızlar sürüsü Babel-Mariano-Nagatomo-Feghouli-Belhanda gibi adamları sahada görmeyeceğimizin garantisini verir misin ?

Allah rızası için Atalay'ı Süleyman'ı Ömer Bayram'ı Şener'i Emre Mor'u Ahmet Çalık'ı oynat Yunus'u oynat ama bu gamsızları oynatma artık

Utanacak adam 6-0 beklemezdi bu sene her mac biz utandik basiretsiz hoca bozuntusu 6 yedirmezse rahat edemiyor.

Şenol gunese kurban ol sen senin gibi uc tane cikarir cebinden

Utanacak adam 6-0 beklemezdi bu sene her mac biz utandik basiretsiz hoca bozuntusu 6 yedirmezse rahat edemiyor.

Şenol gunese kurban ol sen senin gibi uc tane cikarir cebinden

su bayernden iki macta 8 yiyen senoldan mi bahsediyorsun? hocayi elestir eyvallah herkes elestiriyorda senolla kiyaslama yapmak komik bence...sanki bilerek gidin 6 yiyin dedi

Bazi afmutlar da elestirmemek
su bayernden iki macta 8 yiyen senoldan mi bahsediyorsun? hocayi elestir eyvallah herkes elestiriyorda senolla kiyaslama yapmak komik bence...sanki bilerek gidin 6 yiyin dedi

Evet iki macta bayerne kök söktüren şenoldan bahsediyorum bu sahte imparatoru uc kez cebinden çıkarır hocalıkta.Görüyoruz zaten hersey orta da rezil ettigi milli takıma şenol güneş can verdi yine

Iki macta 8 gol yiyen bjk nin ac bi maclarini izle macin bir dakikasinda bile dunku gs gibi oynamamistir ki o bayern dün bizim karsimizda olsa 8 10 yememiz muhtemeldi

Evet iki macta bayerne kök söktüren şenoldan bahsediyorum bu sahte imparatoru uc kez cebinden çıkarır hocalıkta.Görüyoruz zaten hersey orta da rezil ettigi milli takıma şenol güneş can verdi yine

Iki macta 8 gol yiyen bjk nin ac bi maclarini izle macin bir dakikasinda bile dunku gs gibi oynamamistir ki o bayern dün bizim karsimizda olsa 8 10 yememiz muhtemeldi

renkdas hepimiz üzgünüz fakat kanima dokunan sey en büyük efsanelerimizden biri olan hoca icin "bozuntu" ve "cakma imparator" gibi fenerli agiziyla yazman...kabul edelim ki kötü dönem geciriyoruz ve bazi topcularla bu is olmayacak..takim yasli..ve bu takimida hoca kurdu yani sorumluluk onda... bakti olmuyor istifa etmesini bilir yapmadigi sey degil.. ama bize bu kadar basari kazandirmis ve rakipleri darmadagin etmis biri icin bence biraz fazla acimasiziz...

edit: Bazi afmutlar da elestirmemek.... bunu bana mi yazdin bilmiyorum ama bence ayip

Bırakın artık kampa oyuncular yetişmedi filan demeyi. Kampa katılan oyuncuları oynatsaydı o zaman diğerlerine yükleme filan yapsaydı. Ffp varsa altyapıdan a takıma çıkardığı ve sadece yayınına oturttuğu oyuncuları sahaya sürseydi kimse bir şey demezdi ve bu kadar silik karaktersiz oyun oynamazdık.

Ben hocaya hak veriyorum bir gurup oyunu sabote ediyor bazi gurupte boyleyken bi nasil mac kazanacagiz diye umursamaz davraniyor

bu sahada yurumenin kadro teknik taktik ile alakasi yok skibbe donemindeki kocaeli macindaki durum aklima geldi

Mariano belhanda feghouli marcao bir tarafta hocayi sabote ediyor

Seri lemina nzonzi gibilet kiralik oyunu sallamiyor babel donk gibiler zaten vurdumduymaz

Muslera andone lyundama cabaliyor okadar sonuc iste bu

Fatih Terim Turk futbol tarihinin acik ara en iyi hocasidir. Bu tartismaya acik bi konu degil. Dunyada Turk futbolu deyince insanlar nasil Galatasaray diyorsa , Turk antrenor deyince de Fatih Terim derler. Senolu kimse tanimaz bilmez.

Kazanmayı alışkanlık haline getirmeli, kaybetmeyi değil hocam. Eskiden maçlarda hırs mücadele pres alan daraltma vardı, şimdi külüstürler takımı var.

Üst Alt