Fatih Terim - Sayfa 492 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Değil zaten ahbap fbli işte, bunlar acayip takıntılı şaka değil. Korona oldugunda da söyle bisey paylasmis

Ekli dosyayı görüntüle 157944

Haber de efsane bu arada :asd:
din üzerinden sömürü kültüründen sonra yeni çağın sömürü kültürü de kadın hakları ve hayvan hakları üzerinden oluyor. birini linç etmek istiyorlarsa bunu kadın üzerinden veya hayvanlar üzerinden yapıyor fırsatçı kurnazlar. işte bu tipler en büyük zararı veriyor böyle önemli konulara

dün erzurumlular derneğine gitmiştim anne tarafim dadaş olduğundan sik sik uğrarım. 84 yaşında lokalin demirbaşı muzaffer amcamız vardır arada oturur sohbet ederim koyu galatasaraylidir. baktim elinde fanatik gazetesi söylenip duruyor.

dedim muzaffer amca takimdan memnun değilsin sanirim. gazeteyi bir kenara birakip sorma yeğenim nasil memnun olayim dedi..

peki teşhisin ne sana 30 milyon euro versem takimi şampiyon yapabilir misin dedim? ben transfer falah bilmem dedi burus burus ellerini hafif havaya kaldirip işaret ve orta parmağini bitişik bir şekilde kaldirip bi tek fatih terim yeter bize dedi.
vay be dedim hayretle sonra beyamcanin gözleri hafif doldu ve ayaga kalkarak tekrar yuksek sesle vallahi bir tek fatih terim yeter bize diye bagirdi.

dün erzurumlular derneğine gitmiştim anne tarafim dadaş olduğundan sik sik uğrarım. 84 yaşında lokalin demirbaşı muzaffer amcamız vardır arada oturur sohbet ederim koyu galatasaraylidir. baktim elinde fanatik gazetesi söylenip duruyor.

dedim muzaffer amca takimdan memnun değilsin sanirim. gazeteyi bir kenara birakip sorma yeğenim nasil memnun olayim dedi..

peki teşhisin ne sana 30 milyon euro versem takimi şampiyon yapabilir misin dedim? ben transfer falah bilmem dedi burus burus ellerini hafif havaya kaldirip işaret ve orta parmağini bitişik bir şekilde kaldirip bi tek fatih terim yeter bize dedi.
vay be dedim hayretle sonra beyamcanin gözleri hafif doldu ve ayaga kalkarak tekrar yuksek sesle vallahi bir tek fatih terim yeter bize diye bagirdi.
sik sik uğramasan iyiydi

dursundan ötürü geri döneceksen bilki,cok ciddi bi muhalefette olacak taraftardan.bunu lehine cevirirsen cok güçlü dönersin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt