Fatih Terim'den VAR, Arda Turan ve Transfer Açıklaması - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'den VAR, Arda Turan ve Transfer Açıklaması

Kafa yanmaya baslamis bu adamin. Haci ne anlatiyon sen hala Arda'ydi Var'di falan. 80.Dakikaya kadar beklemek zorunda misin degisiklik icin.Kendini elestir biraz be adam ben ne oynatiyorim ben ne katıyorum bu takima diye. 2 mactir oyuna mudahale etmediginden dolayi gol yiyo bu takim geriye yaslandigindan dolayi. Sezon basindan beri 15 kez kovulman gerekmesine ragmen ismin Fatih Terim oldugundan dolayi hala gorevdesin. Birak artik su Ardaydi oydu buydu islerini adam gibi sezon sonuna kadar dur takimin basinda sonra nereye gidiyosan git.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bir tane başkanla da papaz olma be hocam.Mustafa başkan şeker gibi adam,Milli takıma hem de Demirören'in başında olduğu fedarasyona gitmek için Ünal Aysal a yaptığınin aynısını Mustafa Cengiz başkana da yapıyorsun.Zorla kendini kovdurtma peşindesin.Hem de kimin için.Adi her türlü pisliğe karışmış,iki senedir top oynamamış bir adam için.Umarim altından geçen seferki gibi bir kaçış planı çıkmaz.

Son düzenleme:
Arda bu ÖLÜ haliyle, Taylan’ı, Ömer Bayram ve Belhanda’yı cebinden çıkarır. Top diye oynar.

Bu saydığım isimler Arda’nın anca tozunu alır.

Şu rezil kadronun haline bak. Koskoca Galatasaray takımı 26 yaşına girecek Taylan Antalyalıyı oynatıyor genç diye.

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Evet Fatih Terim bırakır bu durumda. Yaklaşıyor. Teknik direktör cengiz ve terim düşmanları olsun.. takım başarısız olursa buradaki algicilar bayram eder. Cengiz yapsın şampiyon takımı bakalım.

Arda bu ÖLÜ haliyle, Taylan’ı, Ömer Bayram ve Belhanda’yı cebinden çıkarır. Top diye oynar.

Bu saydığım isimler Arda’nın anca tozunu alır.

Şu rezil kadronun haline bak. Koskoca Galatasaray takımı 26 yaşına girecek Taylan Antalyalıyı oynatıyor genç diye.

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
babel yeni yetme onyekuruyu cebinden cikariyordu hani sezon öncesi tarihimizin en rahat sampiyonlugunu alacagimizi düsünenler vardi.

Üst Alt