Fatih Terim: "Vazgeçmeyeceğimizi her zaman söyledik. Vazgeçmedik" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Vazgeçmeyeceğimizi her zaman söyledik. Vazgeçmedik"

Fatih Terim: "Şu anki haliyle tüm Galatasaraylıların duasını ve sevgisini kazanan bir takım olduğunu görüyorum."

Fatih Terim: "Biz vazgeçmedik, Allah da kalbimize göre verdi."

Fatih Terim: "Birçok şampiyonluklar kazandık, hepsi birbirinden değerlidir. Mesele şampiyon olmak. Daha evvel böyle bir şey oldu mu, olmadı mı bilmiyorum. Vazgeçmeyen bir takımımız vardı."

Fatih Terim: "Söylenenler, yazılanlar, yapılanlar, herkesin aklında. Kimsenin unutması mümkün değil."

Ne diyecem Renktaş.
6'ya gidecek maçı evlatlar yüzünden zorla kazandık.
Şampiyonluğu elimizle verdik
Umarım son hafta puan kaybetmeyizde kuşlar bizi geçmez.
CL elemesinden olmayız
Yaşının benden büyük olduğunu varsayıyorum . Abi neden bu kadar olumsuzsun son hafta eşekler Göztepe yle oynuyor galibiyet bile kesin değil biz nispeten daha kolay Malatya yla oynuyoruz hani sinerji yaratsak inansan böyle olmaz mı

Fatih Terim: "Bizim gittiğimiz her yerde tribünler kalabalık. Ne hikmetse, Ali Sami Yen'de de yine tribünler kalabalık. Bunu anlamış değilim. Bu hafta neyse cezası... Ali Sami Yen'de rakiplerimizin taraftarı bizden fazlaydı."

Fatih Terim: "Şu anki haliyle tüm Galatasaraylıların duasını ve sevgisini kazanan bir takım olduğunu görüyorum."

Fatih Terim: "Biz vazgeçmedik, Allah da kalbimize göre verdi."

Fatih Terim: "Birçok şampiyonluklar kazandık, hepsi birbirinden değerlidir. Mesele şampiyon olmak. Daha evvel böyle bir şey oldu mu, olmadı mı bilmiyorum. Vazgeçmeyen bir takımımız vardı."

Fatih Terim: "Söylenenler, yazılanlar, yapılanlar, herkesin aklında. Kimsenin unutması mümkün değil."
Son haftaya kafa kafaya girme mevzusuysa bahsettiği şey, Geretsle sampiyonluguda kafa kafaya getirmistik. Gerçi orada 3 puan öndeydik önce, sonra 4 hafta kafa kafaya gittik yanlis hatirlamiyorsam. Burada geriden geldik.

Hoca mac cezasi almasaydi, sah kenarinda olmayip kaybedilen onca puanin arasindan 1 puan kazansaydik yetiyordu simdi.
Averaj maveraj isi zor. Malatya yanilmiyorsan mac basi 2 golden fazla yememis.

Bir oyuncuyu kaybetmektense penaltı kaybetmeyi yeğlerim. İnsan kaybetmeyi sevmem. Kaybetmemek için çok uğraşır ve didinirim. İkinci penaltıyı atmasına onun kadar sevindim. Bir oyuncuyu kaybetmemek birçok şeyden daha çok önemlidir

hocamın en nitelikli farkı yarattığı, fazladan sahip olduklarını serinletmek adına buz kovasından kalkmadığı bir fact.

2 maçtır Emre akbaba ile çıkmasının anlamı sadece sözleşme uzattırmak istiyor. Başka türlü Emre kılınçla başlasa, bu maç en kötü 5-0dı. Hatta averajlar eşit giderdik bence.

Hiç kıvırmaya gerek yok. Rize maçından beri şampiyonluk gitti modundayım. Trabzon maçıyla beraber de tamamen emindim. Ama bir şekil attık kendimizi son haftaya. Artık bu hafta, "şu maçta son dk. yemeseydik", "şu golümüz iptal edilmeseydi", "şu penaltı kaçmasaydı" demenin bir yararı yok. Malatya maçında takır takır oynayın, şampiyon olamazsak da helali hoş olsun.

Bu hafta maçlardan önce Terimli milli takımın 8 ihtimalin gerçekleşerek turnuvaya katılmasını düşünmüştüm ve yine hocanın bu şansı olur mu diye bekledim. Bazı ihtimaller bu hafta gerçekleşti devamı haftaya inşallah. Furbolda herşey var. Bjk nin Hataya 7 atması ne kadar abaürd se biZimde malatyaya 7 atmamız o kadar absürd olabilir.

8 0 lık ankaragücü galibiyeti ile gelem averaj şampiyonluğu yine olabilir ve tarih tekerrür edebilir. Yeni jenerasyon genç tinerciler önümüzdeki 50 yıl averajla kazandığımız Malatyayı konuşur.

Üst Alt