Fatih Terim Yaşananları Açıkladı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ya arda sövmemis mi uçağa gazetecileri alana. Sövmüş.
Gazetecileri de terim almış onunda açıkladı.
Ben olduğum sürece bu saygısızlığı yapan şahis milli takıma giremez diyip kestirip atacaktı.

GSCimbom mobile app

Sence Arda ertesi gün ne söyledi kendisine ? Söylemis olsa bile, bunu sonradan inkar ettigi cok acik.

rh4Q0iOC_bigger.jpg
uobener‏ @uobener 7 dk.
Tesadüf mü jack efendi

DCEs-UdW0AI6s8w.jpg

:asd22:

Daha 2-3 gun evvel bu forumda prim olayindan "yapmış gibi ahkam kesiyorsunuz” tarzi yorumlari okuduk hep beraber. Demekki bundan dolayi Arda'nin elestirilmesi dogrumus demek duser.
olay sadece prim olayı ile kalsa, bir kaç kez o hiç bişey daha neler neler oldu demeye getirdi ama sanki tam açıklayacak geri yutuyor bunları.

Olay anlaşıldı. Arda'nın Terim'e dayılık yapmaya çalışması sonucu ayarı yemesi ve sonra takımı sabote etmeye çalışması. Dağılabiliriz.

KİLİT

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Su maci kaybetseydi, muhtemelen bombalacakti hoca. Ama galibiyet gelince yumusadi ve net cevap vermiyor. Sunu aklinizdan cikariyorsunuz, Arda Turan yabanci biri degil. Fatih Terim´in cocuk yaslarindan beri tanidigi ve aslinda sevdigi bir isim.

Köprüleri tamamen yikmasi icin, Terim´in asiri derece sinirli ve stresli olmasi gerekiyor.
bana sorarsan belki skorun etkisi ile sınırlı değildi ama bayağa sıkıldı. Var bişeyler, Fatih hocada kendine yediremiyor ama nedense geri yutuyor. Prim olanların yanında hafif kalıra getirdi gibi geldi bana işi.

Üst Alt